Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
Привет дами ! Hug
Честита поредна тема !
Комплименти за оформлението !  bouquet

Свеър , Честита ви рожба ! Hug
Нека Аллах , да го дари с всичко най-най и най вече със здраве !  bouquet  bouquet  bouquet

Мароканските дами ако има желаещи за среща да свиркат !
Пътуваме на 14 -11 за Танжер .

# 16
  • Мнения: 100


Благодаря ти, Теди, за хубавата тема. Така наистина е по - прибрано и красиво със знаменцата. Машала!

Невена, интересно ми е, разбира се. На мен ми разказаха за тази скала, която помагала да се свиват мускулите на влагалището, мъжете обичали жените им да си правят процедурата. Виж за изсушаването на тази зона си права. Но това не би създало илюзия за теснота, по-скоро болка.

Либра, 2:0 за наще  Mr. Green

# 17
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030

За удата сте писали  или бахур :два вида са  на съчки такива дурвени които
се слагат на  специялни вази ли статуетки ли де да зная как е на български ама на арабски е Магбара
специялни въглени от тия дето ги слагат и на Шисата и от горе се слага бахура дъските, страшно задимено става е вярно че мирише хубаво,  ама не всеки му се нрави тази миризма особено пък европеиците. много е скъпа за 200 грама моя даде около 100 евро последният път, най хубава е от Камбожия. течна се продава в едни малки шишенца някаде по 20 г .имам едно подарак от сестра му дето и то е около100 евро.и тя все ми напомня що не си сложиш  то е хубава марка, ама аз не му харесвам миризмата пък арабите умират за нея дори и моя,парфюм номер едно е за него ха ха.

Да суданките правят бахур така чувала съм за стеснение на влагалището, ама колко е вярно те си знаят.Аз не вярвам в такива глупости, те и за корите на нара така говорят.
   

 

Здравей Розалия,

Като те чета, че не харесваш миризмата, направо да се предложа Grinning! Ако ще го изхвърляш да е в мойта боклукчийска кофа. И аз преди не го харесвах и понеже често ми го носеха като подарък го давах на съседка, която умираше за него. Сега като го харесах няма. Магбара е сомалийския дабкад или гиргир, на български кандило, като дабкада е обикновено глинен, докато магбарата може да е и метална и богато украсена. В Джедда има на един площад статуя във форма на магбара, но не се сещам къде точно, ако се сетиш, пиши!

Дървото от Камбоджа и цяла югоизточна Азия е Агар - използуват се заразени с гъба (фунгус) дървета от рода Aquilaria със специфична миризма. Ив Сен Лорен му е фен и го използува в парфюмите си. Усеща се, макар и леко в Рив гош, Синема, Опиум, и един за който не се сещам в метално сиво-черно обло шише. Единствената западна парфюмна къща, която го упортебява в големи количества е прочутата Монтале, която препоръчвам на всеки любител. Понеже е много скъпо се заменя със смес от морковено масло, амбър, пачули и мъх.

За суданките и сомалийките - майка ми ми каза обратното, че се опушват за да се отпуснат и разширят. Повечето от тях са изрязани и инфибулирани, така че едва ли търсят такъв ефект. Един колега на майка веднъж беше извикал пожарна защото от един от апартаментите излизал дим и те като дошли се спукали от смях когато им отворила двуметрова суданка.

Монсун, и на тебе ти харесва значи. Я разкажи за индийските масла! Да те питам къде е сатанисткия квартал в Лондон? Аз съм ги виждала около Кенсингтон и на север има един пазар, нагоре от Кингс кросс, но мислех, че са пънкари.

Ра, те са свикнали. В тези райони почти всички жени са ако не изрязани, то поне обрязани, в Египет поне 70 процента. Ето да видиш за какво говоря. Предупреждавам ви, че рисунките са графично изображение на полови органи.

http://www.health.sa.gov.au/PPG/Default.aspx?PageContentID=910&tabid=211

Ето и къде се практикува, видно е че точно Судан и Сомалия са епицентъра:

http://www.fgm-liverpool.org/professional_information.htm

# 18
  • Мнения: 100
 
Ра, те са свикнали. В тези райони почти всички жени са ако не изрязани, то поне обрязани, в Египет поне 70 процента.


Да, Невена, казаха ми. Имах един приятел, който много добре ми обясни тая подробност. Според него да си ги има нещата е по - добре. Не знам за какво изобщо се осакатяват тия хора... Каква ти хигиена, какво чудо - бума на СПИН е именно във Африка. Хигиена било от вън, а от вътре???  ooooh! ooooh! ooooh! При мъжете същата работа, ама хайде да не коментирам. Дано ми се роди момиче един ден....  Rolling Eyes Преди няколко теми коментирахме за обрязването и за това КЪДЕ в Корана пише, че ТРЯБВА да се обрязват децата??  Whistling
Иначе не бих отказала стесняващата операция... ако и тя като "възстановяващата" стува 50 долара... и след 5 деца няма да ме остави мъжа ми  Mr. Green

http://uk.youtube.com/watch?v=FQss71QuM1s

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 02:45 от Eye of Ra

# 19
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030

Здравей Ра,

Според него да си ги има нещата е по - добре. - Не е само той. Много мъже като си взимат втора жена нарочно търсят неизрязана, то и там съвсем необрязана май няма.

Каква ти хигиена, какво чудо - бума на СПИН е именно във Африка. - да, но те са по-податливи независимо дали са обрязани или не. Минавали са многократно през епидемии на Западнонилски вирус. Тези, които са оцеляли тъй като са имали естествен имунитет за съжаление са ужасно податливи на ХИВ.

http://www.newscientist.com/channel/health/hiv/mg18925355.200-hi … e-virus-risk.html

Хигиена било от вън, а от вътре??? - а, там е ужас. Заради малкия отвор и фиброидната тъкан някои от тях трябва с пръсти да си вадят съсиреците като са в цикъл и пикаят по 45 минути. Даже не всеки гинеколог може да ги катетеризира. Абе, ад е.

При мъжете същата работа, ама хайде да не коментирам. - не е точно така. Съгласна съм, че в условията на по-северните страни и течаща вода не е необходимост (но се налага понякога) и не се е и наложило масово, освен в англоговорящите държави. Обрязването в Африка и Арабия е масово, добре документирано много преди Библията или Корана, още преди около 5-6 хиляди години. Практикува се даже от бушмените в Намибийските пустини. В горещите, сухи (и водата е кът), прашни пустинни и саванни области масовото обрязване е норма. Причините са много, като:

1) Водата е кът и количествата, необходими за качествено измиване на тази част просто липсват. Много от тези народи се трият със сух пясък без изобщо да се мият, което обаче е неприложимо и дори вредно в тази област и при попадане в уретрата или залепване между кожата предизвиква дразнене, възпаление, разраняване и рана, която е вход за патогени.

2) Кожата им произвежда излишество колаген и фиброзна тъкан, което е предимство за бързото затваряне и заздравяване на раните, но предизвиква келоиди - ужасно удебеляване и тъй като мъртвата кожа не е еластична води до фимоза и баланит.

3) Анатомията на крайниците и, ъ, хм, други органи на хората от сухи горещи области е друга. Съотношението между обиколка на горната към обиколка на долната част на крайника е значително по-голямо. Пример: европеец и африканец с еднакъв ръст - обиколката на глезена на европееца ще е по-голяма от тази на африканеца, а на бедрото - по-малка. Връщаме са на нашия случай Laughing - казахме, че при тях съотношението е друго и дава конусовидна, тоест, стесняваща се надолу форма. От това и края на кожата е по-тесен и трудно минава през горната част на главичката. От непрекъснатото дразнене и микроабразии често се получава фимоза.

Списъка може да продължи. Народите, които не обрязват в Африка са много малко и разположени на бряг на океан, езеро или до многобройни тропически реки, но дори и те прибягват до оперативно отваряне. Идват ми на ум Луо в Уганда - те практикуват нещо като известната като "Т-разрез" операция.

Преди няколко теми коментирахме за обрязването и за това КЪДЕ в Корана пише, че ТРЯБВА да се обрязват децата?? - фитра, един вид обществен етикет, но ако има медицински противопоказания не е задължително.

Каква е тая възстановяваща операция за 50 долара?

Цитат на: Rozalia12 в неделя, 02 ноември 2008, 20:49
Цитат
Много е на мода в момента тука след като родиш  няколко деца и да си направиш операция за стягане, за да не си вземе мъжо друга жена.

Моето мнение - ако един пирон, забит в стена непрекъснато пада просто ще го заменя с друг по-дебел. Няма да тръгна да бутам стената и да градя нова, я!

# 20
Здравейте и добро утро  Heart Eyes
http://youtube.com/watch?v=dp85JHpiPuI

А това е оригинала
http://youtube.com/watch?v=eNJHRBX4ilk

Здравей Невена
Става , ако скоро прескоча пак до Париж  ще ти донеса
"Синема "го имам не се усеща но е много тежък парфюм опиома също
  но имаме един сега  той направо е върха на миризмите във черно метално шише
ама така мирише на Уда ужас казва се"MONTALE -Paris" - `Black aoud i e парфюм а не вода .

За обрязването в Египет малко ме озадачи , понеже  Египет  е най демократичната държава  от всичките арабски страни, предполагам че това е може би по селата.
Ако в С.Арабия отдавна вече не прилагат тези операции, спомням си мойта свекърва   ме беше питала дали съм обрязана аз тогава я гледах и се чудих какво ми говори,
Та моят тогава ми обясни за какво става дума-
Та защо ги обрязват  егати глупостите
 За да не изпитва жената удоволствие с една дума да не и се иска много., от снимките който видях на Невена  напилно се убедих от думите му,
Е ади кажете какво удоволствие освен болка ще изпита коя и да е обрязана жена.

За пирона Невена разсмя ме - Ами ако и самата жена ако е родила 5 деца например  кво удоволствие ще изпита, колкото и да е дебел пирона - Така че с тия операции по някога с един куршум 2 заека се получава.И както знаем в повечето случаи  не мъжете не искат ами жените .
Аз кат съм  сардита възглавницата и отивам да спя в детската стая
Ама  ми вика ти тез номера защо ги правиш друга ли да си взема искаш?
Та сега кой крив кой прав?
Един пресен случай от четвъртък
На моя приятелка роднина прави годеж  четвъртак
то годежа е  сключване на брак офицялно си му жена  , но до свадбата не са заедно
вии знаете  как седят нещата де не е нещо ново
Та момичето е на 28 години и се жени за един на 45 уж 45 май е по голям
Ще му е втора жена
Първата му има 4 деца  ади сега ми кажете този що хукнал да си взима втора жена.
И най лошото е че момичето само иска , никой не го е карал на сила, напротив всички  я разубеждават, ама тя бил много добър че много добър - а иди ги разбери сега.

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 07:45 от Rozalia12

# 21
  • Мнения: 1
Добро утро,

Невена, като ти дойде музата си толкова информативна.  Grinning.

Сатанистите, не мисля че са обособени в някой определен квартал, но се мотаят често на пазара в Camden Town, понеже там има магазинчета с дрехи и аксесоари за всякакъв вид същества, които имат претенции да принадлежат към homo sapiens.

Абе това, че на африканците глезените са тънки съм го забелязала, съвсем лаически наблюдения, но много красиво седи...и глезените и прасците, не съм виждала някой с дебел, издаден прасец.

Око на Ра  Ра:Преди няколко теми коментирахме за обрязването и за това КЪДЕ в Корана пише, че ТРЯБВА да се обрязват децата?? - Невена: фитра, един вид обществен етикет, но ако има медицински противопоказания не е задължително.

Ра, понеже се интересуваш от ислям да ти кажа как стои въпроса с обрязването. Невена е права, това не е задължително (фард), а е сунна на пророците - не само на Мохаммед, но и всички пророци преди него са били обрязани. Затова е желателно и препоръчително. Не мисля, че възрастни (необрязани) мъже, които приемат исляма се обрязват , може би само малка част от тях. Просто не е задължително условие да си мюсюлманин.


Розалия, защо аджеба твърдиш, че първия пророк е Ибрахим? Това малко ме озадачава.

# 22
Monsoon_rain,
не се озадачавай грешката е моя аз имах предвид това:

https://Http://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_view_of_Abraham

Да се извини ме и на Оченцето Ра  bouquet

# 23
  • Мнения: 216
Добро утро
Минах да погледна има ли новини за Свеар,а то ,събитието е приключило и Яхия е на бял свят-Ал хамдуллила
Свеар,какво щастие и какъв подарък от небето...
Безгранична е Божията Милост и Величие...
Нека расте така достоен и признателен ,както е неговата Мама...
Най-сетне Мохамед ще си има другарче в игрите
Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 16
здравейте от мен 2 дни не съм влизала и вие почнахте новата тема
честита нова тема мили дами
Simple Smile
сега се връщам да ви изчета доколкото мога че в понеделник е много натоварено и надявам се да мога да пиша по късно пак
пожелавам ви спорна седмица и много успехи и усмивки
  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 666


Запис и аз в новата ни хубава тема, бравос на Саратед   Peace

Моето мнение - ако един пирон, забит в стена непрекъснато пада просто ще го заменя с друг по-дебел. Няма да тръгна да бутам стената и да градя нова, я!   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Невена ми повдигна настроението тази сутрин  Hug

Хубава темичка сте подхванали с тези масла и дървесни миризми, някой от арабелките трябва сериозно да се замислят според мен дали не им се прави кариера в парфюмерийния бизнес. Имате толкова задълбочени познания, че се почуствах доста невежа. Просто си пръскам парфюм на китката и като ми хареса го взимам. Аз обичам по-студени, водни миризми, но никога не съм се замислява какъв е съставът им  Thinking

# 26
  • Мнения: 16
сега прочетох за новото попълнение към децата във форум
Светле пожелавам ти да е жив и здрав и много да те радва и слуша

# 27
  • Мнения: 800
Биби, по отношение на парфюми едва ли има по-невежа от мен,харесвам всичко, което ми подарят. Прибирам в хладилника и я се сетя да се напръскам, я не   Laughing  И сама не съм си купувала парфюм, всичко от подаръци  Embarassed

# 28
  • Мнения: 468
Здравейте, момичета.

Свеар, да ти е жив и здрав малкия Яхия!!!

дтти
, получих паролата. Какво е казал Харири? newsm78 Че докато го намеря, и я го разбера, я не. Може на лични, че и мен ме вълнува.

Ох, аз съм с ужасно сърцебиене, някой имал ли е такъв проблем?  newsm78

Теди, хубава е станала темата.  bouquet

Дуа
, щеше да пишеш... Confused

Лек ден и от мен.   bouquet

# 29
  • Мнения: 206
amal понякога и аз имам сърцебиене, лекарката каза, че е от проблеми в кръвообръщението. Пия едни таблетки глог, мента и валериан 3 в едно или аспирин, ама аз него си го вземам задължително всяка вечер. Особено са трудни мрачните и студени дни, тогава най се усещат тези проблеми.
Невена, Монсун много интересни постинги. Четох ви с интерес тази сутрин. Розалия и ти обогатяваш форума с интересна информация. Разкажи някоя семейна история, например как се е е омъжила наверемето свекърва ти, има ли там много мъже с 2 и трета жена. Абе неща от ежедневието дето не ги пише в лъскавите романчета на Арлекин.
Другарче какви са новините при тебе?
Дея кога се връща и тя?

Brasil  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт