А цветът на спиралата??

  • 5 318
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 302
Почти винаги използвам кафява, тъй като стои по-естествено. За вечерен грим обикновено използвам черна. Имам и една спирала с два накрайника - бордо и блестящо розово, първо се нанася цвят бордо, а отгоре розовото - интересно изглежда, но може би ще стои по-добре на кафяви очи (моите са сини).

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 701
И аз предпочитам да ползвам спирала с класически черен цвят. Ефектът е най-изразителен. Понякога ползвам и тъмнокафява, имала съм също синя, тъмнозелена и лилава.

# 17
  • Мнения: 3 698
От няколко години използвам само черна.Преди съм пробвала синя и зелена, съчетавах ги с дрехи, аксесоари.Аз също съм със светла коса и пъстри очи, ако съм със синя блузка и спирала, очите ми изглеждат сини, при тоалет в зелено и спирала в същият цвят, съответно придобиват зелен оттенък.Интересно е, свежо стоят цветните.Доста отдавна съм на черна и темата ти ме кара да се замисля, точно и спиралата ми привършва...  Flutter По едно време се бях "запалила" по спиралките с ефекти, но така и не си купих Confused.
Мисля си също, че изборът на цвят на спирала може да е повлиян от много неща-мода, настроение, вкус, етикет...

# 18
  • Мнения: 12
За ежедневен грим ползвам ето тази, във виолетово:
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_3616291

Доволна съм от апликатора - нанася се лесно, а цветът е изключително дискретен  Peace
Миглите ми са дълги и сравнително гъсти, но светли - имат нужда единствено от леко подчертаване. Черната спирала ми придава ефект "изкуствени мигли" (дори при само едно нанасяне) и я ползвам само по изключение / вечерен грим/.
Мисля, че черното си е класика, и много го харесвам на други хора, но на мен просто ми придава тежест на визията  и си иска повод  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 112
Винаги съм ползвала черна спирала, но преди няколко седмици реших да експериментирам с кафява и съм много доволна от ефекта, моите очи са пъстри и добре се съчета.

# 20
  • Мнения: 5 173
Досега съм ползвала само черна.Не мисля, че ще я сменя с друг цвят. Не се влияя от сезона, дрехите или каквоти и да е  Grinning
На същото мнение съм.

# 21
  • Мнения: 776
За ежедневен грим ползвам ето тази, във виолетово:
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_3616291

Доволна съм от апликатора - нанася се лесно, а цветът е изключително дискретен  Peace

Още един глас Hug, ползвам същия цвят Crazy Черното си е класика, но както се казваше в един филм: "Трябва да опиташ с нова шапка, Изабела" Mr. Green и аз експериментирам. Пробвала съм кафяво, зелено, морско синьо, златно, че даже и някакъв цвят близък до бордо Laughing Най-доволна съм от ефекта на загадъчното зелено, виолетовото и светло синьото. Изобщо погледът ми много се отваря и променя с цвят, различен от черния Hug

# 22
  • варна
  • Мнения: 1 830
Ползвам само черна Peace

# 23
  • Мнения: 3 641
И аз. на сините ми очи най-добре стои и ги подчертава Peace

# 24
  • Мнения: 12
Още един глас Hug, ползвам същия цвят Crazy

kioraHug
По люляка в миглите ще се познаем   bouquet

# 25
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
ползвала съм всякакви видове синьо, от небесно до синьо4ерно  тъмнолилава, кафява и 4ерна.....
сегасъм само на  4ерна....

# 26
  • Мнения: 776
Още един глас Hug, ползвам същия цвят Crazy

kioraHug
По люляка в миглите ще се познаем   bouquet



  bouquet Hug

# 27
  • Мнения: 337
Ползвала съм синя, на други хора ми харесва, но на мен не ми стои.
Харесва ми черна или безцветна, но кафява не съм, трябва да си купя. Flutter

# 28
  • Мнения: 2 631
doika, а твоята кафява спирала каква марка е??
И въобще, момичета, тези, които казахте, че сте ползвали цветни спирали - какви марки сте ползвали?
Мисля като за начало да се пробвам с евтина спиралка, за да преценя вида си с кафяво, а след това сигурно ще си купя хубава, по - скъпа спирала....
И аз си мисля, че на моите пъстри очи много ще ме отваря една кафява или тъмно зелена спирала...  Flutter
Благодаря, че споделяте   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз обичам цветни спирали. Пробвала съм синя (светло, тъмно, електриково синьо), лилава, хромирана, тъмно зелена. Всичките тези цветове ми стоят добре (с пъстри очи съм). Кафява не съм ползвала, нито златиста.

Повечето цветове които съм пробвала са на Буржоа.

Забравих да спомена любимата ми - бордо, с някакъв лек златист оттенък. Жестока е  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 09:27 от Вивиан

Общи условия

Активация на акаунт