Риткането на бебчо...колко често?

  • 1 600
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 671
newsm03Пак станах рано рано, но днес не скучая сама...някой е буден с мен и играе  newsm32
Хубав ден на всички  smile3502

# 16
  • BG
  • Мнения: 1 900
Щом го усещаш е добре,понякога спират за кратко да ритат,може да спинкат.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
моите мъници ритахапускали ден

# 18
  • Мнения: 514
В коремчето спинкат между 16-20 часа!
Важното е да го усещаш че ритка !
Лека бременност!

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Важното е да го усещаш  Hug Има дни в който мърда повече а в други по-малко. 

Лека бременност и безболезнено раждане.

# 20
  • Мнения: 2 013
Така е,наистина има дни,в които бебето е по активно,и такива в които му се мързелува.Понякога бебка я усещам по един път на ден,а друг път коремчето ми е като центрофуга.Най-ми е сладка като се появи някоя издутинка,като я погаля се прибира.Иначе си имаме вече музикални предпочитания  newsm32 newsm30 newsm32 newsm30 newsm32 newsm30

# 21
  • Мнения: 671
rbaby1    Много сладко звучи издутинка..... smile3506аз още нямам такива, ама скоро ще имам и със сигурност ще им се радвам много  newsm03

# 22
кога за първи път бебчо ви ритна - в коя седмица или месец

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Лошо е ако не го усещош.Щом го усещаш значи всичко е наред.Аз чувствам беба понякога по 7 8 10 пъти на ден доста явно и силно , а има дни ми се обажда и по два три пъти.Като ида на доктор /не заради това де/ той ме пита в момента не я ли чувствам , че мърда и рита, а аз не я усещам.Това показва , че не винаги на 100 % ние усещаме всяко тяхно движение, но  Naughty това не значи , че те не мърдат  Blush

# 24
  • Мнения: 2 013
rbaby1    Много сладко звучи издутинка..... smile3506аз още нямам такива, ама скоро ще имам и със сигурност ще им се радвам много  newsm03

Ами да,сладко е...Краче или ръчичка навярно, не ги различавам.Забавно е да гледаш издутинката как се движи по коремчето ти  fertilization preggo newsm32

# 25
  • Мнения: 2 013
кога за първи път бебчо ви ритна - в коя седмица или месец

Аз в 18г.с. 06.07.2008г.Бяхме си легнали с таткото и гледахме филмче,тогава за пръв път усетих,че в мен расте живот  newsm74

# 26
  • Мнения: 671
На брат ми на рожденния ден...диво дете ще бъде   newsm47

# 27
  • Мнения: 1 558
Сега се връщам от гинеколожката - тя каза минимум 10 движения на ден. Да си ги броя, ако са под 10 да търся лекар да чуе тоновете, за да се уверим, че всичко е наред. Тук някъде скоро четох, че и в други държави препоръчвали този минимум.

# 28
  • Мнения: 1 428
Ами то си е различно при всеки.

Лека бременост ти желая   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 013
Не ми се вярва липсата на 10 движения дневно да е сигнал за проблем!? newsm78 То при всеки е различно,бебчетата също си имат различна степен на активност.То ако при всяка липса на 10 движения дневно звънкам на доки,той ще се побърка с мен  smile3511 smile3513

Общи условия

Активация на акаунт