Първи клас не е шега, няма време за игра!

  • 29 370
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И в нашата детска в повечето случаи и е като след бомбардировка. ooooh!

# 286
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз днес яхнах метлата и накарах Вики да изчисти САМ праха на целият апартамент, да пусне прахосмукачка навсякъде и да мине целият под със мопа.
Да види на мен лесно ли ми е да чистя всеки ден. Освен това държа леглото му да е опънато като в казарма, развалям го, докато не го направи както трябва.
А, забравих , подреди и чекмеджето с чорапите си.
Вчера се упражнява да пише и чете.
Днес баба му (бившата свеки) го взе и заръчах да му дава задачи с неизвестно до 8.
Утре пак ще пише и ще ми чете от Буквара.

# 287
[quote author=mar4ela5 link
Варненски мами, ние няма ли да организираме културно масово мероприятие с малчуганите?  Laughing
Хубав и усмихнат ден на всички!   bouquet

[/quote]

# 288
Какво стана с Варненските мами  няма ли желаещи да се съберем др седмица за купонче и лафче newsm78

# 289
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен. В Дядо Коледа вярва непоколебимо, защото преди две години идва лично в къщи с големия чувал и му връчи подаръците. По-големите деца пред блока му обясняват, че Дядо Коледа няма, но Криси ЛИЧНО го е виждал и пипал, така че нищо не е в състояние да го убеди в противното Laughing. За училище по БЕЛ имаме да повтаряме срички, преписваме всеки урок. По математика сме на числото осем - има 5 на контролното от 30 примера е сбъркал два.

# 290
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 За Софийските мами да кажа-вече имаме билети.
 Представлението е от 11:30,моля да се съберем до 11:10. Hug
 За закъснелите и неразбралите,в неделя в "Театър 199" ще гледаме Красавицата и звярът.
 Ще се радваме да се включат и други. Hug

# 291
  • София
  • Мнения: 39 765
Дано се оправя до неделя.

Изпаднах в потрес с Дияна.
Седнала на лаптопа, със слушалки, рови се в кефче. Казва ми "тази песен нали я знаеш?" Маха слушалките и чувам тази песен http://textove.com/text.php?song=48845457 в частта "Че знаеш ли ти, що е туй голям Кралимарковски ***? Ей го!"

# 292
  • Мнения: 166
  Здравейте и от нас близнаците Йоан и Анабелла ,тръгнахме 1 година по рано на училище и засега се справяме добре. Незнам при вас как е ,но при нас е доста зле първо повтарям на едното след това на другото .Сега сме на буквата Н и до 8 справят се добре ,но на мен ми е много трудно да се занимавам със тях и да върша всичко останало вкъщи.

# 293
  • Мнения: 288
elpetrova     -   привет и от мен!

На колко бяха Йоан и Анабел когато тръгнаха на у-ще? били ли са в предучилищна към у-щето или в ПГ към ДГ?  В Полски Тръмбеш ли учите?

Благодаря ти и успех на мъничетата
 Hug

ПП: не се кахъри за повтарянето - аз повтарям или по-точно подвайствам на дъщеря ми, та ако имах близнаци - просто щях да зея по цял ден ....

# 294
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
НОВА ТЕМА-НОВИ ШЕСТИЦИ  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт