Май 2005- Тема 117

  • 13 682
  • 263
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 480
А пък аз май не си представям чак толкова цветно, не знам. Опитвам се да му втълпявам неща от сорта - само мама и тате се целуват по устата, от непознати не се взема нищо и с непознати не се ходи никъде, пишлето се показва само на мама и тате или на лекаря. Такива работи. Аз по-скоро се психясвам от скритите позивни - като защо рисув ас ченра боя, да не му е черно в главата; за заекването преди време, сигурно помните, че беше голяма психо-драма; защо в някакви периоди проявява агресия към определени неща или хора, в т.ч. деца,...
Може би най-голямото ми опасение и притеснение е да не го сгази кола, докато е близо до мен, а шофьора просто да  не го види. В тази връзка, днес, след като се разделихме с Гуш и Августа, Наско тръгна да бяга пред мен и изтича на паркинга. Аз го извиках силно, той спря за момент и продължи да бяга. Настигнах го и като го почнах - едно изречение от пет думи му казах, като всяка дума подчертавах с шамар. Преброих шамарите. После клекнах пред него и му казах "ако този с бялата кола, дето даваше на заден, не беше спрял като ме чу, че крещя, щеше да те сгази". той само два пъти прохлипа "да, да" и се качихме в колата. Един час ми трепереха после ръцете. Та всичко е Божа работа, ама и майка едно време така викаше "да не дава Господ това, дето й минава през главата на една майка".
моя мъж е превъзбуден, че дават последното състезания от Формула 1 за тази година и в монента викаме за Маса. Стискайте му палци  Wink

# 46
  • Мнения: 449
Аз пък да се похваля, че днес се видяхме с Гуш и Ренката  Party Много хубаво си побъбрихме, и децата си поиграха, и всички са доволни. Моят син казва, че е приятел с Наско и Ема, което не ни се случва често, разбрах, че и при другите е така. Оставам в очакване на нови срещи и много искам да направим една софийска  Thinking след нашето парти с червеното вино, рибата, оризовата салата и магданозеното песто  Hug
За страховете на майките-така е, който обича, той се страхува. Малките все още не разбират голяма част от опасностите и понякога се налага да им го покажем по категоричен начин  Naughty В този смисъл, Биренка, според мен си постъпила правилно. И да го обърнем малко на смях. Сещам се за една моя позната-селска жена, ама много мъдра, тя тъй казваше: "Ми то мойтУ е магаре, само от бой разбира"  Laughing
Деспина, със закъснение, честит юбилей на дядо ти  Heart Eyes Отсега нататък му пожелавам здраве, здраве и пак здраве   bouquet
Кате, в Стара Загора имаме един приятел-алерголог и имунолог, работи с американски университети, ако искаш да ти напиша и неговите координати, макар че най-добрите със сигурност са в София  Peace

# 47
  • Мнения: 2 407
Дидке ходихме в сабота в Калояновата къща,хареса ни! Града е много хубав ,но нещо от към заведения ви куца,ходихме и в Бали,ама много деца имаше там.Иначе изкарахме добре.Купих си една блуза и един колан.Спахме в хотел Панорама!

# 48
  • София
  • Мнения: 2 437
Привет Simple Smile Ние изкарахме чудесно в събота Wink Беше една малка лудница  Crazy Децата направо полудяха, не спряха да тичат и да се смеят. Как пък един път не се скараха Simple Smile Ще се постарая да пусна снимки малко по-късно.

Деспина, със закъснение да честитя на дядо ти  Hug Пожелавам му много здраве и спокойни старини!

Катка, в Сф освен за Мустаков, за друг не се сещам.

Много ви завиждам за срещата и за Пловдив  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 2 407
От мене лека седмица!

# 50
  • Мнения: 449
Kamij, личи си, че хубаво сте изкарали   Hug
Дианка, много се радвам, че така хубаво е минал рождения ден. Чакаме снимки Hug А за срещата-аз вярвам, че това е само началото, а и вече не сте ни толкова далече, нито пък ние на вас  Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 2 437
Охо....ние вече сме запазили за ЧНГ в х-л Лайпциг и на 29-ти идваме  Hug
Отивам да кача снимки от партито Simple Smile

ПП. Направо задръстих октомврийското албумче

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 20:02 от diana_t

# 52
  • Мнения: 2 407
Дианке браво на вас,аз още нищо не съм организирала.. Confused

# 53
  • Мнения: 449
Охо....ние вече сме запазили за ЧНГ в х-л Лайпциг и на 29-ти идваме  Hug
Иииииииии, ми що не ни вземете и нас в Лайпциг  Crossing Arms
Упс, сега се сетих, че като сме били в нова къща не трябвало да я оставяме Blush...мъжът ми е много доволен от факта, че ще може да се изляга по диваните, щото има червеи в д-то си и не може да изкара на заведение толкова време  Close

# 54
  • Мнения: 948
Здравейте!

Отдавна не съм писала, че напоследък все не ми достига времето от ангажименти.В петък вечерта пътувахме до София и в неделя се върнахме, но не ми остана почти никакво време за разходки.Обиколих, обаче подобаващо Джъмбо.
Вали отново е на градинка.Този месец го записах на занимания в школа по Лего.Дано му е интересно!
Пожелавам ви приятен и успешен ден!

# 55
  • Мнения: 31
Добро утро!

Аз се покрих, но не е умишлено. На работа ми се беше скапал кабела за интернет, чак вчера го поправих с нов, но трябваше да се пробият дупки за да го прекарам и т.н. Вечер пием за вечеря по една ракийка и като легна с Марти ставам сутринта, до компа хич не стигам.

Марти е добре, но от известно време като спи похърква доста и се оказа, че му е възпалена третата сливица, но без усложнения. Днес съм му поръчала, спрейчето което му изписаха и се надявам да му мине.

Попрочетох от тук от там, гледам, че с целувките имате проблем, при нас няма, защото Марти обича само мама и целува мен, понеже аз го лигавя, а татко си го целува само като го помолим, той самия татко е пестелив с целувките и детето го усеща.

За НГ още не сме се организирали, но май ще е някъде из старозагорско, да видим там тайфата каква ще я спретнат.

В неделя бяхме цял ден на грил близо до Приморско на Перла, резиденцията на бай Тошо, децата много играха на плажа и на полянката, Марти нагази до колене в студената вода, която я намери за приятна, а не за студена, но той си е по студените води. Вечер като го къпя, само ако е над 35градуса и пищи, че е гореща и пари, голям морж се извъди.

За да не става много дълго спирам и обещавам, че пак ще пиша.

Лек и спорен ден от нас.

# 56
  • Мнения: 4 073
Привет и от мен,

няма кой знае какво да пиша, но да не се забравим.

Дина, големи са сладури твоите момчета, весел рожедн ден е бил!

Августа, за първи път чувам това суеверие newsm78

Ками, браво аз пътешествието! Така трябва. Ние в събота пообиколихме в околността, оказа се, еч има страхотни местенце в близост. Ходихме до едно манастирче, където сме ходили и преди, но този път се разходихме и в гората, има невероятни места за пикник и много хора се бяха възползвали от хубавото време за целта.

Дайте снимки от пловдивската среща деееее!

Пък аз каква смешна контузия имам - вчера на път към работа маршрутката катастрофира и при удара всички пътници си сецнахме вратовете  Joy - просто един ни нацепи отзад при спряло положение и от рязкото отместване напред буквално всички в хор и изведнъж хлъцнахме. мен докъм обяд изобщо нищо ми нямаше, но вечерта вратът ми се схвана - явно нещо се е разтегнало и сега обръщането ми на една страна прилича на това на костенурката Mr. Green

# 57
  • Мнения: 995
Мартеа, много смешно ми стана това едновременно хлъцване Joy

Девойки, горещо благодаря на всички, които отговориха на молбата ми Heart Eyes

Ей сега ми върнаха Ава от градината с температура Confused. Напоследък всичко й минава много бързо, надявам се пак  да е така. Горката, пак ще пропусне танците днес и утре, а така се навиваше. Сутринта отиде на детска с песен Crazy
Ксения, това за легото е супер! Към градината ли е?
Кременхен, запомни си обещанието Wink

Все забравям да честитя на Валя МОЛ "ъф" Стара Загора Laughing и да и кажа, че такъв зет не и трябва. Иса има тук много по-подходящи кандидати Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 302
И аз да се разпиша , макар че и при нас нищо ново под слънцето. Пък и днес шефката отсъства, та нямам много работа  Mr. Green

Камиж, хубаво сте се разходили. И на мен ми се ходи в Арбанаси - била съм веднъж там, в крехка възраст и нямам спомени. Искам сега пак да го видя  Flutter

Мартеа, смешно е, ама и не много  - добре , че не сте пострадали по-сериозно. 

Катка, дано е краткотрайно вирусно прелитане Peace

 На мен ми е едно такова  - никакво, есенно и сиво и не знам как да го променя....

# 59
  • Мнения: 829
Пателина, горе главата, такова хубаво врeме се е отворило, не вали по есенному. Излез, разходи се, шумкай в листата по земята и може да ти дойде нaстроение  Hug
Мартеа, добре, че нищо ви няма!  Praynig
Катка, дано ви се размине  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт