Въпрос за стерилизацията на помпа на Авент

  • 16 179
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте, аз пък искам да питам, дали може да се стерилизира помпата на Авент с течността на Чико? Страх ме е да не я разтопи или нещо такова... newsm78

# 16
  • Мнения: 292
Аз на първите 3-4 месеца постоянно я преварявах. За стерилизация в МВ съм чувала че не е желателно заради вълните които имат. Сега вече само мия с веро и изплаквам обилно с вряла вода от чешмата. За сега нямам никакъв проблем.

# 17
  • Мнения: 770
И аз я изварявах с парният стерилизатр на Авент за микровълнова!Не се притеснявай няма как да я разтопиш в стерилизатор!Ако искаш да изваряваш гледай да не я забравиш-навивай си будилник например!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз се притеснявам да не я разтопя с течността за студена стерилизация... newsm78

# 19
  • Мнения: 770
Аз не съм ползвала студена стерилизация, но кумата ми само така стерилизираше!
Как така ще я разтопиш при студената стерилизация мисля, че няма опасност!Помня, че кумата ми си слагаше шишета, биберони и си ги вадеше от там като и потрябват в рамките на 24 часа, използваше течният препарат на Чико!От таблетките не познавам доволни!
Леко раждане и да гушнеш хубаво бебче накрая!

# 20
  • Мнения: 1 629
Аз я стерилизирах в обикновен стерилизатор на Бертони, а после на ръка я миех, вече като махнах стерилизирането.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз не съм ползвала студена стерилизация, но кумата ми само така стерилизираше!
Как така ще я разтопиш при студената стерилизация мисля, че няма опасност!Помня, че кумата ми си слагаше шишета, биберони и си ги вадеше от там като и потрябват в рамките на 24 часа, използваше течният препарат на Чико!От таблетките не познавам доволни!
Леко раждане и да гушнеш хубаво бебче накрая!

Мерси! Взех си и аз течността на Чико! Супер сте. Hug

# 22
  • Мнения: 194
Стерилизирала съм помпата в микровълновата. Колко съм я ползвала - това е друг въпрос. Не успях да се науча да се цедя с помпа и това си е - само на ръка става при мен  Confused

# 23
  • Мнения: 383
Аз ползвам Авент вече 6 месеца non stop и я стерилизирам след всяка употреба в стерилизатор на Philips / не за микровълнова / .Първоначално ми беше ужасно досадно и ръцете ми бяха все във водата, но се свиква бързо и вече ми е рутина.Все още не ми се е налагало да сменям резервни части / стоят си в кутията /.

Общи условия

Активация на акаунт