Първи клас не е шега, няма време за игра!

  • 29 388
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 39 812
Вероника има невероятно чувство за хумор Simple Smile
И Дияна има домашно, и то защото си била забравила тетрадката. Не знам как е станал този номер.
Дияна има по Роден край да рисува семейството си, но бебе не можела да нарисува. Така, че трябвало мама да го направи. След време Алекс може и да ми се сърди за това Simple Smile

# 241
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
..... Вероника по пътя от училище кроеше планове да си напише домашното и 4 дни да не се сеща за училище.  Mr. Green познайте... преди малко като я попитах какво стана с великите планове ми каза да не и вярвам много като говори така.
да се смея ли, да плача ли  Crazy

Ей, че е хитраааа  Joy

Така, че трябвало мама да го направи. След време Алекс може и да ми се сърди за това Simple Smile

 Mr. Green

Танти няма грам домашно. Тя си тръгна по-рано, но пропусна само Модул подвижни игри и Музика, така че не се брои. Питах г-жата, каза, че всичко са си свършили в клас  bowuu

# 242
  • Мнения: 3 886
Вероника има невероятно чувство за хумор Simple Smile
И Дияна има домашно, и то защото си била забравила тетрадката. Не знам как е станал този номер.
Дияна има по Роден край да рисува семейството си, но бебе не можела да нарисува. Така, че трябвало мама да го направи. След време Алекс може и да ми се сърди за това Simple Smile
Aaa нали е художник моя е много кьопав в рисуването.Маминия много го съжалявам и никак не е леко

# 243
  • Мнения: 288
DIVA_ORHIDEQ         

Фантичка



http://www.theatre199.org/index.php?p=program&pp=2

дано това ви помогне и приятно гледане ..... ,  а билети може да се запазят и по телефона, няма нужда да прекосявате целия град, на мен ми е удобно, ама аз живея на 10 мин пеша оттам

успех
 Hug

# 244
  • Мнения: 1 544
Вероника има невероятно чувство за хумор Simple Smile
И Дияна има домашно, и то защото си била забравила тетрадката. Не знам как е станал този номер.
Дияна има по Роден край да рисува семейството си, но бебе не можела да нарисува. Така, че трябвало мама да го направи. След време Алекс може и да ми се сърди за това Simple Smile
Стига бе  Shocked какво е това домашно ??? Симона нищо не ми е казала ...

# 245
  • София
  • Мнения: 320
Вероника има невероятно чувство за хумор Simple Smile

То хубаво, ама редовно е на мой гръб.  Mr. Green

Снощи и падна поредното зъбче(5-то). За първия зъб и сложихме 2 лева под възглавницата, на другия ден плака за зъбчето и писахме писмо до феята да и го върне. Феята , обаче се съжали и освен, че и върна зъбчето , взе 2-та лева и и остави 1 левче.  Wink Сега започна да си прави сметки как да направи така и парички да и остави, и зъб да си има. Казах и , че втори път няма да и мине номера пред феята и да реши какво точно иска. А тя се зае да разследва има ли Фея на зъбчетата, или Феята е мама. После пита баща си дали пък той не е . Laughing

Казах и , че Дядо Коледа не носи подаръци на ученици, защото са големи, само на малките деца, а големите мама и татко им купуват подаръци. Това, за да внимава какво си пожелава за Коледа. Мислех, че ще ми каже, че се шегувам и Дядо Коледа няма, а тя ми вика : Не се шегувай, Дядо Коледа е това, на всички носи подаръци.

# 246
  • Мнения: 1 544
Точно днес мислех да ви питам дали децата ви още вярват в съществуването на Дядо Коледа  Grinning
Симона започна още миналата година да се съмнява ,но сега окончателно разкрихме работата .

# 247
  • София
  • Мнения: 39 812
Роден край, стр. 60, "Моето семейство". Дияна е нарисувала една "мома", дет по подразбиране е мама. Ама трябвало и бебе да има Simple Smile

# 248
  • Мнения: 1 312
В Дядо Коледа има големи съмнения,постоянно пита разпитва,ние и обясняваме ама тя  Thinking голяма хитруша е  Grinning

# 249
  • София
  • Мнения: 747
Миналата година Дядо Коледа идва в нас,беше страхотно,както не вярваше че го има,като го видя на вратата,онемя!!!Седеше като препариран,отговори му на всички въпроси,въобще,такъв респект,не го бях виждала да се държи така някога Laughing,аз съм много доволна,че още вярва,както и във феята на зъбките.Имат достатъчно време да пораснат и да разберат.На мен също ми се иска да вярвам в Дядо Коледа Wink

# 250
  • София
  • Мнения: 39 812
И Дияна това лято се светна, или са си говорили в градината и са я светнали - Дядо Коледа няма.
Онази вечер я питах какво иска за Коледа. Не знае Simple Smile Енциклопедии.

# 251
  • Мнения: 1 544
Миналата година Дядо Коледа идва в нас,беше страхотно,както не вярваше че го има,като го видя на вратата,онемя!!!Седеше като препариран,отговори му на всички въпроси,въобще,такъв респект,не го бях виждала да се държи така някога Laughing,аз съм много доволна,че още вярва,както и във феята на зъбките.Имат достатъчно време да пораснат и да разберат.На мен също ми се иска да вярвам в Дядо Коледа Wink
Grinning при нас се получи нещо подобно миналата година  Joy беше много романтично
Тя беше започнала да се съмнява в съществуването ,а ние с баща и със сетни сили се мъчихме поне още една година да закрепиме магията  Crazy но нещата бяха общо взето на кантар.
Та беше Бъдни Вечер ,а ние прилично закъснели се отправихме към свеки където щяхме да празнуваме . Качваме се в колата ,а навън няма жива душа ,всичко е във сняг ,тъмно е ,светят тук там по някоя улична лампа и изведъж на няколко метра от колата ни си минава най- спокойно един Дядо Коледа  Shocked  Joy със чувал със всичко ,абе както си трябва . Умряхме от смях със мъжа ми ,беше толкова убедително ,че чак и ние се замислихме . След празниците ходихме до Джъмбо и там ни разкри абсолютно  Mr. Green

# 252
  • София
  • Мнения: 747
Това да не е бил нашият Дядо Коледа?Защото каза,че на идване към нас е срещнал едно семейство,което му се израдвало.Ние сме в Люлин 1

# 253
# 254
Моят, Вики знае,че в градината и по улицата -"Дядо Коледовците" не са истински, а само човеци който просто създават настроение и помагат,тъй като имал мнго работа, но силно вярва ,че го има.
Баща му донесе миналата Коледа филм -"Полярен експрес". Пуснете го и за големи става, за да усетите магията. А феята т.е "АЗ"при всеки паднал зъб рисува едни шарки на плика и пише пожелания,за здрави зъби.Взема се зъба ,защото феята правила гердани от тях и събирала в буркани.Но една нощ ,като станах до тоалетната се сетих ,че феята не си свършила работата сложих плика с 10лв и си легнах ,но сетих ,че трябва да взема и зъба ,пак ставай. Не лека работата на феята". newsm78

Общи условия

Активация на акаунт