Мами в Белгия - 7

  • 26 358
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
О, Мария, сега видях другата тема. Проблем ли е да ме определяш като тъпа след като ме познаваш поне, а?  Wink
По-кротко с обидите, ако обичаш, тук си има правила и ред, ок? От дръзкото преминаваш към просташкото  Peace

# 16
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
черна роза стискам палци всичко да мине леко с теб

момичета след вчерашната кавга се поразрових назад в темите и видях колко много мами са пишели преди а сега сме 5-6 май само , и ми стана супер тъпо , защото като се сетя миналата година като дойдох тук с корема имах чувството че е свършил света , по цял ден ревях и като намерих темата ви / ни / все едно майка си бях видяла / толкова се зарадвах , и сега една по една отпадат мераклийките за нея;
даже имаше едно момиче от Хобокен и постоянно я дебна защото това е на 5 мин от нас , но не мога да я улуча нещо из форума,
ако ни четат сега нека пак да почнат да пишат
дано не ви прозвуча като откъси от "Имаш поща" Wink


Аз не виждам защо някой трябва да се засяга, обижда и да се врътва като ощипана булка... Честно!!!
Ама като гледам и из другите теми, все някой го раздава на чест, все някой друг е крив...Ами айде малко по-широко да го даваме...Всеки си има мнение, нека го уважаване пък било то абсолютно противоположно на нашето. Имам чувството, че все отрицателния тон се търси в мненията. Нека не забравяме, че когато пишем, разговорът губи много от стойността си, просто защото не можеш да видиш човека отсреща по какъв начин точно го казва. Емотиконите не стигат! И аз съм се хващала, че след като напиша нещо изглежда много строго и крайно, а изобщо не ми е било това намерението! В повечето случай изглежда че има само черно и бяло в една история и се губи отенъка помежду им...А в живота няма само черно и бяло!!!

Нека останем позитивни - не сме тук да се изкарваме коя повече разбира, коя по-добра майка е и коя по-голяма патриотка е  Peace


ПС Мария, разбрах защо Блонди написа "Макро, това е Метро"...защото Макро е в Метро грууп....не съм си помисляла, че го е написала, защото е "тъпа и упорита"!!!

Аз бях една от тези, които ти пратиха лично съобщение вчера точно с идеята да те помоля да приемеш мнението на всеки, въпреки, че с някои не съм съгласна и аз, но не скачам на сцената да се изявявам!!!!

# 17
  • Мнения: 90
Блонди ,ти самата съ6то определя6 хората ,които не познава6 .За6то се засяга6 пък ти сега,нали не си плиткообидна ?
А ако някои пък си позволи да обижда ,маи е време да се усведомят модераторите .Тук цари еднно надпреварване кои е по- по- наи.
  
Just a Girl 6апка ти свалям винаги си била дипломати4на

# 18
  • Мнения: 305
Интересно защо до вчера нямаше такава надпревара, обиди и остри думи....... Thinking

Хайде стига вече!

# 19
  • Мнения: 27 524
Блонди ,ти самата съ6то определя6 хората ,които не познава6 .За6то се засяга6 пък ти сега,нали не си плиткообидна ?
А ако някои пък си позволи да обижда ,маи е време да се усведомят модераторите .Тук цари еднно надпреварване кои е по- по- наи.

Не определям, Валенс, споделям видяно, усетено и познавано. Това е голямата разлика. Разбрах, че проблемът идва от миризливите чаршафи. Но защо ти или други се припознавате в това определение, това не мога да разбера? Да, омъжена си за арабин. Да съм обидила теб или съпругът ти? Не съм. По тази логика, ако някой напише, че има тъпи и миризливи българки блондинки и аз да скоча обидена. Защо? Да не би да съм такава? Има цигани и цигани. Има араби и араби. Има турци и турци. Боклуци, агресивни и лоши има всред всички нации. Защо да се обиждаме ей така, без да има конкретизиране?
Да, бях в градинка с много забрадени. Да, там е пълно с бълхи и смрад. Да, до мен две забрадени си чистеха взаимно въшките. Да, масово по магазините арабките ни блъскат, да, миришат повечето от тези, които срещам. Да, шофьорите араби, които засичаме карат некоретно, грубо и създават проблеми. Да, арабчета заклаха сина на наш познат. Да, но те са от друга прослойка, защото съм ходила при арабин гинеколог, който е блестящ специалист. Казвам за едните така, за другите иначе, но обиждам ли конкретно някоя от вас, че е тъпа? Хайде, не четете между редовете, както казва Джъст.
Спирам да споря, защото няма смисъл. Когато се подхожда предубедено и агресивно, всякакви обяснения са безсмислени.  Peace

ДжъстHeart Eyes

# 20
  • Мнения: 872
Малко преди до пусна 'тъпия и упорит' пост, ти написа:
Относно дръзкото ти поведение и подкрепянето - няма да коментирам повече. Аз не виждам нищо дръзко и похвално в това, да се сърдиш и нападаш само защото някой не е съгласен с теб за дадена вода. От това по-тъпо здраве му кажи  Wink

Съжалявам, 4е паднах на твоето ниво да раздавам обидни определения. Не е в мой стил.
Айде стига, МИР  Peace

# 21
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
За другата неделя остава ли? А точен адрес на заведението знае ли се?  Thinking


ние сме на линия. Иначе Новаа беше дала линк. Ето го http://www.lunchbroekveld.be/

# 22
  • Мнения: 90
Блонди ,ти самата съ6то определя6 хората ,които не познава6 .За6то се засяга6 пък ти сега,нали не си плиткообидна ?
А ако някои пък си позволи да обижда ,маи е време да се усведомят модераторите .Тук цари еднно надпреварване кои е по- по- наи.

Не определям, Валенс, споделям видяно, усетено и познавано. Това е голямата разлика. Разбрах, че проблемът идва от миризливите чаршафи. Но защо ти или други се припознавате в това определение, това не мога да разбера? Да, омъжена си за арабин. Да съм обидила теб или съпругът ти? Не съм. По тази логика, ако някой напише, че има тъпи и миризливи българки блондинки и аз да скоча обидена. Защо? Да не би да съм такава? Има цигани и цигани. Има араби и араби. Има турци и турци. Боклуци, агресивни и лоши има всред всички нации. Защо да се обиждаме ей така, без да има конкретизиране?
Да, бях в градинка с много забрадени. Да, там е пълно с бълхи и смрад. Да, до мен две забрадени си чистеха взаимно въшките. Да, масово по магазините арабките ни блъскат, да, миришат повечето от тези, които срещам. Да, шофьорите араби, които засичаме карат некоретно, грубо и създават проблеми. Да, арабчета заклаха сина на наш познат. Да, но те са от друга прослойка, защото съм ходила при арабин гинеколог, който е блестящ специалист. Казвам за едните така, за другите иначе, но обиждам ли конкретно някоя от вас, че е тъпа? Хайде, не четете между редовете, както казва Джъст.
Спирам да споря, защото няма смисъл. Когато се подхожда предубедено и агресивно, всякакви обяснения са безсмислени.  Peace

ДжъстHeart Eyes
Проблема тръгна от водата .Напълно съм съгласна сега с твоето мнение ,има ги всякакви ....
а за сре6тата кога е ,ако мъжо е свободен може да се отбием ,ако ни приемете разбира се ...

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 15:39 от Shakira26

# 23
  • Мнения: 872
Проблема не е във водата,  Mr. Green това беше повод , но не и при4ина за спора...
Уведомила съм модераторите за постовете на Блонди  ....

Извинявам се за моите обидни думи и  наистина съжалявам.  Blush Грозно се полу4и ... признавам...

Признавам също, 4е думите ми донякъде бяха провокативни ... о4аквах тя да се засрами или извини, да признае 4е е груба, 4е обижда  ...
Явно оба4е няма смисъл ...

# 24
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Абе зарежете тази вода и тези "чаршафи". Казвайте дали сте навити за другата неделя!

# 25
  • Мнения: 8
Ве4е не мога и аз да се въздаржа!4ета форума от самото му на4ало.Проблема не е във водата...Миналата година се слу4и пак така-караници и разправии...
Моето мнение е ,4е в 90% от слу4аите в дъното на спора е блонди...Все тя е обидената,все тя знае по-добре вси4ко...
По  професия съм лекар-български лекар-не белгийски,които някои в4ета отрекоха.Смея да твърдя,4е много от изказванията на блонди относно отглеждането на деца са неверни .Разбира се форумите са за това.Хората да си споделят мнението и да си помагат,да обменят информация.Но не и да правят така лесно квалификации-това е най-хубаво, това не е правилно....
Моля сега никой да не ми се нахвърля...Аз така или ина4е няма  се намесвам пове4е...
Между другото споделям мнението на няколко майки,с които си намерихме друг на4ин да си комуницираме.То този форум трйабва да се прекръсти на blondiland!

# 26
  • Мнения: 1 572
...........а аз мислех че съм допринесла за общия мир с публикацията си  Sad
just a girl само не разбрах подкрепи ли мнението ми или ме награби / както казваш не става ясно от буквите  Wink/

# 27
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
just a girl само не разбрах подкрепи ли мнението ми или ме награби / както казваш не става ясно от буквите  Wink/
Сакън, не съм Simple Smile "Лепнах" се за твоя пост, за да не преразказвам какво се случи преди и какво ме учуди миналия път, защото така и не разбрах откъде тръгна огъня  Simple Smile

magdalena6807, не искам да става адвокат на никого, но аз също чета форума от година и половина и досега не ми е направило чак пък такова впечатление да има конфликти! И аз не смятам, че мнението на много български лекари относно гледането на деца е правилно (да не започвам да изброявам неща като сокчето от 40-тия ден)...но всеки си гледа детето както сметне за добре и както го чувства...Както казваш ти - затова е форумът! Който иска мушкато да пъха в дупето, които иска манджа да дава от първия ден, като щат седнало да го слагат на 2 месеца - всеки има право да напише...Дали някой друг ще го последва, си е негов проблем.

Факт е, че кой откъдето се появи за инфо, Блонди е първа на линия с безкрайни постове - то не беше координати на лекари, самолетни билети, места за посещение, заплати, стандард....ако това я прави най-компетентната, ами давайте тази информация и вие, недейте само да четете и да пускате постове само с въпроси...Аз признавам, че не се юркам много с инфото!!! Embarassed

ПС...Къде изчезна novaa???  Thinking

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 16:44 от Just a Girl

# 28
  • Мнения: 27 524
Иначе Новаа беше дала линк. Ето го http://www.lunchbroekveld.be/

Мерси   Hug
Ако се организираме в края на краищата - там сме  Simple Smile
И приемаме всички, няма избирателност в срещите  Simple Smile

Между другото споделям мнението на няколко майки,с които си намерихме друг на4ин да си комуницираме.То този форум трйабва да се прекръсти на blondiland!

Много забавно във всякакъв смисъл  Joy

# 29
  • Мнения: 1 572
и аз ще кажа нещо последно по темата-Блонди аз също съм те засичала да обиждаш грозно , пресен случай - беше наредила едно момиче че е простовата - да не би да я познаваш , ставаше въпрос за това как да давала каша навън , как да я затопля , и след като я обиди след малко си изтри публикацията , всеки има право да пита каквото иска нали?и аз съм била новак и бях питала някакви момичета в спамо-чат тема дали може да съм бременна  Embarassed
форума е място за обмяна опит , на информация , някой споделят мъката си , но в никакъв случай не е начин на живот

Общи условия

Активация на акаунт