Отговори
# 15
  • Мнения: 3 506
Аз по темата се изказах в самото и начало още - че е абсурдно това за 5-те дена и най-вероятно някой нещо не е разбрал. Последният човек съм, който се опитва да оневини докторите впрочем. За мене обаче си остава мистерия как биха могли хем да работят в кабинета си, хем да обикалят по адреси, ако всеки техен пациент произволно може да ги повика, и поисках някой да ми я разясни. Така че хайде наистина да не търсим под вола теле или поводи за заяждане.

# 16
  • Мнения: 2 821
Хайде да бъдем малко реалисти, не се и съмнявам, че ако по някакъв начин не е ограничен регламента за домашни посещения, те ще бъдат викани за щяло и нещяло, поради което е нормално да отказват такива.
Регламентирани са. Графикът и спазването му са залегнали в договора на всеки изпълнител с касата. Трудно ще тръгне лекар да ви посещава ако е в амбулатория, а го викат на адрес. И ако случая не е толкова спешен, спокойно може да се изчака смяната. Лично аз винаги съм се съобразявала с графика на личния лекар на децата и не съм настоявала в часовете за амбулатория да идва в къщи.
В същото време неспазването на графика, подаден в здравната каса е най-честото нарушение.

# 17
При мене проблема е горе долу същия.Аз отидох на крака с болно дете и ми казаха за един ден нямало да му стане нищо,ела утре в 15:15 за тогава ще ти дам час.Такива лекари на бесило,после парите им били малко и тем подобни.Драги лекари вие нищо не давате а искате,така не става.Докато няма обесен лекар няма да се оправи ситемата.

# 18
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Ето в тази темичка би могла да получиш отговор.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441555.0

Личните лекари и те са хора не ги безпокойте ненужно!! Mr. Green


Лелеее вярно,че е от миналата година,  ама голяма бяла птица съм!

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 14:24 от усмивка08

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Ето в тази темичка би могла да получиш отговор.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441555.0

Личните лекари и те са хора не ги безпокойте ненужно!! Mr. Green

И аз тая тема щях да посоча.

Зарежете я тая малоумница и заведете детето на частен преглед, ако може. Или се свържете с частен кабинет и помолете лекаря да дойде. И се постарайте повече хора да разберат какво прави личната.

Опс, тя темата била отпреди година.  Embarassed

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 11:44 от Бадемов цвят

# 20
само да ви кажа че и смяната на лекарката не е наи добрата идея аз преди празниците я смених едната защото чакахме по 3 часа за преглед сега тази сега е по зле тя не искала да се расхожда по домовете

Общи условия

Активация на акаунт