Второкласници/20/

  • 25 962
  • 437
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 367
Като се заредят тия празници и лошо ми става  Crazy Този месец има имен ден,другия месец коледа,нали се сещате колко подаръци са това и все мен питат родата Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 9 488
Моят син също имаше да учи стихотворението за Будителите от Читанката.
Госпожата им казала и по желание> за Моята (или първата беше newsm78) учителка.

Казах му, че госпожата ще се зарадва много и че ще и стане много приятно, ако научим и второто стихотворение също-за учителката.
Той ми вика> е, мамо, ще ми се смеят децата  ooooh!.
Попитах го: "Как предпочиташ?": Да ти се смеят, защото знаеш, или да ти се смеят, защото не знаеш?  Wink
Помисли, помисли и се усмихна.
Научи и двете.
Тази сутрин, докато аз бях на лекар, звъни щастлив на баща си:
Имал 6-ца за стихотворението!! Mr. Green bowuu

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Копче, същата история вчера беше и вкъщи, но в крайна сметка се съгласи и го научи.
Преди малко отивам да я взема и тя грее, имала 6-ца в бележника за стихчето, беше видимо доволна.
За подаръците честно казано идеите ми отдавна са изчерпани, мислим да и вземем нов iPod, на този етап и в тази възраст не виждам какво друго би я зарадвало. Иначе тя иска маратонки с колелца, но ми е много спъната милата, не искам да ми тежи на съвестта.

# 33
# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Лелее, започнаха ли вече предколедните трески? Гледам и в Готварският са я метнали... Някак рано ми е още... моят Убавец има РД на 15 декември, та първо това събитие трябва да оправим. Whistling

# 35
  • Мнения: 844
mamaivi права си, наистина са в едно училище само в различен клас. Ние тази година се преместихме от Стара Загора и сме нови в класа, но иначе е лудетина голяма. В класа има превес на момчетата 13 на 7 момичета и тя е все с отбора юнаци. Не се сеща за Катето, но и казах да попита и да си кажат едно "Здравей" Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
Ухаааа! За подаръци говорите вече  Mr. Green И на моят сладур декември му е най-оборотния месец  Twisted Evil На 1-ви има рожден ден, после Коледа... кеф! Той иска маратонки на колелца, ама и аз като Valeria, се притеснявам да не се претрепе някъде  Thinking 

# 37
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 193
И Радо иска маратонки с колелца, още от пролетта. Засега възпирам тия мераци, защото си има ролери, а и предполагам какво ще е в училище по коридорите. като знам колко диво кара ролерите  Crazy
Мислим подаръците, ще пише писмо на Дядо Коледа, пък ще видим Laughing

# 38
  • Мнения: 1 103
Запис и от нас .
Ние се завърнахме вчера от София направихме си една разходка -бяхме в зоопарка ,ходихме в Джъмбо (мноооого голям магазин за играчки )похарчихме всички негови спестени парички newsm71 купи си играчки,тротинетка и на малката подаръци също.В зоопарка беше супер хубаво време разходихме се разгледахме всичко много останаха доволни.Бяхме впечатлени от слона и хипопотама,носорога и една маймунка с малкото си  Joy за малко да забрава  и мечката ,която с изправяше като и хвърлиш бисквитка  Crazy
Сега ще наваксваме материала от миналата седмица ще видя какво е дала госпожата да пишем в къщи.
И нас ни е затресла треската за новогодишни подаръци мисля че след посещението в Джъмбо ще изчакаме малко  Rolling Eyes.Но и ние искаме от тези маратонки с колелца но не съм виждала къде се продават и цена  newsm78 ако някой знае да пише.
Добре дошли на всички нови мами   bouquet

# 39
  • Мнения: 168
Джъмбо (мноооого голям магазин за играчки )похарчихме всички негови спестени парички newsm71

Там определено трябва да се ходи с лимит. На канцеларските щандове можем да си седим с часове.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 210
Но и ние искаме от тези маратонки с колелца но не съм виждала къде се продават и цена  newsm78 ако някой знае да пише.
Добре дошли на всички нови мами   bouquet
Не мога да си спомня къде, но миналата година гледах някакви, които струваха 120 лв... Вчера обаче се разхождах из пазара на Красна поляна. Там има една доста заредена книжарница, в която продават играчки и разни други детски нещица, та там видях модели от порядъка на 40-60 лв.
Миналата година сестра ми беше на екскурзия в Гърция и донесе на Марти едни колелца, в които просто се пъха маратонката или обувката. Не знам дали ме разбрахте... Нещо подобно на мини-ските, но на колелца. Ми да ви кажа - зарадва им се, но много бързо му мина крастата. Въпреки всичко иска "истински маратонки на колелца".

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ама вие вярвате ли в дядо Коледа та ще му пишете?  Mr. Green Преди 2г ме заподозря, че се дегизирам като белобрадия старец и загуби вяра във всякакви приказни герои. От една страна за мен е по-добре тъй като всеки път му правеше списък с по 20 неща които са много спешни да и подари, а и понеже само веднъж в годината и подарявал подаръци не било никак лошо те да са големи и скъпи.  Mr. Green
Маратонки с колелца има в Скай Сити по 35лв са, но са много груби и грозни, ако се спра на този вариант за подарък мисля да поръчам от щатско, тя има и рожден ден началото на януари та и да се забавят малко не е фатално, но някак не ми се ще да и взимам такива.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 210
Не ги разгледах в детайли, нито скъпите, нито по-евтините! Имам чувството, че сама ще спомогна за някое пребиване, ако купя такава щуротия  Mr. Green
Обаче я ми кажете и не ми се смейте  Mr. Green - вярно ли е, че колелцата на тези маратонки били скрити в подметката, и ако решиш да се возиш, чак тогава някак си ги "включваш"? Чувствам се хипер-изостанала в модата на детските обувки  ooooh!

# 43
  • Карлово
  • Мнения: 4 661
        Много сме закъснели с подаръците, някои майки вече поръчаха от чужбински сайтове. В голяма чуденка съм и аз. Веси иска истинско куче. Умира си за животни това дете. Аз, обаче никак не съм навита, пък баща още по-малко.

          Маратонки на колелца получи миналата година и аз си взех дори, но няма подходяща настилка за тях понеже бяха евтини и колелцата не са силиконови. Ролерите са по  на почит у нас.

# 44
  • Карлово
  • Мнения: 4 661
Колелцата се прибират с бутон в подметката, но да се ходи с такива топузи не е много удобно.

Общи условия

Активация на акаунт