photo books 2 (книжки, календари, снимки и други неща)

  • 19 513
  • 378
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
проспала съм регистрацията в инку-то! срам...
а, това до 3 ноември вярно ли е? значи още имам шанс...

# 16
  • София
  • Мнения: 983
От известно време следя темата и много се надявам да ми остане време да спретна и аз някоя книжка.
С хиляди извинения - за сега само се записвам.

Гаргамелчо, просто си невероятна   bouquet

# 17
  • Мнения: 977
Да се запиша и аз в новата тема с надеждата, че най-после другата седмица ще ми върнат лаптопа от сервиза и ще се заема с книжките.  Sunglasses

# 18
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Гаргамелчо  bouquet за положения труд!
И аз засега обмислям последни варианти за книжката от 120 стр. и от утре действам за инкуту  Mr. Green
Ако ми остане време ще си направя още някоя в кравичката - то идеи много, снимки с хиляди-хиляди, само тате да плаща  Crazy
 

# 19
  • Мнения: 919
Бумеранг, този код до 3ти ноември го намерих на един блог, така че не знам до колко ще е валиден, но не пречи да пробваш, може да ти пратят анкета и от там една безплатна книжка. Регистрирай се, ако нищо не ти дадат пробвай кода от анкетата който пуснах, мисля че трябва да работи за всички Crazy

Да напомня че и безплатната книга на Май канвас е до 3ти Ноември, аз се регистрирах вчера, програмата им е много интересна, мисля да поръчам днес така че ще мога да кажа как стои въпроса с шипинга Grinning


# 20
  • Мнения: 977
Гаргамелчо, аз също се регистрирах в Май канвас, но не мога да видя цените за шипинга.
Ти ориентира ли се?

# 21
  • Мнения: 2 185
Снощи по нощите приключих и поръчах първата си книжка от Инкубук  newsm44  newsm44 newsm44. Предполагам, че скор ще дойде, защото съм им наблизо  Wink и ще ви я покажа. Надявам се че е станала добре, защото ми е за подарък.

За Канавас- За да получиш безплатна книга, трябва да се регистрираш или да поръчаш преди 3 ноември ???

# 22
  • Мнения: 919
mishelle, сега си ъплоадвам страниците, още не съм стигнала до шипинга. За съжаление никъде по страницата им не видях информация

Clairette, купона е до 3ти, така че книгата трябва да е готова до тогава Peace

# 23
  • Мнения: 2 185
Мерси Гаргамелчо, аз се регистрирах, но до 3-ти едва ли ще успея...знаеш ли как стои въпросът с Бг текстове директно в книгата? Дали ще стане или трябва да ги правя на JPEG и да ги качвам?

# 24
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Гаргамелчо страхотна темичка !Браво!   bouquet
аз още нямам с какво да снимам книжката,но щом успея ще кача снимки.Много съм доволна,въпреки че е с тънки корици..само дето нямам време за втора....

# 25
  • Мнения: 2 109
Клер, какво стана с кода на инкуто? БЕше ли поканила за тази книжка някой, мина ли безплатния код? пратиха ли ти на втория мейл код за втора книжка?

# 26
  • Мнения: 952
Гаргамелчо - благодаря за новата тема, за синтезирана информация и за всяка помощ и идея, която ни даваш   bouquet
 
Момичета, регистрирах се преди седмица в Инку-то и ми се иска там да направя първата си книга. Бих предпочела варианта с твърда корица. Чудя се обаче кой от двата  newsm78 - посъветвайте ме. Лично клоня към Landscape(8,5х11 инча) Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 109
зависи какви снимки имаш повече - хоризонтални или вертикални.

# 28
  • Мнения: 919
Момичета, MyCanvas изпращат извън щатите, $13, кода работи, 30$ оф. Програмата им е много по различна от на другите сайтове, имат красиви бекграунди, общо взето добре е да се пробват Grinning

Ralfieta, аз предпочитам ландскейп за книга която е предимно снимки. Ако смяташ да слагаш повече текст и коментари, може би портрета ще е по добрия вариант Peace

# 29
  • Мнения: 2 185
Клер, какво стана с кода на инкуто? БЕше ли поканила за тази книжка някой, мина ли безплатния код? пратиха ли ти на втория мейл код за втора книжка?

Успях да вкарам кода, който видях тук във форума...иначе те не са ми пращали никакъв код. Използвах EJR372 и сработи- ще си платя само шипинга  Party- не помня сумата, но под $10. Бях поканила 4 човека ( теб включително  Wink ) . На втория мейл не са ми пратили нищо, нито пък на първия.

Имам още много проекти, но нямам никакво време, а трябва да ги свърша до края на ноември, защото всичките са подаръци за Коледа...не знам как ще успея...само дано има купони, че така евтинджос кефа е още по-голям  Laughing

Гаргамелчо, успя ли да сложиш Бг текстове в MyCanvas ???

Общи условия

Активация на акаунт