Египет - втора тема

  • 41 181
  • 442
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 215
Калея,благодаря ти, както и на тази "анонимна" мама  Peace

# 31
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Моля, тя се казва Диляна, иначе dil77!

# 32
  • Мнения: 3 215
А, добре.Мерси на Дил77! Виждала съм те да четеш  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 033
Привет на почитателките на Египет!Вчера се върнахме от Шарм ел Шейх, така че ще пиша подробности за интересуващите се, но след днес, че все още се климатизирам. За Алф Лейла в Хургада , както е казала Дил77 мога да потвърдя от втора ръка, тъй като прителите, с които посетихме Шарм, миналата година бяха възхитени от хотела (за съжаление тази година не беше така).
А иначе за Червено море, езкотичността - спор няма. Посетихме и Йордания - просто мога да кажа, че не може да се опише с думи.

# 34
  • Мнения: 3 215
Чудесно!Очакваме разказа и да не забравиш името и впечатления от хотела! Peace

# 35
  • Мнения: 265
Адмираций за Old Sport   bouquet
Тя беше моят ментор за пътуването до Египет и не само там  Simple Smile
Нагодина ще се пробвам на круиза по Нил . Благодаря още веднъж за всичко . Страхотна си   bouquet

# 36
  • Мнения: 3 215
Ани, мерси!  Blush
Приятно изкарване в Йордания!! Peace

# 37
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Какво стана с нашата тема? Crossing ArmsНикой не пише вече втора седмица...Вчера би трябвала да има върнали се от Египет и още от миналата седимица...включвайте се,отидохте,  върнахте се, а не разказвате... Naughty
Хай де да видим, кой заминава в събота, на 22.11??2Има ли такава, освен мен??Пишете Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 3 215
Присъединявам се към апела на Калея!
Янич, какво стана  ствоя разказ  newsm78

# 39
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моята мама се върна в събота от Египет,много доволна и впечатлена.
Пътува с Тез тур,бяха в хотел Алф Лейла Ва Лейла.За хотела ,храната и персонала чух само положителни неща.
По снимки ,лично на мен ми изглежда малко кичозен,но явно това е част от атракцията и екзотиката.
Каза,че всяка вечер е имало безплатни шоупрограми за гостите,които са били посещавани и от много гости на други хотели срещу заплащане.В цената е било включено и язденето на камила. Mr. Green
Ходила е и на доста екскурзии.Ако имате въпроси питайте,докато разказите и са ми пресни в съзнанието. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 215
Фантичка, мерси за споделеното.Ако искаш, кажи и какво е било времето, плаж, басейни и т.н.  Peace

# 41
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 През деня времето е било хубаво,каза около 26-28 градуса.
 Нямали са много време за плаж и басейн,тъй като е ходила на много екскурзии,но все пак се е цопнала. Mr. Green
 Водата в морето е била студеничка,единият басейн в хотела е бил с подгряване,та там са киснали повечко.

# 42
  • Мнения: 712
Само да кажа, че се завърнахме, подробният разкакз ще отнеме много време (и място Mr. Green), затова го оставям за малко по-късно.
С една дума, влюбихме се в Египет! В страната, в хората, в историята, в бита... Ще се върнем!
Никой не пострада, стомашният вирус ни подмина, плажувахме, обикаляхме, забавлявахме се страхотно! Единственият "недостатък" е, че в Хургада не се спи. По всяко време на денонощието има какво да правиш, и тъй като 7 дни са абсолютно недостатъчни да се насладиш на тази страна, не искахме да губим нито минута в сън. И сега още се възстановяваме  Laughing
Един съвет от мен - идете в Египет докато сте млади. След години сигурно ще ми се струва все така прекрасно, но дали ще имам енергията да черпя с пълни шепи от всичко? И сега имаше хора, които основно си седяха в хотела и почиваха, но в Египет има много, много неща за правене и за виждане, не трябва да се пропускат.
Толкова за сега, после ще пиша подробно  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 215
Фантичка,мерси! Peace
Рокси,супер! Почини си първо от почивката и тогава чакаме разказа! Peace

# 44
  • Мнения: 11 747
И аз винаги съм се чудила на хората, които си стоят в хотела, цял ден на плажа, храна и спане..... А живота е толкова кратък, да не говорим, обичайно, 7-те дни в някоя екзотична страна, където има толкова много да се види, толкова много да се изживее. Но това е друга тема  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт