Ти какво сготви? Снимай, покажи!- 16-та тема

  • 41 147
  • 491
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 362
 ето и кашкавалчето на фурна,стана много вкусно и вече го няма Laughing
  
ето и парче

# 16
  • Мнения: 7 418
  Kotka,и аз съм впечатлена от сладкиша ти!Ще запомня и рецептата на крема,много е оригинален,досега не съм срещала такъв. Grinning

# 17
  • Мнения: 4 358
Здравейте и от мен в новата тема  Hug.Пепика отново прекрасно оформление.И какъв успех пожъна темата ти.Браво Peace
От мен днес
Салатка с китайско зеле, краставица, сладка царевица и риба тон

Пилешка супичка с фиде, морковче и зелена чушка
- много вкусничка се получи.Застройката правих варена.Другата все нещо не успявам да я докарам Embarassed
Пълнени чушки с кайма и ориз - повлякоха крак от предната тема.Виновничките за това....те си знаят кой са.И така се каних ама забравих да запазя капачетата на чушките  ooooh!

Наталия това кашкавалче на фурна отдавна му се точа.Тъкмо за в края на работната седмица ще да е  - бърза и вкусна вечеря.Твоето изглежда много апетитно.
Диди ще изръфам чинията
Коте - крема на шарлотата може ли да ми разясниш по подробно кондензираното мляко вари ли го при затворена кутия.Или го изсипваш при сметана и бъркаш newsm78
Лабрекс не бой се - яж си, облизвай се. Като огладнеят даже ще те подядат.Ще вземе и да им хареса.
Сиер страхотна пица Peace

# 18
  • Мнения: 1 550
Пепика, мерси за новата тема Hug

Отново вкусни предложения и хубави оформления!

Нашата вечеря:
Хътспот, демек задушени и намачкани зеленчуци и кюфтета:


За десерт- тиквено руло:

# 19
  • Мнения: 3 770
Бъни , аз залитнах по твоите чушки ! Много обичам във всякакви вариации , особено пълнени ! Peace

Миленка , страхотен сладкиш  Peace, жалко че не ям тиква , но сигурно и с друго става !?  Rolling Eyes


П.П.Момичета , аз съм дълбоко възмутена ! Взех присърце каузата на БГ бебето в испанския конкурса , но в момента линковете не работят!Но когато се натисне рефреш на общата страница със снимките се вижда , че на първата снимка гласовете се увеличават , а на нашата стоят на едно място ! Предполагам , че са блокирали ай пи  адресите от България и няма да позволят нашето бебе да спечели !
  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 339
  chef както винаги ще ви следя из късо Laughing , но апарата ми не е фред за да си покажа мойте скромни изобретения Sad

# 21
  • Мнения: 1 550
* *•● Диди ●•* * , аз току- що гласувах yes
Преди малко нищо не ми се отвори, но сега видях снимката и гласовете Wink

А рулото няма как да стане без тиква- пюрето се слага в тестото и блата се пече така. И аз не обичах тиква...до вчера Grinning

# 22
  • Мнения: 236
Ако може и аз да се запиша в кулинарния клуб, с пържени барбунчета и кус кус с портокали.



Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 22:33 от tanky

# 23
  • Мнения: 3 770
Миленче , давай тогава рецептата !  Mr. Green

П.П. Сега го пуснаха , когато разликата стана почти 200 гласа , а ги бяхме намалили до 60 ! За 7 часа събрахме над 230 !

# 24
  • Мнения: 2 241
Бъни, не, в тази рецепта не се вари млякото.  Но много вкусен стана (и доста сладък Simple Smile). Мисля, че Лабрекс имаше рецепта за крем със сгъстено мляко.

polin_a, Селма, радвам се, че на вид ви е харесало сладкишчето, а мен малко ме беше срам да го покажа.  Hug

Милена, благодаря за рецептата за тиквените сладкишчета в предишната тема, надявам се да имаш време и на това руло да пуснеш рецепта, изглежда направо умопомрачително. Crazy

# 25
  • Мнения: 1 550
* *•● Диди ●•* *, още един глас през Експлорър Grinning

Котка, мерси Hug Ще пусна рецептата на рулото след малко. От същият сайт е, откъдето е и рецептата за тиквените сладкишчета. Много го обичам тоя сайт Grinning
Я си признай ти, нарочно ли направи такъв сладкиш, че никоя от нас да не може да постигне същия ефект Wink Наистина изглежда на снежинки Flutter

# 26
  • Мнения: 7 418
Мисля, че Лабрекс имаше рецепта за крем със сгъстено мляко.

  Не знам за Лабрексовия крем......но аз имах един много-супер-хубав карамелено-шоколадов(от варено кондензирано мляко)  Crazy ,дето все търсех,къде да го туря,защото в оригинала е измислен за торта от вафлени кори,а в БГ такива не се продават..... Confused

# 27
  • Мнения: 7 418
   Благодарности на Милен@ и от мен за рецептата на тиквените сладкишчета!  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 241
Котка, мерси Hug Ще пусна рецептата на рулото след малко. От същият сайт е, откъдето е и рецептата за тиквените сладкишчета. Много го обичам тоя сайт Grinning
Я си признай ти, нарочно ли направи такъв сладкиш, че никоя от нас да не може да постигне същия ефект Wink Наистина изглежда на снежинки Flutter

 Joy Joy Сигурно всеки, който е попаднал на скапани бишкоти, ще може да постигне същия ефект, важното е да са мноого трошливи. Mr. Green
Хубав е този сайт явно, на холандски ли е?


[   Не знам за Лабрексовия крем......но аз имах един много-супер-хубав карамелено-шоколадов(от варено кондензирано мляко)  Crazy ,дето все търсех,къде да го туря,защото в оригинала е измислен за торта от вафлени кори,а в БГ такива не се продават..... Confused

Тази рецепта си беше точно шарлота с бишкоти и пълнеж от този крем, аз после и рецептата загубих, в някакъв блог я видях, май португалски (в Португалия и Бразилия ползват изключително много кондензираното мляко). Ще потърся рецептата, а после може да се опитам и пак да я направя, но този път както трябва. Simple Smile

# 29
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
И аз да не пропусна да се включа Simple Smile
Ябълков сладкиш



и бързи хлебчета a ла Labrex



Общи условия

Активация на акаунт