Big Brother 4 - Кастингът

  • 38 745
  • 2 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Поморие
  • Мнения: 86
Добро утро!
Много ще е хубаво ,ако Цицко си излезе довечера и то именно от номинация с Коцето   Laughing

# 16
  • Мнения: 1 712
         Време му е да си ходи във родна Варна!

# 17
  • Мнения: 30
Гледате ли Лора сега?
Там е режисьора на ББ-от утре ще почне "мини Олимпияда"защото мнго са се залежали.......
А довечера на лайфа ще има приятна изненада за жените и марти и не толкова приятна за мъжете..........

# 18
  • Мнения: 0
Добро утро и успешна седмица на всички вас  :bouquet
Аз искам цицо да си ходи но не само искам ами и си пускам смс
Моля ви която от вас има тази възможност да го направи newsm10

# 19
  • Мнения: 3 211
Искам да си тръгне Цецо, че вече много изпростя. ooooh!Наистина ще ми бъде мъчно, ако изгонят Коце.
и аз така
много ми е досаден вече Цецо

# 20
  • Мнения: 419
Гледате ли Лора сега?
Там е режисьора на ББ-от утре ще почне "мини Олимпияда"защото мнго са се залежали.......
Гледах го. Най-добрите актьори били филип и циврьо  Crossing Arms. Дрън-дрън  Whistling
В новините на Нова пък - Умби бил главната причина за провала на мисията  ooooh!.

# 21
  • Мнения: 141
Добро утро,и аз искам цицо да си ходи,много ми е симпатичен  Sick,ама неща да го гледам

# 22
# 23
  • Мнения: 897
фъърррр,цоп,пляс .

Айде да си ходи Цецко! Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 8 348
аз не ги харесвам и двамата, но цецо ми е в пъти по-неприятен
постигна нови, неподозирани висоти в класацията ми като пример за непоносм човек
и запис

# 25
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
 smile3533
Добро утро момичета.
Айде и аз пльос в темата с гадното чувство, че Константин е много застрашен

# 26
  • Мнения: 2 957
Добро утро.

# 27
  • Мнения: 995
Абе какво му харесвате на този Константин...може да има някакво излъчване, ама доста тъпичък ми се вижда...
..и нима няма да ви е мъчно за песновките на Цецо Laughing снощи и аз започнах да си припявам за сузето...истински шедьовър. Мисля, че това е най-смешното в този брадър, неистовите напъни на Цецо да се хареса на целокупния български народ..............................

Съгласна, отношението ми към него вече е едно такова съжалително- снизходително.

Косьо ме плаши от момента, в който го видях. Веднага го определих като човек, който крие тъмни тайни, агресивен, едно ти говори- друго ти мисли...абе неискрен и хлъзгав отвсякъде.

А  Умберто...единственият  несмешен клоун, когото съм виждала- то не бяха напъни да бъде интересен, то не бе чудо ooooh! Бих го удушила с кеф в момента, в който го видя да ми рови в нещата, още преди да ми е облякъл дрехите Stop Много ме дразни, но и аз като Жорето не съм сигурна защо.
На фона тия двамцата Цецито е една прозрачна душица. И "куха коруба" става, все тая. Забавлява ме.
Тази година забелязвам, че мнението ми е коренно различно от списващите темата. Или аз съм се променила коренно, или вие Mr. Green

# 28
  • Мнения: 35
Довечера ще им вкарат стриптизьори Joy

# 29
  • Мнения: 37
Абе какво му харесвате на този Константин...може да има някакво излъчване, ама доста тъпичък ми се вижда...
..и нима няма да ви е мъчно за песновките на Цецо Laughing снощи и аз започнах да си припявам за сузето...истински шедьовър. Мисля, че това е най-смешното в този брадър, неистовите напъни на Цецо да се хареса на целокупния български народ..............................

Съгласна, отношението ми към него вече е едно такова съжалително- снизходително.

Косьо ме плаши от момента, в който го видях. Веднага го определих като човек, който крие тъмни тайни, агресивен, едно ти говори- друго ти мисли...абе неискрен и хлъзгав отвсякъде.

А  Умберто...единственият  несмешен клоун, когото съм виждала- то не бяха напъни да бъде интересен, то не бе чудо ooooh! Бих го удушила с кеф в момента, в който го видя да ми рови в нещата, още преди да ми е облякъл дрехите Stop Много ме дразни, но и аз като Жорето не съм сигурна защо.
На фона тия двамцата Цецито е една прозрачна душица. И "куха коруба" става, все тая. Забавлява ме.
Тази година забелязвам, че мнението ми е коренно различно от списващите темата. Или аз съм се променила коренно, или вие Mr. Green









Добре де...кого харескваш тогава? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт