Имали ли сте такъв проблем със съдомиялна?

  • 16 161
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 803
ЧНГ и на теб! Дано всичко се реши успешно в твоя полза.   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 204
Пусни оплакване до КЗП,там ще те посъветват и за най-доброто решение в твоя случай!
Успех Peace

# 32
  • Мнения: 19 485
Аз и оплакване ще пусна, но в момента ми тече законовия едномесечен срок, в който търговецът трябва да ми реши проблема. В интерес на истината, той пое "приятното" задължение да контактува със сервиза веднага, щом разбра за проблема - а аз го информирах по-късно /моя грешка си е това/. Смятам обаче че и него го лъжат като мен. Поставила съм ултиматум - като изтече и този срок - миялната да е монтирана в къщи и да работи - ако не - ще искам да ми върне парите. Ако не го направи това - едва тогава ще имам основание за жалба до КЗП, но дано не се стига то там, че ми омръзна да мия на ръка - искам да си реша проблема възможно най-бързо. Пак ще обобщя - уреда ми не работи от края на октомври, и от този момент се боря със сервиза за гаранционен уред, минахме през фазата "а, нищо й няма" до "работи, но само в сервиза", сега сме на етапа "дай да й сменим еди какво си, пък ще видим".....и така три месеца вече - пълни некадърници. От тук мога само да ви посъветвам да внимавате като си купувате дадена марка кой я сервизира, за да не попадате в такива капани. Като за начало този "сервиз" обслужва Горение, Електролукс, Ровента и още куп други уважавани иначе марки. Но не дай си боже да се наложи да го използвате - ето това се получава Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 204
До къде сме стигнали,да се молим на Бог за такова нещо Thinking
Така е,като всеки гледа да "мине метър",вместо да вземе да си свърши работата или да поеме отговорност за това какво продава Tired
Или трябва да си припомним някои неща от миналото,когато един чичко призоваваше"за Бога братя....." Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 047
Как се разви във времето казуса?

# 35
  • Мнения: 2 803
Как се разви във времето казуса?

Май, няма кой да отговори! newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт