"ЗАСТРАХОВКА ЖИВОТ"???Бихте ли си направили??

  • 13 440
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 4 573
Как да се уведоми до 6 мес? Т.е. на клиент му се случва нещо, решава, че иска операцията в Швейцария, плаща си я сам и след това ще чака някой да му възстанови парите? А ако е в изключенията? Няма да му бъде платена? Или не работели с тази клиника?
Мисля, че говорим за различни неща. Тази, за която говоря аз, покрива лечение тук и в чужбина, като клиента не плаща, плащат му необходимите процедури.  Hug

# 106
  • Мнения: 5 178
А моля нямам нищо против "старите" застрахователи, но просто не ми се връзваше логиката, че не могат да фалират щото били на нам колко си години.
Всичко се свежда до поети рискове при инвестирането на набраните пари.

А irrina, да прочете че все пак фалират и застрахователни компании, в случая я изкупуват, но може и да не я изкупят.


За застраховките съм, в чистия им вид, зададох някои въпроси за спестовните и разбрах, че продължавам да спестявам в банка и на борсата ( което мнооого ми се рискува)

За здравните застраховки, не излизам в командировка без здравна застраховка. За три дни е 7 евро до 10 хил. евро покритие, за да го ползвам само трябва да покажа полицата и да се обадя на телефон ********. На приятел му се наложи да ползва и нямаше проблеми

# 107
  • Мнения: 5 178
http://insurance.bg/news/?cat=news&cat_id=1&sn_id=73890
това е само началото на кризата при застрахователите. Ако ще прекратяват предсрочно, то поне да го впишат в условията на полиците, а не после да си го доизмислят

# 108
то като гледам сичкото застрахователни компании са се обърнали в благотворителни дружества и се чудят как да ми угодят и как да ми изплатят по-голяма премия.... печалби - глупости - те работят само и само на мен да ми е добре  Mr. Green Joy

# 109
  • Мнения: 5 178
то като гледам сичкото застрахователни компании са се обърнали в благотворителни дружества и се чудят как да ми угодят и как да ми изплатят по-голяма премия.... печалби - глупости - те работят само и само на мен да ми е добре  Mr. Green Joy

ААА като дойде агента да те убеждава може и така да го издокара...

# 110
  • Мнения: 940
Да, ние имаме. Направихме си миналата година когато изтеглихме ипотечния кредит. Но не тази от банката, а към застрахователно дружество по наш избор. Така сме по-сигурни. Все пак заема хич не е малък.

# 111
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Аз нямам застраховка, мъжът ми има.
Правена е в Щатите, застроаховка живот за ххххххх долара.

# 112
  • Мнения: 25
Мили дами, работя като финансов консултант и ако имате въпроси, ще отговоря на всички. Пишете ЛС

Общи условия

Активация на акаунт