тест за овулация

  • 266 375
  • 1 529
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 177
Аз съм също с толкова дълъг цикъл, с овулация на 13-14 ден, и тестовете ми са положителни на 11-12 ден. Смята се, че овулацията настъпва до 48 часа след първия + тест. 

Успех! Дано да сте нацелили момента. fingerscrossed

# 46
  • Мнения: 629
Искам да попитам по-опитните момичета от кой ден да започна тестовете за овулация??? Имам редовен цикъл 28 дни. По цервикалната слуз се ориентирам, че овуто ми е около 13 ден от цикъла и веднъж лекар го потвърди, че е тогава. Но все пак какво ще кажете вие?
И колко време след положителен тест настъпва овулация?

# 47
  • Мнения: 13 817
Искам да попитам по-опитните момичета от кой ден да започна тестовете за овулация??? Имам редовен цикъл 28 дни. По цервикалната слуз се ориентирам, че овуто ми е около 13 ден от цикъла и веднъж лекар го потвърди, че е тогава. Но все пак какво ще кажете вие?
И колко време след положителен тест настъпва овулация?

Здравей и моят цикъл е редовен 27-28 дена. Трябва обаче да споделя с теб, че от доста наблюдения овулацията ми флуктира. Теста ми е показвал две чертички и на 9 ден и на дванадесети. Съветът ми е да започваш от 9 ден.
Поздрави.

П.С. Ако чертичките са две и то наситени при изпълнени всички условия на теста то тогава казват че овулацията трябва да настъпи между 24 и 48 часа след това. Обаче няма гаранция.

# 48
  • Мнения: 629
re_ge, благодаря ти за бързия отговор. Ще ги започна тогава от 9 ден и ще видим какво ще покаже.
А, това ми изглежда много странно да отчитат 2 пъти овулация. Възможно ли е?

# 49
  • Мнения: 13 817
Извини ме, изразила съм се неточно.
Исках да кажа, че този месец може да с две чертчики на 9 ден, а следващия примерно на 11 ден, последващия на 10-ти ден  и така. Т.е. не се спазва точно на един и същ ден всеки месец.

# 50
  • Мнения: 629
аааа, ок. Ами ще започна от 9-ти ден  и дано успея. Благодаря много за инфото   bouquet

# 51
  • Мнения: 67
Здравейте момичета...
и ние се опитваме да си направим бебче.

За първи път си купувам тест за овулация /ОВЮ/
Цикъла ми е редовен на 28 дни като по часовник. този месец ми дойде на 15 и на 13 ден беше първия полужителен тест т.е. на 27 в събота..и сутринта и вечерта правихме секс,но вчера пропуснахме...
Днес странното е че усещам следното..... : тест още не съм направила. смятам да е към 7 вечерта,но днес имам болки в яйчника,освен това усещам  се странно... с повишена температура и постоянни вълни топли...сякаш леко ме наболяват гърдите или по скоро  ги чъвствам надути,а вътрешно се усещам много влажна и имам някакво чувство че усещам някаква странна миризма.....възможно ли е това да е от хормона който се е повишил?миналия месец не се чувствах така но предните пак беше същото....
Ходила съм на лекар и видимо нямам никакви гъбички или каквото си е там... смисъл вече незнам дали аз си внушавам или това е нормално?????????


Тази вечер пак ще пробваме ....Simple Smile


Иначе теста на ОВЮ е добър

# 52
  • Мнения: 9 442
Правете секс с любов,а не по задължение.
Бебето се прави с много любов.

# 53
predi cikala mi be6e na 30 dena,posledniq mesec oba4e na 40 dena,i sega ne znam za kolko da gledam tablicata na ovu testa :(ako nqkoi moje da dade savet 6te sam mn blagodarna  bouquet

# 54
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Тогава за да си сигурна, че няма да изпуснеш, почни тестуване от 10-тия ден.

# 55
blagodarq ti mnogo  smile3525 smile3525 nqmam tarpenie da 4akam sledva6t cikal i gi po4nah na 23 den ot poslednata menstroaciq

# 56
  • Мнения: 1 325
Момичета, ще задам малко тъп въпрос, за тестовете за овулация oview.След като се направи теста , маха ли се марк линийката за да видя евентуално втората чертичка, или прозира през нея?Сори за тъпият въпрос , но никога не съм ползвала.

# 57
  • Мнения: 2 617
Нищо не се маха, Мари рус. Линиите - и двете -  излизат на бялото поле над синята част. Марк линията показва докъде най-много да топиш лентичката в урината. Успех! Peace

# 58
  • Мнения: 629
Момичета, ще задам малко тъп въпрос, за тестовете за овулация oview.След като се направи теста , маха ли се марк линийката за да видя евентуално втората чертичка, или прозира през нея?Сори за тъпият въпрос , но никога не съм ползвала.
Виждат се 2 успоредни чертички като на тест за бременност.

# 59
  • Мнения: 1 325
момичета, голямо благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт