Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои обичайни симптоми по време на бременност?
Какви са някои обичайни състояния и преживявания по време на бременност?
Може ли да не получите М след раждането доста дълго време?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои обичайни симптоми по време на бременност?
-
Какви са някои обичайни състояния и преживявания по време на бременност?
-
Може ли да не получите М след раждането доста дълго време?
-
Какво представлява пренаталното възпитание и какви са неговите ефекти?
-
Как се определя датата на раждане при цезарово сечение?






cecii


Чудесен ден на всички бъдещи майчета и само хубави неща в новата темичка!!!


Беше много сладко.
Само хубави неща да се чуват в нея.Да е пълна с много усмивки!!!Радвам се че е понеделник защото през почивните дни тук активността много слабичка.sreburna честити ти сини гащи!! аз днес бях на консултация.За месец съм качила 1кг.500,което било добре.Обиколката на корема ми е пораснала с 5см и вече гоним 100
Бебче е тръгнало да се обръща в момента е разположено напречно.И отново не успяхме да видим мъж ли е или е дама.Доки каза да изчакам до следващата седмица за да ме види пак.Всички мерки са си в нормата.А иначе сме царе в ритането и блъскането.Ами му се радваме.Тава значи че бебче се развива добре и си е подвижно в смисъл няма да е мързеливо.Няма смисъл да броя ритниците защото ту ме рита,ту ме блъске,ту с ръце ме шамари тъй че ....
За бюстовете сте си говорили.Моя порасна съвсем малко но за сметка на това си е твърдичък

леко и приятно бременеене