Слънчева и топла е БУРГАСката есен, чак ти идва да запееш песен - 66

  • 17 623
  • 298
  •   1
Отговори
# 180
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
айде и Симеон е с конюктивит.  Close Писна ми вече от болести!
Рени, я кажи какво става на работа? Има ли вече кампании?

# 181
  • Мнения: 917
Аз какво чух за Домино, че се било върнало на старато място. Даже през автобуса гледах тия дни, че на големия новия блок на демокрация пише най-отгоре Домино newsm78

Е стига сте боледували вие пък. Ох и аз я чакам сега Деница да се разболее, ама тоя път аз ще съм виновна. Приядаха ми се замръзнали ягоди от лятото и не можах да се въздържа, че тя пък като ме видя как ще остане по назад и сега само чакам да видя кога ще направи ангина. Хем и дадах само една две да опита, но те си бяха като бучки лед все едно ядеш. Но тя откога си мечтаеше за един сладолед, даже онзиден се провикваше през цялата главна "Лятоооооооооооооооооо, къде си лятоооооо, продай ми сладолед"

# 182
  • Мнения: 1 298
айде и Симеон е с конюктивит.  Close Писна ми вече от болести!
Рени, я кажи какво става на работа? Има ли вече кампании?
Какво да става..Да,в кампания сме,ама аз още не съм   Joy  Joy

На твоята работа как е,доволна ли си?

# 183
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
айде и Симеон е с конюктивит.  Close Писна ми вече от болести!
Рени, я кажи какво става на работа? Има ли вече кампании?
Какво да става..Да,в кампания сме,ама аз още не съм   Joy  Joy

На твоята работа как е,доволна ли си?
Мдаааа и си имам съседка от тук в сградата, в която е офисът, само че едва днес се засякохме в асансьора и аз все още спях   hahaha

# 184
  • Мнения: 1 280
     
Мдаааа и си имам съседка от тук в сградата, в която е офисът, само че едва днес се засякохме в асансьора и аз все още спях   hahaha


      Мдааа пък съседката беше умряла от студ  Laughing Бързо да се оправяте от този конюнктивит.

      Домино със сигурност вече не е в парка в Изгрев, но не знам дали е отворило на старото си място.

      Ние бяхме за малко в Трявна. Ще си купя къща там  Mr. Green Много ми хареса и дребния само за това говори, че и на хубаво време попаднахме.   

       Бубичко ти да не се обиди нещо  Rolling Eyes Не съм казала, че си променена, просто не обърнах внимание с кой върви Камито.
        Деница ще ме умори  Laughing Лятоооооо и аз това питам къде си  Joy

# 185
  • Мнения: 1 298
И ние снощи вдигнахме Т със сина ми и двамата.Грип ли е,какво е не знам.Сега сме ОК  Thinking
На някой ако му се е случвало да сподели как протича въпросният бацил  Tired

# 186
  • София
  • Мнения: 334
Здравейте момичета! Simple Smile

Казвам се Ирина и от 2 години живея във вашия град! Simple Smile

Имам си дъщеричка - Дари, на 10мес и днес се захванах да търся инфо за яслите тук.
И ще помоля майките, чиито дечица посещават ясла, ако можете да ми помогнете.

Интересувам се от ясла ''Щурче'' в Лазур и от други, ако има тук в района.
За да тръгне Дари др. есен на ясла, кога се подават документите?
Доволно ли сте от мед. сестри - поведение и отношение към децата, както и към родителите?
Добре ли ги хранят според вас?
Очакват ли ''дарения'' и да си взимаш детето още в 16.30?
И въобще какво се сетите....чух от една позната, че този голям двор пустее, з-то не извеждат децата да играя навън?!

Много ви благодаря предварително за отговорите!  Hug

Ама стана студ, а! Simple Smile Grinning

# 187
  • Мнения: 1 701
Така...
Взех решение, докато на Пламен не израстнат всички зъби да не ходи на ясла.  bowuu
Вчера нашата лекарка ни обясни на дълго и широко, че  докато растат зъбите графика ни ще е 3 дни ясла - 10 дни антибиотик в къщи!!!
Аз няма да работя в този живот!!! Crossing Arms
Чао!
Отивам да се отдам на депресията си! Sad

# 188
  • Мнения: 689
wish, не се депресирай, моля те! Ще работиш и още как. При нас беше същото. Наистина първите два пъти, като пи антибиотика, беше долу-горе така. На 1 седмица - 2 седмици вкъщи. После поразреди малко с боледуванията. Минахме през една пневмония и много температури и антибиотици. И на мен лекарката ми го обясни същото, мед.сестрата направо си ми каза, като искам да работя да хвана някоя баба да ми гледа щерката, защото "това дете за ясла не ставало". Е стана и още как... Трудно беше, но долу-горе след 6 месеца, явно изгради имунитет, изкара всички зъби и да чукна на дърво, скоро не е боледувала серьозно.
Пожелавам ти да имаш сили да изтърпиш този период...ще премине, ще видиш.

# 189
  • Мнения: 8
Здравейте,
fineti днес роди момиче - Росица - 2,900 кг. 49 см. И двете са добре. Да им е жива и здрава  и много да ги радва.

# 190
  • Мнения: 995
Браво на Финети! Жива и здрава да им е Росица, много радост да им носи!

# 191
  • България
  • Мнения: 3 621
Ей, че хубава новина, да е здрава малката принцеска , а мама да се възстановява бързо и да идва да разправя   bouquet

# 192
  • Мнения: 917
Ех, че се бях надъхала аз да съм вестоносеца на добрата новина, но са ме изпреварили.
Хайде Фина и тук да ви е жива и здрава щерката!

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 145
Честито! Да е здрава и послушна малката Роси!

# 194
  • Мнения: 1 298
Честито дъщеричка на финети!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт