Отговори
# 285
  • Мнения: 3 718
Преди две години една приятелка празнува РДто на дъщеря си в парка на една поляна, беше януари и беше екстра, ама зимата си беше топла.

# 286
  • Мнения: 897
ха ха
аз това го разбрах
но не разбрах друго - в линка към темата, която даваш - къде пише точно за тоя клуб - че аз зачетох там, макар, че мен не ме интересува особено, тъй като ние все още не сме се засилили да празнуваме в клубове.
канени сме и сме ходили, но не ме кефи особено


КОГА НАЙ-НАКРАЯ ЩЕ ПРАЗНУВАМЕ В НЯКОЙ ПАРК??? на открито искам  Party ... и на топло, хей!  Naughty
Женаат дето е писала това , което ви копнах е от клуба, защото го рекламира навсякъде. Като й отворите последните мнения ще се уверите в това. Едно мамче ми писа на ЛС че е клуба, защото е сигнализдирала сама на мод-а.

# 287
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
ха ха
аз това го разбрах
но не разбрах друго - в линка към темата, която даваш - къде пише точно за тоя клуб - че аз зачетох там, макар, че мен не ме интересува особено, тъй като ние все още не сме се засилили да празнуваме в клубове.
канени сме и сме ходили, но не ме кефи особено


КОГА НАЙ-НАКРАЯ ЩЕ ПРАЗНУВАМЕ В НЯКОЙ ПАРК??? на открито искам  Party ... и на топло, хей!  Naughty
Женаат дето е писала това , което ви копнах е от клуба, защото го рекламира навсякъде. Като й отворите последните мнения ще се уверите в това. Едно мамче ми писа на ЛС че е клуба, защото е сигнализдирала сама на мод-а.

аха!

Преди две години една приятелка празнува РДто на дъщеря си в парка на една поляна, беше януари и беше екстра, ама зимата си беше топла.

На Момчил РД е на 27 юни.
Взема да ви поканя на открито някъде да се набъбрим, да се налудуват малките и ние да се порадваме една друга  newsm78  Thinking

# 288
  • София
  • Мнения: 308
Честит имен ден на Ивайло на ekaterina II и на всички малки и големи, които празнуват днес!!!
Да ви е свято и благословено името и много късмет да ви носи!!!


И да почерпя от името на моята малка Ивана

# 289
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Честит имен ден на Ивайло на ekaterina II и на всички малки и големи, които празнуват днес!!!
Да ви е свято и благословено името и много късмет да ви носи!!!


И да почерпя от името на моята малка Ивана


Честит имен ден и от нас  Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 11 117
Честито и от мен!   bouquet

# 291
  • Мнения: 13
Момичета,имате ли предложение за заглавие на нова тема? Тази я запълнихме Simple Smile

# 292
  • София
  • Мнения: 11 117
Момичета,имате ли предложение за заглавие на нова тема? Тази я запълнихме Simple Smile

От толкова мазнотии по празниците -> холестерол -> склероза, съм тотално безидейна.  Mr. Green

# 293
  • Мнения: 13
Шегувай се Simple Smile,ама мен верно ме е хванала. Напоследък забравям накъде съм тръгнала и кокво всъщност съм искала да направя. Тези празници и лошото време убиха мозъчните ми клетки.
Коледа и Нова година бяхме при свекето Wink и лекинко позатъпях Simple Smile

Ако искате нека да бъда  - София - кв.Хаджи Димитър,Стефан Краджа,Суха река и други Simple Smile

# 294
  • Мнения: 3 718
Както и да я кръстиш, ще си я изпишем и нея  Peace

# 295
  • София
  • Мнения: 11 117

Ако искате нека да бъда  - София - кв.Хаджи Димитър,Стефан Краджа,Суха река и други Simple Smile

Мерси, за другите ...  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 13
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361966.new#new
не сме излизали с дребния навън от понеделник,като гледам как вали май ще излезем навън чак следващия понеделник Grinning


# 297
  • Мнения: 659
благодаря ви момичета,отпразнувахме си именния ден в уютен семеен кръг,със свещички,папаничка винце и всички подходящи за уюта атрибути

Общи условия

Активация на акаунт