Ти какво сготви? Снимай, покажи!- 16-та тема

  • 41 180
  • 491
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 713
Nola, ти кюбит под прикриете ли си? Thinking
Тя е.  Laughing

nadeto_sp, страхотни страхотии.   
Esy, забравих да ти похваля зелника. Така е като съм разсеяна. Очите ми останаха в него. Браво!
  bouquet

# 436
  • Мнения: 229
момичета тук съм дала оригиналната рецепта на Габи за туршията с червено цвекло и карфиол
дано да се получило .

# 437
  • София
  • Мнения: 2 019
Снощи пробвах нова рецепта - макарони с гъби, грах, синьо сирене и бешамел. Хареса ни.

# 438
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
това са сникердудълчетата на Labrex -естествено както всичко друго прекрасни са вече ги преполовихме и специалитета на мъжа ми-вита баница   chef

# 439
  • Мнения: 22 867
това са сникердудълчетата на Labrex -естествено както всичко друго прекрасни са вече ги преполовихме и специалитета на мъжа ми-вита баница:

betina33, чудесно изглеждат!  bouquet Любими са ми, много ги харесвам. Grinning
И специалитетът на мъжа ти си го бива! Heart Eyes

# 440
  • сред люляците
  • Мнения: 767
ilrai78 то няма нищо особено в картофките Laughing изпекох първо картофите с пиле с подправки-сол,черен пипер,риган,босилек,чубрица,олио и като се изпече направих заливка с 1ч.ч.прясно мляко и две яйца залях и пекох до готовност.картофките станаха много хубави мекички от заливката. Peace

Звучи доволно вкусно. Laughing Благодаря, че сподели  bouquet Ще пробвам следващия път.

# 441
  • Мнения: 569
 Ето и от мен нашият обяд , а след малко ще ходим да поканибалстваме - на барбекю Laughing

  Таглиатели с бяла риба ,пресен джинджифил, кориандър и зеленчуци
                                            Зеленчукова крем супа
                                                                       Тарт с ананас и грозде( тестото го направих с овесени ядки)

# 442
  • Мнения: 22 867
Dina767 , пак показваш красоти!  bouquet  chef Искам и от първото, и от второто и от третото!  Embarassed

А при мен беше един каръшки ден.......Дано bordovsky не чете.  Embarassed Хванах се да правя рогчета по неговата рецепта, не знам какво стана, втаса тестото и когато трябваше да го разточа, започна едно късане, край няма. И оцет сложих в тестото, всичко точно по рецептата. Чудих се какво да правя, натъркалях едни малки топчета, разтеглих като мекици, сложих плънката и завих на кръгли банички. Опекох и се получи това на снимката. Не че е лошо за ядене, вкусни станаха, ама исках рогчета..........

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 18:43 от labrex

# 443
  • Мнения: 309
Направих само един сладкиш "Негърско дупе" :

# 444
  • Мнения: 229

Салата от червено цвекло и моркови

борш само че червеното цвекло  не е червено

# 445
  • Мнения: 1 777
За закуска пълнозърнести пенкейкс ,за обяд и вечеря гъбена супа и картофени кюфтета. Simple Smile

# 446
  • Мнения: 1 550
Привет, неуморни кулинарки Grinning

Лабрекс, рогчетата на Бордовски не съм ги чувала, но аз и на твоите кръгли банички не отказвам eat

Dina767, страхотно меню  chef

betina33, браво на половинката ти Hands Thumbsup

Ние хапнахме фарфале с пилешки хапки и зеленчуци:





# 447
  • София
  • Мнения: 3 817
Добър вечер, кулинарки!  Hug
Днешното ни меню:
 салатка
 спаначена супичка със сиренце
 свински хапки с гъбки, праз и кашкавалче, за гарнитура картофено пюре
 и пърленки.
Аз нещо не мога да видя снимките на Dina767.  Rolling Eyes

# 448
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
 вечеря - съвместно творчесто  hahaha

пълнозърнести спагети със сос от гъби и сметана и глазирани пилешки гърди

# 449
  • Мнения: 22 867
Много експромтна вечеря- любимата ми салатка "Витаминка"


и неочаквано много вкусни кебапчета /личеше, че са от месо!/ Grinning с картофки.

Общи условия

Активация на акаунт