София - Дружбенски палави мами (4)

  • 11 248
  • 227
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 23 109
Ние също сме кажи-речи отскоро, но не в квартала, а в новия ни апартамент - от миналото лято  Laughing
За съжаление, заради тая гадна зима няма да имаме възможност да се разхождаме често, но когато ходим към езерото може да си направим срещичка  Wink
Колкото до младите мами, аз може да не съм от най-младите (на 32 съм  Mr. Green), но иначе младея  Joy
А, сега видях за Костадинова... Тук си е мястото, няма проблем - говори се за всичко  Peace
За Костадинова ще резюмирам доколкото ми е възможно...
Като цяло много е назад с материала най-вече относно храненето! Обожава да слага бебетата под общ знаменател и в някакви рамки - пример: на 3 мес бебетата ТРЯБВА вече да се обръщат - твоето не се обръща, оооо - значи е назад в нервно-психическото си развитие! На 2 мес ТРЯБВА вече да даваш сокче, а на 5 - попара  Shocked Винаги е много категорична и не желае да ме изслушва! Миналият път като ходихме ми направи скандал, че съм сложила бишкота в чая на бебето - въобще не пожела да ме чуе, че бишкотата е без глутен и че е за бебета на 4+ мес. Вдигна такава олелия, че довтаса лекарката от съседния кабинет за да види каква е тази дандания, а Костадинова започна да се кръсти, че давам на бебе бишкота! Също така съм се наслушала как не обича да приема за пациенти циганки и туркини, е сори - аз не съм от нито един от двата етноса, но не понасям липса на толерантност... И още много неща са ми направили лошо впечатление, беше си затраяла за направление за ортопед и чак в 5-ия месец разбрах, че е задължителен този преглед. Добре че нищо й нямаше на бебка, иначе не знам какво щеше да я спалети въпросната лекарка! Така че с удоволствие ще я сменя декември...
Извинявам се за тирадата, ама пак се подпалих  Mr. Green

# 151
  • София
  • Мнения: 1 163
Пепче за да те откажа и аз напълно от тази Костадинова ще ти разкажа за моята приятелка, една случка с нея. Та отива моята приятелка с болното дете при своята педиатърка-съседен кабинет на този на Костадинова, има много чакащи и седят и чакат.  По същото време седи отворена вратата на Костадинова, знаете малко дете, не можеш да го накараш да седи мирно, та детето влиза вътре в кабинета на Костадинова, на няколко пъти, естествено майката не седи през това време със скръстени ръце и се опитва да не отива натам детето.Та тая въпросна докторка ако беше нормална щеше да си затвори вратата на кабинета като не й е приятно, а не да се скара на майката че детето й не било възпитано и че защо не си го е възпитала #Crazy. Представяте ли си, дете на годинка и нещо да го възпиташ да не влиза в чужди кабинети ooooh!.
И не е само това.Идва редът на моята приятелка влиза си при нейната педиатърка, тя от своя страна се чуди какво му е на детето и вика за съвет своята колежка, коя-Костадиновааа. Тая последната идва да види за какво става на въпрос и като вижда кое дете трябва да прегледа/това същото невъзпитаното дето й влизало в кабинета/ отказва категорично да го прегледа и си излиза. Вадете си извод, тази не само че не е педиатърка, ами не е и човек. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 152
  • Мнения: 822
Момичета,здравейте и от мен.Аз малко се позагубих ,но вече съм на линия. WinkДобре дошли на Зори и на Петя newsm44.Забравих,честит първи сняг. Nature Snowman

# 153
  • София
  • Мнения: 23 109
sillsav, ти ме довърши просто  newsm45
Ще го сменам тоя дзвер непременно!

# 154
  • Мнения: 4 393
Честит първи сняг и от мен!Аз откачалката реших точно тази сутрин към 11 да ходя до Младост, да не ви казвам колко закъсали рейсове имаше по склона, пък и натам по светофарите ooooh!та около 45 минути ми бяха необходими.
Добре дошли на новите момичета! newsm51
Мале, сега като слушам за тази Костадинова #Cussing outнаправо се записвайте при Котевска-слънчице е тя!
Маминки, то сега е кофти времето, но ако се покаже слънцето ще ни е много приятно да се присъединим за една разходка около езерото.

# 155
  • Мнения: 13
Момичета аз също съм навита за разходка край езерото,обаче само ако е уикенда,иначе съм на работа. Ще ми е много приятно да се запозная с вас въпреки, че съм от днес във форума
jeniqa и ние днес така към 11 тръгнахме към НДК на произведено в България пътят до там беше един час направо  откачихме и съжалихме, че тръгнахме

# 156
  • София
  • Мнения: 1 456
Троп-троп...Добър вечер! Mr. Green

Пепче
, добре дошла във форума и във темичката!  smile3525
Да ти пожелая първо безпроблемна и лека бременност и да знаеш, че винаги можещ да попиташ за всичко. Ако можем ще отговаряме, ако не ще те насочваме из форума. Mr. Green

Тонкабонка
, ние сме почти наборчета, обаче и аз изглеждам доста млада за възрастта си....  4470

Silsav, ако познаеш и на кой етаж ще те призная за оракул.... hahaha Heart Eyes

Женка
, ти пеша да беше стигнала за по-малко.... Laughing

Muki, MIA
, ма много сте кратки нещо?  Naughty
МИА, ходихте ли на рождения ден?

А, тази работилничка на дядо коледа е много сладка, обаче май е за по-големи дечица.... newsm78

И преди се чудих за Костадинова и това което пишете за нея, но сега вече съвсем се потресох. Нещо й се е случило на тази жена.  #Crazy Казвам ви преди две години си беше съвсем нормална и доста любезна. Направо не знам какво да кажа?

А , аз днеска тръгнах на пазар за продукти за туршия и на края установих, че съм забравила камбите....  chef hahaha Та утре пак!
Тая шарка дето я чакам на Алекс още я няма...Може пък да ни подмине този път.

Парното ни го пуснаха тези дни и вече е доста по-нормална температура, въпреки, че при нас има само тръби.

Ами за сега това е от моя край на Дружба и света...до после или пък до утре ако заспинкаме! Hug

# 157
  • София
  • Мнения: 1 163
Муци на петия си, само кажи дали съм познала че няма да мога да спя Mr. Green

# 158
  • София
  • Мнения: 1 456
Муци на петия си, само кажи дали съм познала че няма да мога да спя Mr. Green

Как позна! Ей, ти да не ме шпионираш от отсрещния блок.... Joy или пък си ми съседка и си ме наблюдавала, като щраках сутринтта.... hahaha

# 159
  • София
  • Мнения: 1 163
неее, нямам видимост към твоя блок. Консултирах се с моя "помощник-ясновидец", всъщност той позна Embarassed, аз нямах предположения, той е по-добре с ориентацията... Grinning

# 160
  • София
  • Мнения: 1 456
 rotfImbo #Silly

# 161
  • София
  • Мнения: 203
Добро утро  Heart Eyes На новите мацки, добре дошли   bouquet

Черпя ви всички с един топъл чай с лимонче, че навън каква зима е стегналаааа Simple Smile Ама много приятно, чак се изкушавам да изведа Симбата на сняг, само дето нещо гърло я боли и не ми се рискува, иначе ме сърбят крачетата за навън   Grinning Heart Eyes



Муци, ходихме на рождения ден, и ние в най-голямата виелица, та и оттам гърлото май, че прекалено много се израдва Симбата на снега и го изпробва доста добре  Crazy Иначе беше хубаво, в Младост е тоз Слон балон в един блок близо до пътеките. Играха си, ядоха, пиха, имаше и дискотека  Grinning

# 162
  • София
  • Мнения: 3 123
благодаря ви! Hug
Петя,лека бременност!

Аз ще съм в Дружба 2 (519-ти блок) ,но то езерото не е толкова далеч,та и ние после ще идваме на разходки. Grinning

# 163
  • Мнения: 189
Добро утро мами!  Hug
Добре дошли на новите мами и бъдещи такива Simple Smile  Hug

И честит първи сняг и от мен Nature Snowman  madnoel

Лъчи вчера за пръв път пипна сняг и му беше мн интересно- първо го пипна с пръстче,след което се хвърли по корем в снега...С мъжа ми умряхме от смях  Joy
А за работилницата на Дядо КОлоеда Simple Smile мисля аз да си я налепя  Joy

# 164
  • София
  • Мнения: 23 109
Здравейте, момичета и малчовци!
Днес моята сладка Катерина има имен ден и хайде на почерпката  Hug







Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 09:37 от tonkabonka

Общи условия

Активация на акаунт