За успокоителните

  • 55 880
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
   И аз не разбирам от успокоителни: пия 2-3 валерианчета 2-3 пъти годишно, ако трябва да си променя режима дневен/нощен.. Но пък Гризката ми дава надежда за втори живот: много ме мъчи хроничната умора.. Ще си намеря един хомеопат и ще го изям!  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 4 212
Ве4е пове4е от 6 месеца пия Валериана Лео,на билкова основа е. Пиех 2 преди лягане, сега пия по 2, 3пъти на ден  Sad.Не мога да спя до 4, 5 сутринта, нямам сили за нищо, нито желание, като мърда съм, нося се.........абе не съм аз. Знам 4е са на билкова основа моите хап4ета. Гледам психи4ески сама да си налагам да се държа, ама много е трудно да знаете, много. Ни успехите на детето ме радват, ни шопинг турове....нищо.Преди се радвах на слън4евият ден, сега и той ми е все тая има ли го, няма ли го. Като 4е ли все ми е тая вси4ко. Аз все си мисля 4е е период и някой ден ще изляза от него. Кога ли? Има дни съм много зле. Гледам да съм заета, някаква дейност от любмите да върша, ама съм толкова отвеяна и разсеяна, 4е накой ден ще изляза боса на улицата и няма да разбера. Confused

# 32
  • Мнения: 7 716
Тея, колкото и гадно да звучи времето лекува.
Стискай зъби, гледай да минават дните.
Всичко ще е наред едни ден.
Всички ще успеем.

# 33
  • Мнения: 357
Тейчка, недей така, моля те  Cry, ти си моя идол, от тебе черпя оптимизъм, ако рухнеш ти ще рухна и аз да знаеш, а помисли и за дъщеричката, някой ден, дай си Боже времето ще притъпи малко болката и тогава ще забележиш, че нещо се е прекъснало, че нещо си изгубила по пътя и после трябва да се връщаш да го търсиш, желая ти една вълшебна Коледа, обичам те  Heart Eyes

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Абре сватя ....  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes........зная , че ти е трудно мила  spoko, ама трябва да се държиш .....

# 35
  • Мнения: 1 029
Миличка,Теичка,всички сме с теб и те обичаме много! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 36
  • Мнения: 4 212
добре 4е сте вие, да ви кажа 4естно, ина4е да съм ско4ила без парашут от покрива на съседният блок, а той е само на 42 етажа. Разбира се и детето ме спира. Малко 4ерен хумор, ама наистина е трудно, и знам както казва Лали, 4е времето лекува, 4акам го да мине. Ще успеем. Да му дръпнем една групова терапия ли?
Благодаря ви 4е сте с мен.

Общи условия

Активация на акаунт