Март 2009

  • 11 926
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 637
Тъй,като не е лесно и не на всеки му се занимава,аз съм с две ръце slancetoo@ да  прави темите!

# 16
  • Мнения: 105
Слънце, все пак да не забравяме, че ти бе автор на първите ни теми, така че не мисля, че някой би имал нещо против да пускаш темите. Всъщност аз нямам против, който и да е автора, стига да има време, желание и възможност да се занимава.
Добре е, че сменихте заглавието.

# 17
  • Мнения: 7 112
Не мога и не искам да приема случилото се с Фивчето.  Cry Cry Cry
Миличкото ми другарче.  Cry


# 18
  • Мнения: 222
Слънце, мисля, че никой няма да е против да пускаш ти новите теми. Подкрепям те!

# 19
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Слънце, мисля, че никой няма да е против да пускаш ти новите теми. Подкрепям те!
Абсолютно Peace

# 20
  • Мнения: 18
Здравейте момичета!
Не знам какво да кажа  в  този момент. Много ми е мъчно и до сега плаках, защото сега разбрах какво е станало с нашата  fever. Cry
 slancetoo- подкрепям те  и аз!

# 21
  • Мнения: 361
Заглавието е сменено, и fever я има като мама на ангелче!!!

Момичета с Даниелка си говорихме и тя ми сподели, че й е доста трудно да пуска нови теми, затова решихме да ви предложим да гласувате със ЗА и ПРОТИВ аз да пускам темите!!!Решавайте вие!!!
аз не смятам за нужно да се гласува, щом Слънцено има желание и време нека пуска темите. Пък всяка една от нас може да дава идеи за нещо ново.

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте!За първи път пиша можили да се присъединя към мартенските мами?Аз съм за 08 март-първа бременост/момченци /.

# 23
  • Мнения: 3 637
Според мен е хубаво всеки да си каже мнението,после да няма коментари,че някой нещо прави на своя глава.А може да има мами,които да искат те да правят темите.
Ина4е съм съглсна с Ели,да даваме предожения!

# 24
  • Мнения: 361
Според мен е хубаво всеки да си каже мнението,после да няма коментари,че някой нещо прави на своя глава.А може да има мами,които да искат те да правят темите.
Ина4е съм съглсна с Ели,да даваме предожения!
права си, само да не стане като предния път. Всички нападнаха Слънцето и повече не пишат или влизат само за 1-2 поста за да кажат, че се обсъжна незнам си какво ама не по темата.
Аз лично не се наемам да правя теми, предложения за нещо мого да давам.

jerri - добре дошла и честити сини гащи. Заварваш ни в малко лош момент, но иначе тук е много приятно.

# 25
  • Мнения: 481
Здравейте!
И аз писах в темата за фивърчето, много ми  е мъчно за нея  Cry

Слънце - щом искаш да правиш темичките  - добре дошло за всички нас Hug

Добре дошла мила jerri - наистина ни заварваш в труден момент. Честито ти момченце   bouquet

Засега толкова от мен....може-би утре ще пиша за новините около мен

# 26
  • София
  • Мнения: 659
 И аз не мисля, че трябва да упълномощаваме някой да прави темите. Аз не помня някой да е казвал, че не иска slancetoo да ги прави - тя сама се отказа. По принцип е добре да не се разчита само на един човек, защото ако той случайно не може да пусне нова тема, когато се налага настава шаш и паника. Така, че който има време и желание да действа, а недоволни изглежда винаги ще има.
 Добре дошли на новите мамита  Hug
 И аз добре си поревах от сутринта и още ми е криво.  smile3518

# 27
  • Мнения: 143
Не съм много активен потребител,но това със Фивър направо ми разби сърцето  Cry
Фивър мила на знам какво да кажа прегръщам те и кураж мила!

# 28
  • Мнения: 120
Аз също съм съгласна slancetoo да прави темите.
Имам много работа, а и днес изобщо не ми е ден  Sad  Cry

# 29
  • Мнения: 361
искам да питам мамитата, които вече се усетили бебо да рита, какво е? Вижда ли се или пак само вие го усещате?
Аз бебо го усещам доста силно някой път, но само аз си го усещам. А и 100% още не сме ритнали

Общи условия

Активация на акаунт