Май 2005- Тема 117

  • 13 706
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 472
Леле Дианка, много неприятно. Добре, че се е разминало по-леко. И от нас една успокояваща прегръдка  Hug.

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 09:56 от Адри

# 16
  • Мнения: 449
Дианка  Confused Съжалявам, че ще го кажа, но има нещо тука...Отивай верно на църква и поискай да ви прочетат молитвата на Свети Киприян Heart Eyes И дано с това да се е разминало лошото, което е имало да става  Hug
След това не намирам какво друго да кажа ...

# 17
  • Мнения: 4 114
Дианка  Hug и от мен!
Ужас. Нослето е спукано, така ли?
Запали свещичка, но не си слагай лоши мисли на сърце.
Целувки!

# 18
  • Мнения: 465
Дианка много прегръдки и от мен, и за сладкото Павче  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 887
Дианка, добре че нищо му няма на детенцето! Носленцето щом е спукано бързо ще мине.

Катка, и ти имаш мома - героиня.

Мери и аз два пъти годишно се чудя какво да купя на моя кръщелник, който е на 10 години. Докато беше мъничък ми беше по-лесно да избирам.

# 20
  • Мнения: 3 818
Дианка, много прегръдки и добре, че само малко са нараняванията. Дано не преживяваш повече такъв ужас Hug

В тази връзка аз миналата седмица изтръпнах. Пред нашия блок има една голяма поляна, на която в момента строят магазин. И е пълно с камиони и багери, които са й много интересни на Миша. Аз й слагам стола пред прозореца да си ги гледа, но тя не може да го отвори, няма как. Една сутрин обаче съм забравила, че съм оставила отворен прозореца и отивам в стаята и гледам как Миша си добутала стола и се качила да си гледа, а пред нея зее отворен прозореца. Направо онемях. Добре че тя е била внимателна и го беше сложила малко по-далеч от перваза. После цял ден ми се мотаха апокалиптични картини в главата.  Confused

Тиа, питах Миша няколко пъти какво иска от Дядо Коледа, искала шал моля ти се. След помощ и насочващи въпроси, стигнахме до къщичка за кукли. Ще питам пак, може друго да й хрумне.  Wink Тя има две страсти - кукли и коли. Едно от двете ще е. А може и двете Simple Smile.

Вчера правихме апликации с Миша. Беше много въодушевена, сутринта веднага ми заразказва как ще прави рисунка на баба и дядо. Довечера и утре ще спи при майка ми и баща ми, та ще я натоваря барабар с ножицата и блокчетата Laughing

# 21
  • Мнения: 310
Ох Дианче, добре че Павката се е разминал с малко и добре че бързо сте го завели в Пирогов ти да се успокоиш! Лошото е че е бил много мъничък, ама пък и бързо ще заздравее. А рожденния ден винаги можете да го празнувате и на друг ден, важно е децата да са добре и ти да си спокойна.
Аз преживях такова нещо през лятото когато бяхме на вилата, там има външна стълба каменна като вашата ама примерно два пъти по-висока и Велко и братовчед му, който е с 2 месеца по-малък от него се надпреварвали кой да слезе пръв прикоето братовчед му го бута и Велко прелита с глава надолу по стълбите. Добре че за щастие имахме гости и една от каките точно по туй време е слизала по стълбите преди тях, та се размина с насинена слкула. От тогава Велко разправя как ще бие братовчед си щото го бута по стълбите  Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 896

После цял ден ми се мотаха апокалиптични картини в главата.  Confused


Това при мен е голям проблем...все ми се въртят разни филми и не знам как да си ги избия от главата. Може и да е нормално. Нали затова казват "Да не ти се случва това, което майка ти ти мисли".

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
Дианка, много стресиращ ден си имала  Rolling Eyes Бързо да се оправя нослето на Павката!
Мери и аз два пъти годишно се чудя какво да купя на моя кръщелник, който е на 10 години. Докато беше мъничък ми беше по-лесно да избирам.
Колкото повече растат, толкова по-трудно се купува подарък  Crazy Аз обикновено питам родителите, какво да взема за голямо дете, но за моят няма кого да питам  Laughing

Fairy, и аз бях харесала къщичка с малки фигурки в нея на Playmobil, отделно можеш да до купуваш обзавеждане и допълнителни фигурки, както и детска площадка да си направиш в двора Wink Обаче моята се затръшка за едно механизирано кученце, което все рекламират по ТВто, Fur Real Biscuit Puppy . Ама то хем за по-големи деца, хем цената му не е никак ниска  Money Та вече купих друго подобно кученце на същата фирма, по-малко и на по-достъпна цена, пак изпълнява гласови команди, но не толкова много, както това голямото. Моята иска и AquaDraw, но това с телетъбис, пак по рекламите го е видяла  ooooh! На мен ми се струва бебешко и няма да го взимам  Crossing Arms

На Ели скоро и купих боички за рисуване с гъбички и пръсти, голяма веселба настава с тях  Laughing Както и с пастелите за рисуване на лице, свекърва ми ги купи и подари преди да си тръгнем от България. По едно време само ме преследваше да ме била правела на някакво животно, а брат й нея рисуваше. Чистенето, след творческите пориви, остава за мен  Crazy А за апликация, давам и детски ножици, цветна хартия, бял лист и едно твърдо лепило. Тя си реже произволни форми от цветните хартии, маже с твърдото лепило и лепи върху белия лист. Ако съм на кеф и давам и разноцветен блестящ прах, да ги украсява накрая. С часове може сама да се занимава така, само накрая държи да го видя и да бъде похвалена Wink

Ние днес се готвим за Халоуинско парти! Ели вече е пременена като черно коте и влачи кошницата за бонбони с нея, дори успя да скъса дръжката и сега ме преследва да я зашия  Laughing С нетърпение чака да се мръкне, за да обикаля вън за бонбони.

# 24
  • Мнения: 302
Дианка, гуш!  Hug Оле, настръхнах , като прочетох за вашите перипетии! Дано бързо го забравите и малкия  се възстанови Praynig
Катка, браво на Ава за смелостта й! Момчил зарад едно боцкане за кръвни изследвания орева  орталъка. ooooh! Трепереше като лист дори и като си бяхме  тръгнали.. ooooh!

За дядо Коледа още не сме говорили, не знам какво ще поиска. Искащше онзи ден в магазина пушка, която да му купя за рождения му ден  Mr. Green Днес съм му взела глинени фигурки за оцветяване и нямам търпение да му ги дам довечера. Много се запали да "боядисва" откак му взех водните бои преди дни.

А пък сега докато си бяхме двамата в къщи, се е отворил на някакви лафове- много ми е мило .. Онази сутрин ми казва "Ще се оженя за тебе, защото много те обичам...", или пък "много се гордея със тебе, защото много те обичам". Въобще  това "много те обичам" го казва всяка вечер като си легнем и винаги като му кажа , че и аз го обичам пита колко? и чака да му кажа "до небето"....  Ползва думи като явно, "надявам се" , "мисля че" и то съвсем намясто - обикновени думи, но казани от малчуган звучат много очарователно...

# 25
  • Мнения: 1 713
         Дианка, лоша случка. Важното е,че Павката се е разминал без лоши последствия. И аз понякога, дето викате се вкарвам в разни филми. Приказката на Гуш " ДА не  се случва това, което една майка мисли на детето си " е точно на място!

# 26
  • Мнения: 480
Дианка, направо ми настръхна косата, като четях! Пак добре, че е малкият дявол! Прегръдки за всички!  Hug

# 27
  • Мнения: 1 101
Привет!

Първо да честитя първата годинка на Павката! С леко закъснение.... Embarassed

При нас всичко е наред. И Дени си има контузия на челото, днес отново ожули и колената, ама така е..Вчера баща му е купил една малка водна костенурка - толкова и се радва, милия. Направиха и терариум, дават и тубифекс да папка, направиха и къщичка, Дени я извежда и на разходка. Навсякъде е с нея - сутринта и на градина отиде с нея, та е станала атракцията в групата им.

Утре  Дени ще го пратим да нощува в нашите, а мъжа ми е планувал купон у дома Simple Smile

# 28
  • Мнения: 829
Дианче, пални му свещичка на душaта, може и на цялото ви семейство! Леле, не си представям какво ти е било! И ние водихме Надето в Пирогов след падане (от канапето на паркета), но беше малка и падна на главата! Тогава едвам дишах, докато не ни казаха, че е ОК.  Praynig Добре, че е бил малкият дявол при вас!

Катка, брaво на юначката! Дано не порастне отново брадавичката!

Сиска, приятно изкарване на купона  Mr. Green

имам ?: вчера през нощта Марти повърна, след това още 4-5 пъти на интервали, Т няма, разтройство няма. през деня беше добре, пие Натриев цитрат, яде диетични храни, с изкл. на вечерята, когато хапна малко печено пиле+ препечена филия със сирене. Сега през нощта пак повърна! Вирус ли е, според вас, или нещо сме объркали с храната в четвъртък вечер (нaпълно възможно, предвид менюто: супа топчета (недобре сдъвкани, разбрах го в последствие  Rolling Eyes), 2 айряна, кремче с нишесте, еклер!!!  Shocked) Ако е от храна, може ли цяло денонощие да го държи?

Питам, щото утре сме канени при приятели, че им се роди щерка (много ни се ходи, да се видим с компанията), но не ми се иска да заразя никого - родилка, баща на бебе, батко на бебе, други приятелски деца и т.н.  newsm78 Thinking newsm78

целувки от нас, бъдете здрави, радвайте се на хубавото време!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 437
Малейна, не мога да кажа, дали е вирус ... Любака го изкара точно така- повърна 2-3 пъти и толкова. Без температура. Но може и да е от храна. Макар, че ако е от храна ще повърне веднъж, веднъж ще се поака и до там. Досега не сме се сблъсквали с хранителни натравяния.

Ние днес ще имаме ЧРД с много гости и аз съм станла в 5.30 за да започвам вечерята  Crazy Уж само най-близките роднини и едни приятели, а сме 12 човека без децата (още 6бройки)  Crazy Тези дни ще викаме поп в къщи, защото напоследък много неща се случват и си мисля, че е защото не сме освещавали.

ПП. Гушлева, аз съм така откакто родих Любака и много се притеснявам за психиката си. Развивам едни филми и чак ме  е срам от мене си. Не само ме е страх от нещо, а си представям как се случва, кой какво прави, как реагира...направо, като за диагноза.
В такива моменти се сещам за една циганка от болницата, която ми каза, че няма по-силна от майчината дума. Беше във връзка с
притесненията ми да не се усложни жълтеницата на Павката, както стана при Любака. Тогава тя ме нахока и каза да мисля колко ще е здрав и как всичко ще е наред, защото майчината мисъл има голяма сила.
И това падане имам чуството, че е точно, защото все повтарям на мъжа ми за тази тежка метална врата. Езичето й не влиза добре, а си стои затворена. Само, като я бутнеш или стане много силно течение се вижда, че не е затворена добре. И винаги съм си представяла как Любака пада по стълбите, защото се е подпрял на нея, а тя не е щракнала добре. И от тези мисли, ей го какво стана.

Общи условия

Активация на акаунт