НОЕМВРИ иде слънце беж, чакаме бебевалеж!

  • 11 356
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 33
Шехерезина, Mury Да сте живи, здрави и скоро горди мами
Шехерезина, като добра леля кажи ни как е Лейдито и беба  Praynig Бебка справя ли се?  Praynig

# 226
  • София
  • Мнения: 218
Честит рожден ден на всички рожденници!!! Да сте живи и здрави и много щастливи!!!! newsm51 newsm51 newsm51
 newsm51Честити бебчета на Жанета и Валчо!!!! Много здраве, щастие,късмет, любов!!!!!!! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 227
  • Мнения: 434
Шехерезина, честит рожден ден!!!! И леко раждане!!!!

Майка ми ме е родила на 13-ти, в петък. И ми е разказвала как с нея имало една родилка, която категорично отказала да ражда на тази дата hahaha И казала на лекарите, че няма да ражда в този ден и това е. Не знам как е успяла, но е устискала до другия ден Joy

Хахахаха, ей, голяма фаталистка е била тази. Хубаво, че не е тръгнала даси ходи  hahaha

Дени, когато и да дойде момента, стискам ти палци.

# 228
  • Мнения: 21
Честит Рожден Ден на Шехерезина и Мъри - много здраве, щастие и късмет ви желая, а подаръците ще получите съвсем скоро    bouquet

# 229
  • Мнения: 3
Честит рожден ден на всички рожденници!!! Да сте живи и здрави и много щастливи!!!!  newsm51 smile3510

# 230
  • Мнения: 398
Ех, че е хубаво да си щъркел.
Днес, точно в 3 часа следобед се роди Яна на мама Бубе.Госпожицата тежи точно три килограма и е 50 см.И двете са добре даже Бубето ми се обади и каза, че след два часа ще й я дадат.
На малката госпожица попътен вятър, безоблачно детство и много да радва мама и тати.А мама бързо да се възстановява и да се прибират вкъщи

# 231
  • Мнения: 3
ЕЙй страхотна новна.
Честита принцеска на бубето да и е жива и здрава и само радост да и носи.

# 232
  • Мнения: 1 031
Честит рожден ден на мама Анна, Шехерезина и Мъри!
Да сте ни живи и здрави и много да ви радват пухкавите подаръци, които скоро ще получите!




Аз да доложа сега: Чухме се с Шопи-Мими - излезнала е от реанимацията преди малко и се чувства добре, малката Алекс също е много добре макар че в момента все още не са заедно. Мама Мими звучеше бодро и праща поздрави на всички. Поздрави и от Верич-а , с Мими са се видели и инфото, което имам е само, че малките й юначета са в кувиозчета засега - да има пожелаем бързо да излизат оттам и да се гушкат с мама Hug

Честита госпожица на мама Бубе!
Да е жива и здрава малката Яна за огромна радост на мама и тате!



# 233
  • Мнения: 520
Темичка, днес я изписаха сестра ми, съвсем скоро тя ще ви разкаже подробности !
 Благодаря на всички за пожеланията  Heart Eyes

Честита бебка на мама Бубе, да и е жива и здрава и много да я радва!!!

Честит рожден ден и на Мъри   bouquet

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 16:14 от Шехерезина

# 234
  • Мнения: 173
еееееееееееее браво!!!
тъкмо ставам от леглото и ХОП ново бебе !!!
да и е здрава и палава щерката на Бубе и много да радва мама и тати.

колко много и завиждам че се отърва искам и ааааааааааааз

# 235
  • Мнения: 88
Честита принцеса Яна на мама Бубе,да радва много мама и тати!!!А на мама бързо възстановяване!!! newsm51 newsm30 newsm51 newsm32 newsm51

# 236
  • Мнения: 690
Честити бебчета на Бубе и Валя!!!!! Много здраве и много да ви слушкат!

Честит рожден ден на мама Ана, Шехерезина и Мъри!!!! Безбой усмивки и мнооооого здраве!


Честит празник на всички, които са и се чувстват народни будители!!!

# 237
  • Мнения: 398
Чакаме скоро Лейдибеби да се включи с разказче.Много се радвам, че са си вкъщи.
Браво и на Шопи-Мими и скоро ще са заедно с малката Алекс.
На юнаците бързо на наддават и да излизат от кувьозите и скоро удома с мама, тати и бати

# 238
  • Мнения: 297
Честито бебонка на Бубка да са живи и здрави.На мама Буба бързо възстановяване и бързо при нас

И цветя за мама
Честит рожден ден на Шехерезина-много здраве и успехи  Hug


Бързо укрепване на бебешоците и да се прибират по скоро у дома  Hug

# 239
  • Мнения: 34
Здравейте и от нас!  preggo newsm32

Ани, Шехерзина, Мъри,  newsm59 а подаръците скоро!   Gift


Бубе, какво направи, нали уж дата избира?  hahaha Будна девойка си имаш,  bg личен ден си е избрала! Честито ти момиченце! Много щастие и радост да ви носи!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт