79 Американска пост-хелоуинска

  • 13 379
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 868
Халоуин!  Бяхме на парад, а после имахме среща с едно съседско детенце за кратък trick-or-treating. Детето беше pirate lass, а аз нямаше нужда да се маскирам Simple Smile    След това за нас родителите имаше имаше малко парти   (и ние сме хора).

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 18:25 от Pixie

# 16
  • Мнения: 2 563
Само да споделя, че при мен личният ми лекар и зъболекарят винаги имат часове днес или утре. Специалистите ми дават след седмица, максимално две. За контролни прегледи  - след 3 седмици. Може би защото живеем в много гъстонаселен район, лекари никога не липсват.


snow queen
, имате много подробности да разгледате преди да решите да заминете. Кучетата според мен са ви последна грижа в момента.

# 17
  • Мнения: 3 988
the_snow_queen_, момичетата вече са ти написали, че от град до град и от щат до щат разликата е огромна. А пък от човек до човек - неизмерима.
Не мога да подмина определението ти като националистка. Зора е политикали корект, но аз направо ще ти кажа, че ако тръгваш с нагласата, че "България юбер алес" по-добре хич не стягай куфарите. Не ми се обиждай, просто имам пример пред очите си на жена, тук заради мъжа си - за половин година стигнаха до развод. Последно каза, че си стяга куфарите и се прибира с детето в БГ.
Мислете много, само информация от региона, в който ще сте е релевантен за вас и то донякъде.

И при мен като при Хиър - дори за специализирана клиника чаках 3! дни за час. Вярно, някой беше отказал часа си, но редовният, който бях получила беше за след 1 седмица. При личният лекар (въпреки, че нашият здравен план не ни задължава да имаме такъв) мога да ходя дори без час. Да, може да чакам повече, но ще ме приеме.
Та... виждаш колко различно е...

Успех ви желая и дано сте щастливи каквото и решение да вземете.  Peace
 

# 18
  • Мнения: 2 185
Софко добре дошла  Hug . Как сте? Чакаме снимки  Wink

Рая малка е тортичката-да. Нито имах време за по-голяма, нито ми се връзваше с проекта, а и след чудовището миналото предизвикателство, което тежеше около 10-12 кила, реших да не се изхърлям този път  Laughing

Анет, всички фигурки и украси са ядливи  Wink . Препоръчах ти Уилтън фондана, защото е единствения, който можеш да намериш по магазините, не е чак толкова лош на вкус и е по-лесен за работа от другите ( поне на мен ми е по-лесен)  Peace

Всички костюмирани дечица са големи сладури  Heart Eyes . Чакам Ноли и на Тандури и Рая хлапетата, Зора и тя да не си прави углушки  Wink

# 19
  • Мнения: 21
Работата която му предлагат е в Маями  за 9 хил. лева на месец  горе долу около 5 хил. долара ако не се лъжа. В пакета е включена къща служебна кола училище за големите децата ясла за малката след като се върна на работа ще покриват медицинските разходи на децата и мъжът ми  на 100% а моите само на 70% покриват и преместването покриват ни едно пътуване годишно до Бг за договора не сме говорили но мисля че ще е местен. А това че не можеш да се добереш до специалист и в БГ е така за добрите доктори се чака поне месец.Искам да ви попитам вашия избор какъв би бил предградие или по закътано квартал или центъра на града.

# 20
  • Мнения: 7 091
Ето ги моите и моя милост :
http://flickr.com/photos/26588310@N0444?/sets/72157608566847807/
После ще заключа албума Peace

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 18:41 от Tandoori

# 21
  • Мнения: 1 800
кюбит, duly noted Grinning

мишолина,това дяволче и калинка са страхотни Hug поне са износили костюмите за цяла седмица  Laughing Heart Eyes

хубави деца видях, чакам още снимки Flutter

сноу куин, другите са ти отговорили, но относно къде да се живеее, се избира най-вече къде са добрите училища (има голяма разлика от качеството на училищата в два квартала)
----------
мерси на всички за комплиментите за акулата ни Hug

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 19:27 от benson10

# 22
  • Мнения: 558
 Stop Crazy

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 21:38 от [sfkbfk]

# 23
  • Мнения: 1 173
Клеър ето ги и моите хлапета http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303467
Ани сладури са - Калин ми се вижда пораснал .
Софко пу -пу . Малко бонбонче е Вики, че и косичка има. Да ти е  жива и здрава ( брех кога моето беше толкова мъничко  ooooh!, минава времето )

# 24
  • Мнения: 7 837
Aу, красавица  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 7 091
Божеее, аз не съм разбрала, че Софко е родила!!!
Софко, честита ти красавица!!!  bouquet  bouquet  bouquet Да ти е жива и здрава!!!

# 26
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Големи сладури са децата! Simple Smile

Бенсон, Лъчка като видя ЕйДжей, и веднага завика, че и тя иска такъв костюм. Сега е на тема риби, но не успяхме да й намерим с риба тук.

Анет, и на мен ми харесват рисунките по лицата, ама за тази година не бяхме съвсем подготвени. Догодина, сигурно ще пробвам.

Взе че ми хареса празника, хубаво настроение създава. Бях доста предубедена.

Софко, добре дошла. Казвай как е бебката, как се държи малкия батко, ти как си?

Тортите са страхотни.

Ние вчера първо се разходихме поедно площадче с магазинче и се прибрахме. След това, все пак преодолях себе си и излезнахме по улиците. Имаше много хора, на децата им беше забавно, вечеряха бонбони /аз също  Laughing/.   Сега се чудя какво да правя останалия куп бонбони. Едно по едно заминават в кофата.

Ето снимки и от нас. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303468&pid=8661982

# 27
  • Мнения: 1 147
Софко  Simple Smile мили спомени пробуди.. колко е мъничка.. голяма красавица, и с косичка, боже, оже, пупу, да ви е здрава и да ви носи много радост.. гушкай, милвай, не се повтарят тези моменти, ама ти знаеш  bouquet поздрави на таткото и целувки на теб, мила..

Сноу куин, с риск да ми скочат Laughing след като платите данъците на 5К долара, с две деца, няма да ви остава чак толкоз много .. особено, ако ти дойдеш без право на работа.. смятайте, ама много добре смятайте.. да не излезат грешни сметките..

Рая, чудни са дечицата..
Тандури, колко са пораснали децата!

# 28
  • Мнения: 3 367
бре ядлив фондана,колкото гадните им къпкейове и пр.,не съм фен аз Grinning
*
софко,добре дошла отново,чудна мома с коса!

# 29
  • Мнения: 21
Зора аз имам 4деца три големи и едно бебе

Общи условия

Активация на акаунт