ФЕВРУАРЧЕТО ИГРИВО, РИТКА, СТАВА ВСЕ ПО-НЕТЪРПЕЛИВО

  • 13 574
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 806
Хоп и аз тук.   smile3533

# 16
  • София
  • Мнения: 66
нарочно пуснахте новата тема докато съм на обяд, нали Simple Smile

И сега за да не пускам полу-празен пост да си кажа:

за свекитата - наш'те много искат да "помагат"... и не схващат че част от идеята е че искаме сами да избираме... с майка ми сме се разбрали по тая тема, баща ми и сам си знае да не ми се меси.. но на милото родителите не разбират от дума... пари ни бутат, хладилник и скат да купят, легло за бебо са намерили... въобще много гадно.. но милото е взвло нещата в свои ръце и се надявам да се справи с родата си Simple Smile

за 4-те нови мами едно голямо  welcome и пожелания за много лек остатък от бременността

за радка и зитка Hug и  Praynig както мисля бульовчето беше казала - единственото което зависи от вас е да сте спокойни.. за останалото ще се погрижат докторите, ако не дай си Боже се наложи

много синьо ЧЕСТИТО на сребърна Simple Smile

gerganaj1 , хайде забрави ни Simple Smile Успех с дипломната и по-честичко да намираш време за нас Simple Smile

за майчинството... По принцип за нормална държава 9 месеца платено майчинство е дори много А една минимална заплата до 2годишна възраст на детето е просто благодат... но толкова за думите в закона... като се погледнат цифрите положението става плачевно... Затова аз не подписах петицията от по-миналата тема... трябва да се вдигне жизнения стандарт като цяло.. за да може както в нормалните страни това дали жената да гради кариера или да гледа децата си да е въпрос на личен избор, а не на необходимост. Едно средностатистическо семейство с 2 деца би трявбало да може да се издържа със заплатата на един родител.. това си мисля аз...

дидерончооо, ЧРД на патерици   bouquet

А за  bombs въобще не ми се говори - моите са си едри поначало.. сега не са пораснали много, но са увиснали... с милото сме се разбрали като приключим с бебешока да се храним за 1500лв или ще ми ги намалят или ще ми ги повдигнат Simple Smile ама може и чудо да стане - чела съм че на накои мами при кърменето бюста им се оправя...
Аз не си се представям с малък бюст, но толкова ми харесва как стоят дрехите на момичетата без сутиени...
А какви болки имам в гърба... и то още от училище.... Огромен + обаче е факта че големите цици носят на голям корем /небременен де/ Simple Smile дори в най-дебелите ми моменти, гърдите ми са били по-напред  Peace

старозагорки, варненки и пловдивчанки - ама стегнете се... аз вече си мисля да отворя дума за следващата СОФ-среща, вие още се помайвате!!!

GALL78 , за болките ниско долу - аз имам почти ежедневно по 2-3-4пъти.. понякога наведнъж, понякога през голям интервал... и всеки път си опипвам корема от-до... и никакво втвърдяване не съм усетила.. и затова нищо не пия.. но от 3-я месец насам имам една опаковка но-шпа винаги в мен.. до сега съм изпила точно половината.. всеки път когато реша че може би едва ли не има нещо обезпокоително - пия по 2... ударно... Така че според мен, пий си но-шпа-то... а може да питаш док и за магнезий.. нали той също бил за отпускане на мускулатурата...

Пък да ви кажа на всички - при януарките има много полезно инфо.... лошото е че е доста размито в злободневните темички...

А сега да се оплача, че предния път забравих Simple Smile Последните няколко дни имам отново първите бременлийски симптоми Както и през първите 3 месеца е само гадене... няма опасност от   Sick но е доста неприятно де... и се чудя какво да правя... да търпя ли или това е признак на нещо...

Хубав следобед от мен на всички и мноооого  Hug

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
И аз ,и аз цоп в новата темичка  Laughing
Светле,мола е до Технополис и мосю Бриколаж ,ако ги знаеш къде са. Peace

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 13:20 от zabche

# 18
  • Мнения: 95
Хайде и аз може би на първа страница и бягам навън,че в края на седмицата ще има да стоим тук atwork

# 19
  • Мнения: 67
Хайде и аз да се запиша в новата тема Wink.Да ви се похваля днес се престраших да купя първите неща за бебчо и то защото милият ми дядо ми даде пари "да се почерпя", но аз си ги нарекох за малкото човече, та така вземах едно одеалце (което е доста дебеличко и най- вече българско) и една шапка.Качила съм снимките им в албумчето, а пък дрешките са ми още от преди да решим да имаме дете, просто работех в магазин и шефовете решиха да го преостроят от детски във "Всичко по 1 лев" и ми нададоха една камара  дрешки с думите "все някога ще ти потрябват".Не съм ги снимала всичките ,защото се повтарят , а и има доста ританки.

# 20
  • Мнения: 649
Запис и от мен в новата темичка.

Благодаря на тази от нас, която се е погрижила за нея   bouquet
Аз докато хапна и вие вече сте я преполовили  Wink

# 21
  • Мнения: 40
И аз съм тук с мойте издънки - добре, че ме търпите и се забавлявате, а не ме критикувате  Peace

# 22
  • Мнения: 30
Запис и от мен,най-накрая да се вредя на първата страничка! Laughing
Как сте днес?Денят пак е хубав и ние вече се върнахме от разходка.
Искам да попитам мамите,от 2 дни усещам нещо като тежест долу в корема,но не контракции ,а все едно че нещо тежко ме притиска...сякаш ми се ходи по малка нужда и стискам-такова е чувството.Та се чудя дали не е от бебка?Дали тези ,които са споменавали как бебетата им ги притискат пикочния мехур са чувствали нещо такова?Или пък да съм настинала?Макар да не се чувствам настинала...
А това с броенето за пръв път го чувам..няли е индивидуално не всички бебета ритат или се движат еднакво.Но пък ,ако има някаква закономерност -казвайте как се брои и по колко на ден трябва да са???
Към сряда мисля да отида да ми вземат пак кръвни изследвания и микробиологичен анализ,че нещо ми е много обилно бялото течение... newsm78За хемоглобина ми беше последно 105 и предния док вика:всичко е ок и нищо не ми предписа.А новият каза,че е нисък и ми предписа ТОТ'ЕМА,някой пие ли такова?Може да е само съвпадение де,но откакто почнах да го пия отстрани корема ми се изрина на пъпчици малко сърбящи и освен това ме хвана разтройство...та се чудя дали е от него.Но така или иначе ще ходя на док в сряда та ще разпитам подробно.Само ме е страх да не е някакво възпаление,което да причинява тежестта в корема.
Но иначе всичко изглежда добре.Днес много ми се услаждат препечени фелийки с масло и медец,вече доста изядох от сутринта.
Карбо ,мила и мен много ме разсмиваш.А този доктор наистина е голям заплес,щом сте го помолили да не казва,а пък той ...Но пък сега си знаете... Wink
Ок,мами ще ви оставям и ще ходя да се раздвижа малко,че като заседна пред компа и няма ставане поне 2 часа.
 Hugхубав ден!

# 23
  • Мнения: 69
Запис и от мен !  bouquet

# 24
  • Мнения: 192
Аз преди малко разглегдах една от темите на априлските майчета, защото имам там една приятелка. Страхотно е оформена, чак им завидях благородно. smile3503

yanast, чудесно е, че сте се възползвали от хубавото време и сте си направили екскурзия до Гърция. И на мен така ми се ще да отида някъде, но......сега няма начин, а и любимия ми замина за 2 месеца да поработи в Англия и сега съм самотна до Нова година Cry След това пък въобще няма да е възможно, ама какво да се прави, тогава пък ще има други новости и радости в живота ни Simple Smile.

А между другото  може ли някоя мама да ми прати паролата за албумчето, че аз и до сега не съм се наканила да ви разгледам. Ще кача и аз някоя снимчица после Grinning

# 25
  • Мнения: 56
Запис в новата темичка!
Само хубави неща да пишем тук Heart Eyes Мен ми мина главата, слава богу, но снощи положението беше кошмарно Cry Чак се уплаши мъж ми Shocked
И аз от няколко дни имам болки долу ниско, като предменстуриални болки са, не съм пила нищо, защото не са чак толкова силни, но не знам от какво се появиха, май ей така от нищото #Crazy Ето сега в момента пак ме пристяга Sad
Карбо, липсваше ми миналата тема, радвам се, че се появи отново  bouquet И честити ти ...................гащи Laughing
Фокси, вече приличаш на бременна, иначе преди  беше като преяла манекенка Laughing
Хайде слънчев следобед на всички, отивам да полегна с малката Wink

# 26
  • Мнения: 242
Фокси, вече приличаш на бременна, иначе преди  беше като преяла манекенка Laughing


emym ти направо ме разби Joy hahaha

# 27
  • Мнения: 154
Здравейте от нас , аз съм Цвети ,бременна съм във 24 седмица ,термина ми е на 26 февруари2009 . това ми е втора бременност ,имам се една прекрасна дъщеря Габриела на две годинки и три месеца. Бебето ще е момиче.Ще се радвам да ни приемете сред вас,за  да споделяме заедно хубави и лоши моменти.Поздравления за темата,страхотна е !Попринцип нямам много свободно време,защото Габи не ходи на ясла ,но ще гледам да се разписвам редовно.Хубав ден на всички!

# 28
  • Мнения: 806
Фокси, вече приличаш на бременна, иначе преди  беше като преяла манекенка Laughing


emym ти направо ме разби Joy hahaha

ха ха ха

Момичета връщам се на темата Кекс от миналата седмица.  Нали ви се оплаквах.  От събота имам нов запис в дневника:

Трети запис в дневника на бебчо:
Мама е вече с криминално минало, защото в събота изнасили Тати.  И ти малко мое съкровище беше натопен и поемаш малко вина за този брутален акт с който баща ти се гордее от 2 дни.  hahaha

В четвъртък съм на ФМ.  Мина месец от последният път, не мога да повярвам как лети времето.  

Darima Бебчо ти тежи и за това усещаш напрежението.  И при мен е така.  Нали сега растат доста бързо.  Даже ми е тежко като след преяждане.


# 29
  • Мнения: 649
cvetiberova добре дошла сред нас. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и за финал сладурско бебче  Simple Smile

С молба  към cutestsmallcat и всички други мами, които смятат да ходят на деня на отворените врати в Тина Киркова - питайте много и събирайте впечаления за тези от нас , които няма да успеят да посетят болницата. И после да докладвате надълго и нашироко.  Wink

Svetle  благодаря за инфото за обличането  Hug

Общи условия

Активация на акаунт