Към последната третина мина февруарската дружина!

  • 12 255
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 796
Фокси, така е важното е да са здрави, полът е само подробност, естествено е, че си ги обичаш Hug

Гери и аз се присъединявам към фенклуба на СтЗ, заедно с Търново са градовете, където винаги се чувствам прекрасно, атмосферата е някакси различна.

# 16
  • Мнения: 649
Да се запиша набързичко в новата тема и отивам да ви чета. Че като гледам пак съм изпуснала доста.

# 17
  • Мнения: 1 121
Благодаря на Фокси за страхотната темичка  bouquet Наистина е много нежна Heart Eyes За първи път и аз да се вредя на първа страница, направо не мога да повярвам Laughing

А за кръвното-и моето е 90/60, ама по принцип съм си с ниско.

Хайде лека нощ, утре ще пиша повече Sunglasses

# 18
  • Мнения: 40
Хайде из да цопна в новата темичка  Wink
foxy81 радвам се, че всичко е наред при теб - все такива новини да ни пишеш!
Мен ме шутират от два часа - та кво ли не правих - разходки, хапване, пийване, май иска да си лягам вече.
Лека и спокойна вна всички  preggo

# 19
  • Мнения: 173
Хахаха, Daya9, и на мен другият ми любим град е Велико Търново - с повод и без повод сме там, имаме си едно хотелче и винаги там отсядаме, имаме и много добри приятели от Търново, но тази година не сме особено редовни, поради разбираеми причини  Wink, но ще наваксаме Simple Smile

# 20
  • Мнения: 649
[Моята колежка е бременна с тризнаци и днес беше на преглед - двете бебенца са със сигурност момченца, ама третото се криеше - но днес стана ясно 100 % три момченца  #Crazy голяма майтап  Joy Тя е един месец преди нас - терминът й е началото на януари, но ще трябва да удържи положението до началото на декември, за да влезне в 9-тия, а милата нито може да се храни, нито да спи, но малко остана, всичко си заслужава в името на бебоците  Peace
  Shocked
Тази жена е жена-герои - 3 бебчета носи, а аз тук с едно се оплаквам, че ми е неудобно, некомфортно и ми тежи  Embarassed
И аз много исках близнаци ама няма - може би следващия път и тогава ще е голяма забава, че три как се гледат ????????????/Уф не знам newsm78

Фокси честити ти момченца  stork-boy Кво да се прави мила февруари ще е мъжки месец като гледам как мъжете са взели превес в нашата тема. Само да не са от ония дет са малко от другата страна на барикадата  hahaha

Darima а на теб честити нови придобивки за бебка.

Толо - "Dideroncho упорито пише днес в двете ни по-стари теми..  Явно е влюбена.. "  Простено и е, все пак е бременна   Joy Абе какво ще се правим с тия бременлийски мозъци  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 24
Гея много се радвам за добрите резултати и не съм искала да те обидя или засегна с поста си за Аспирина!!! Не критикувам само коментирам нещата, които ми правят впечатление ... ако нещо съм засегнала някой се извинявам

сладки сънища на всички

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 09:30 от vivi_mm

# 22
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ехооооооооооооо.
Отново прекрасна нова темичка  smile3501.
За сега само се записвам,но от днес съм вече болнични newsm53,та ще наминавам по-честичко.

# 23
  • Мнения: 14
Ей, Foxy, да са ти честити синичките гащи! Да му мислят момите, но те ще имат избор, защото напоследък само отбор юнаци, а пък ти сама допринасяш с цели двама! Laughing! Мерси за комплимента за коремката, и мерси за новата ни темичка! Да се изпълни само с хубави новини, а дано и ние да си разберем скоро гащите!

        love001  love001  love001Айде много цунки на коремчетата и лека нощ и сладки сънища!  love001  love001  love001

# 24
  • Мнения: 5
foxi благодаря,че сте ме добавили във списъка честито за момченцата сигурно е вълнуващо да носиш близнаци а още по вълнуващо е сигурно после да си ги гледаш и грижиш за тях.  новата темичка е готина. наистина новата година ще стартира с много сини гащи.
да са живи и здрави и мн да ни радват като се родят а дали розови и ли сини няма значение ние ще си ги обичкаме мммннооогггоо

# 25
  • София
  • Мнения: 2 508
Geia, радвам се, че не е нещо сериозно! Пази се! Hug

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Добро утро и от мен сладурчета !
Фокси,страхотна темичка пак ,много ми харесва нежното розово оформление с бременната мама   bouquet
И честити ти двойни сини тиранти ,даму мислят момите  Joy
Добре дошли на новите мамита,много се радвам ,че си имаме попълнения  Hug
И много благодаря за комплимента за моя роден град Стара Загора  bowuu bowuu bowuu Hug
Гея,радвам се че всичко е наред ,да се пазиш  Praynig Hug

# 27
  • Мнения: 140
Добро утро коремчета!
Запис и от мен в новата тема newsm44
Лек ден на всички !

# 28
  • Мнения: 84
добро утро коремки   bouquet много хубава темичка да се запиша и отивам на консултация дано наи на края види доки какво живее в мен момче или момиче досега все не успяваше стискаите палци

# 29
  • Мнения: 89
Добро да ни е утрото,мами!
Фокси,Дидерончо сааамо накрая е объркала сметката..последните две цифри,които е дала,не са правилно сумирани и затова й излиза бройката +3...Така че май всичко е ОК.На всеки се случва Peace

А за аспирина една акушерка ми каза,че сега често го изписвали на бременни профилактично и даже ме питаше дали пия...

ruzka,хайде!Малко останаха изненадите при нас!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт