Горди мами ЯНУАРКИ избират най-красивите колички и кошарки!

  • 12 613
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 120
Хайде и аз да се набутам в новата темичка,

Благодарна съм на всички ви за хубавото посрещане и за успокоителните думи Hug

  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Аааа, то оставаше и да има пушачи на срещата (изключвам мъжа на Данчето Wink)
Копривче, хубава инициатива, но точно тогава, ако всичко е Ок с мен ще ходим в Мелник по случай годишнината на кумовете Wink

# 17
  • Мнения: 645
Хайде и аз в новата темичка,само хубави неща да пишем в нея!Дали ще оцеля първата страничка newsm78 hahaha

# 18
  • Мнения: 211
Здравейте и от мен! Simple Smile
За съжаление този път и аз ще отсъствам от срещата Sad
Zozima, мама Таня  Hug
Благодаря на отговорилите ми относно крампите. От две нощи насам не съм имала и се поуспокоих.  Ако започнат пак ще питам док какво да пия дали магнезий или комбинирани витамини.
Количка и аз не съм харесала. Всъщност единствената ми покупка е една шапчица+чорапки+ръкавички и оплетох едни терлички още в трети месец като разбрах, че съм бременна. Иначе се замислям да започна с приготовлението на нещата за родилния дом поне.
Лека вечер на всички!

# 19
  • Мнения: 36
ХОП в новата тема!!!  Joy Копривке,запази за непушачи, ако пък някой пририта ще пуши вън. Последно 16 часа ли остава???

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 20:27 от alex222

# 20
  • Варна
  • Мнения: 932
И аз тук , пък после повече

# 21
  • Мнения: 387
Monick , тропическа депресия  welcome welcome welcome
Момичета на мен идеята за три часа ми беше за да може да се съберем...че иначе има да се точим...пък мамите с деца така ще имат време да дойдат когато се оправят...но тъй като вече резервацията е за 16ч. така да бъде...
Честита ни тема...нека е пълна само с хубави новини...и много поводи за усмивки...което ме подсети, да се похваля, че днес стават три години откакто с Коко сме сгодени...май така ще е поне още две... Joy Joy Joy
mama Tanq това е ужасно сложно и за мойта глава, което се случва с теб и бебета, но дано всичко е наред...За името ние одавна го знаем...Катерина и така си и говорим...даже някой път като кажа Катерина еди кво си, някой който не знае че ще се казва така ме гледа странно...

# 22
  • Мнения: 52
Добре дошли на новите мами!
Лорини, Честита годишнина!  bouquet И не се оплаквай Laughing - ти поне си сгодена, а моят "мъж" още не ме е искал от мама и тати Laughing Joy
Нашият бебок ще е Георги.   bouquet
Хайде, лека нощ!

# 23
  • Мнения: 180
хоп и аз да се разпиша Simple Smile За срещата съм съгласна за залата за непушачи (пък който иска да пуши навън Wink ) Лорини, честита годишнина. И аз като Биляна мога само да чакам да ме поиксат от мама и тати  hahaha

# 24
  • Измир
  • Мнения: 644
Здравейте!
Не пИша много прИ вас, но вИ чета  Hug

Искам да попИтам Мама Таня какво стана с осИновенИте дечИца? И как така в САЩ не продават алкохол И цИгарИ на деца под 21 годИнИ, пък вИе сте успелИ, не едно, а две деца да осИновИте.  newsm78 ИнтереснИ работИ пИшеш! СватбИ,осИновяванИя, рИскова бременност, операцИИ, полет до БГ в осмИ месец... Crazy ЛИчИ сИ, че тИ е забавно прИ нас  Laughing
ЖИвот И здраве като му дойде времето Ще разбереш какво е!

# 25
  • Мнения: 36
 Joy И аз съм от непойсканите... Тия нашите мъже какво чакат не мога да разбера???!!! Голям страх, голямо нещо!!!

# 26
  • Мнения: 8
Лорини, честито. Не е важно колко години сте сгодени, важното е колко ще се обичате. Аз ви пожелавам дълги години щастлив семеен живот, много любов и дечица.
Мами, лека нощ и от мен

# 27
  • Мнения: 641
Добро утро, мами!

Ето и кафенцето


Тази нощ аз не можах да спя –ококорила съм се в 4 часът
Да ни е честита новата темичка!
Мъжът ми ме изненада вчера, че ще ме води в Копривщица за уикенда – както каза той – последна ергенска екскурзия, преди да се появи малкия!
Приятна среща на мамите Софиянки!

Хубав ден от мен, пълен само с прекрасни емоции и много ритничета по пупите   bouquet

# 28
  • Мнения: 87
добро утро и честита ни нова тема Simple Smile ... много настроение носи заглавието

копривке, я кажи какво има в детския кът на пицарията, става ли за игра на дребосъци като моя младеж ? той че няма да е без наблюдение, няма, но поне да преценя дали изобщо ще му бъде интересно, защото ако не са за него, едва ли ще изкараме и час  Mr. Green

хубав ден, макар и мрачен, аз се оттеглям за дълго отлагани домашни работи Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 102
Добро утро на всички хубавици,
вече времето няма да ни се усмихва, но това означава че зимата иде..... Hug
Еспа, много стилно кафе, мерсиии
Днес и ние празнуваме, 8 години откакто сме се запознали, решихме да празнуваме този ден, сватбата и подписването са формалности.   bouquet
За срещата, тази седмица и аз не мога, мама е тука сега и баща ми идва да ме види.  Flutter
 Heart Eyes на всички

Общи условия

Активация на акаунт