Тютюнопушене и здраве

  • 4 564
  • 19
  •   1
Отговори
# 15

Mерси!!!

Много съм изненадана от себе си-станаха точно 2 седмици без цигари и без желание да запаля дори една,а се движа в среда с пушачи,и непрекъснато ме питат-ама,ти наистина ли не пушиш,ами защо?Човек по принцип не трябва да има причина да ги отказва-трябва да е сигурен,че са вредни и затова ми става много тъпо,когато ме попитат защо не пушиш вече,а други преднамерено ме "успокояват",че това е временна мода.И също много съм благодарна на всички и вас от форума,които ме окуражават да продължавам с този дух!!!Ще пиша редовно тук,може пък така взаимно да си помогнем!!!

За протокола:не ми се е увеличил апетитът и съответно теглото,а това при мен е болна тема и много се притеснявах да не ме избие на зверски глад! Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 2 908
Изабела продължавай все така, Peaceна мен ми беше трудно в началото,само за това мислех обаче устисках и сега само като ми замирише и се отвращавам и като видя някой с цигара го гледам и му се чудя защо вкарва тази отрова в себе си.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 С желание и воля.Исках да ги спра за няколко месеца и го направих.Сега не искам да ги спирам и пуша.

# 18
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Като забременееш, ако си жена Wink

Не е гаранция - аз не можах  Sad

# 19
Четвърди ден удържам. Урих се в работа и горе-долу се получи. Сега, обаче седя гладна вкъщи. Не посмях да излеза с приятели да похапнем. При това 90% от тях не пушат.

Общи условия

Активация на акаунт