"ЗАСТРАХОВКА ЖИВОТ"???Бихте ли си направили??

  • 13 490
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
ДА!ДА!ДА!
АЗ СИ НАПРАВИХ ЗАСТРАХОВКА ЖИВОТ,КОЯТО ВАЖИ САМО В СЛУЧАЙ НА СМЪРТ,Т.Е ЧИСТО КАСКО!!!ПРИ ТАЗИ ЗАСТРАХОВКА,НЯМА СПЕСТОВЕН ЕЛЕМЕНТ.ПЛАТИХ ЕДНОКРАТНО ОПРЕДЕЛЕНА СУМА И ТОВА Е!!!
Защото си си направила застраховка злополука явно.
В живота има и други покрити рискове и събития.
Злополуката е година за година и няма спестовен характер.
Но също има различни покрития,не е само смърт.

# 16
  • Мнения: 4 053
а, къде, в кои компании сте си правили застраховките ?

# 17
  • Мнения: 1 312
Аз както писах още не съм,но в AIG ще бъде със сигурност.
Планирала съм я за след НГ.
На мъжа ми също е там.

# 18
  • Мнения: 1 043
Аз както писах още не съм,но в AIG ще бъде със сигурност.
Планирала съм я за след НГ.
На мъжа ми също е там.
Предвид случилото се с AIG, не Ви съветвам да е там  Peace

# 19
  • Мнения: 18 009
Pink, какво се е случило нещо не съм в час. Имаме ипотечен заем и застраховката е там? Да не би да трябва да си правим и на друго място?

# 20
  • Мнения: 1 043
Pink, какво се е случило нещо не съм в час. Имаме ипотечен заем и застраховката е там? Да не би да трябва да си правим и на друго място?
Предполагам, че не трябва. Правителството на САЩ успя да спаси застрахователната компания.
Имам предвид, че вече не са така стабилни и надеждни, както до скоро  Peace

# 21
  • Мнения: 2 631
Не бих си направила!
Във всеки втори крими филм/сериал убиват заради застраховките на жертвите...  Mr. Green

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Имам спестовно-осигурителна програма,с покритие за 9 болести.Ако се диагностицира някое от тях ми плащат цялата сума,за която съм сключила договора си.Програмата се прекратява,но смисъла е,че получавам пари в нужния момент за адекватно лечение.А иначе се надявам да не се наложи,естествено и след 25 год. да си взема паричките,заедно с лихвите по тях.Направих я с идеята да си имам заделени пари за старини.При желание има и допълнителни покрития-при злополука се изплаща процент от трайната инвалидност,недай боже.Програмата ми е в Граве,през Евролайф.

# 23
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
АЗ РАБОТЯ КЪМ НАЙ-ГОЛЯМАТА И СТАБИЛНА ЖИВОТО-ЗАСТРАЖОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ В БЪЛГАРИЯ,НЕЗНАМ ДАЛИ ДА Й КАЖА ИМЕТО И МОГА ДА ВИ КАЖА ЧЕ ИМА МНОГО ХОРА,КОИТО СЕ ВЪЗПОЛЗВАТ ОТ ТЕЗИ ПРОДУКТИ.ИЗГОТВЯТ СЕ ИНДИВИДУАЛНО СПОРЕД НУЖДИТЕ НА КЛИЕНТА,АКО НЯКОЙ СЕ НУЖДАЕ ОТ КОНСУЛТАЦИЯ МОЛЯ Hug

# 24
  • Мнения: X
kafe,ще си я направя тайно,за  да не ме  #2gunfire Sick..,майтап
Посъбрах малко инфо,но сега се чудя каква да бъде.Ще трябва да избера..
А и  ще продължа да следя и темата,така ,че пишетеее Hug

# 25
  • Мнения: 1 312
Аз както писах още не съм,но в AIG ще бъде със сигурност.
Планирала съм я за след НГ.
На мъжа ми също е там.
Предвид случилото се с AIG, не Ви съветвам да е там  Peace
Стига излишни истерии.
Компанията е стабилна.
Просто към момента 79.9% е собственост на Американското правителство.
А то няма да фалира скоро доколкото ми  известно.

# 26
  • Мнения: 1 043
Аз както писах още не съм,но в AIG ще бъде със сигурност.
Планирала съм я за след НГ.
На мъжа ми също е там.
Предвид случилото се с AIG, не Ви съветвам да е там  Peace
Стига излишни истерии.
Компанията е стабилна.
Просто към момента 79.9% е собственост на Американското правителство.
А то няма да фалира скоро доколкото ми  известно.
Не смятам, че това е истерия.
Просто споделям мнение, което доколкото ми е известно е точно по темата
Да, компанията към момента е правителствена!

# 27
  • Мнения: 642
Валутна застраховка "Живот" със спестовен характер означава, че спестяваш парите, които внасяш през годините - т.е. ще ги получиш в края на периода (да речем избрал си 15 г.) плюс лихвен процент, които банките не дават. Освен това нещо, което банката никога няма да направи за теб, ако спестяванията са ти там е да ти изплаща обезщетения, които не нарушават сумата, която си ПРЕДВИДИЛ да събереш в края на периода. Друго предимство е , че ако някому дължиш нещо (не си си плащал парното примерно 5 г.), спестяванията ти по застраховка "Живот" са абсолютно защитени - никой, нито държавата дори има право да ги запорира/изиска.
На въпроса - да, имам три програми: семейна спестовна застраховка и две детски спестовни.
Застрахователен брокер съм от 3 години. Който иска консултация може да ми пише на ЛС.

# 28
  • Мнения: X
А нужни ли са изследвания,прегледи... newsm78???

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Само ако програмата ти е за голяма сума,всяка компания си има праг за задължителни прегледи и са безплатни за клиента,правят се при доверените лекари на компанията в града ти.

Общи условия

Активация на акаунт