Истинска Коледна елха или изкуствена

  • 21 380
  • 394
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 849
Снимай листата и разположението на клончето, ще ти я определя Wink

# 376
  • Мнения: 12 683
Добре де, Вълк, но пластмасова  елха в моята къща няма да влезе. Както и изкуствени цветя. По-скоро няма да си купя изобщо. И вибратор не харесвам. Или истинско или нищо.

# 377
  • Мнения: 4 586
Добре, Мадам. Защо към мен се обръщаш? И аз не харесвам надуваемите мадами.

# 378
  • Мнения: 12 683
Добре, Мадам. Защо към мен се обръщаш? И аз не харесвам надуваемите мадами.

Защото предано и безпрекословно защитаваш пластмасовите елхи.

# 379
  • Мнения: 4 586
Защото предано и безпрекословно защитаваш пластмасовите елхи.
Значи съм се провалил на 100%. Защинавам останалите живи.

# 380
  • В море от любов
  • Мнения: 519
http://www.regal.bg/show.php?storyid=602681
И да не забравяме, че изкуствените елхи също са Made in China. #Cussing out
Дали се спазва някаква по-специална технология при тях при производството на елхите Thinking, която примерно се спазва в европейските държави които правят пластмаси. newsm78
Дали се използват екологично чисти материали в производството им???
Многоо ме съмнява!

# 381
  • Мнения: 12 683
Защото предано и безпрекословно защитаваш пластмасовите елхи.
Значи съм се провалил на 100%. Защинавам останалите живи.

Защо? Убеди ме да не си купувам истинска. На пластмасова - не, благодаря.

# 382
  • Мнения: 4 586
Никоя майка и децата й не са достатъчно заслужили,
да бъде отсечено дърво в тяхна чест.

ivaaa  дадох линк по-напред в темата за българската фирма, която ги произвежда по канадска технология. Не мога да обърна внимание на всеки потребител, току що включил се в темата.
http://www.regal.bg/show.php?storyid=602681
И да не забравяме, че изкуствените елхи също са Made in China. #Cussing out
Дали се спазва някаква по-специална технология при тях при производството на елхите Thinking, която примерно се спазва в европейските държави които правят пластмаси. newsm78
Дали се използват екологично чисти материали в производството им???
Многоо ме съмнява!

# 383
  • Мнения: 12 683
Никоя майка и децата й не са достатъчно заслужили,
да бъде отсечено дърво в тяхна чест.


В моя чест е посадено дърво.
Но в моя чест и на децата ми никоя пластмаса не е заслужила.

# 384
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Никоя майка и децата й не са достатъчно заслужили,
да бъде отсечено дърво в тяхна чест.

ivaaa  дадох линк по-напред в темата за българската фирма, която ги произвежда по канадска технология. Не мога да обърна внимание на всеки потребител, току що включил се в темата.
В темата съм от началото и, но за сега само чета. Въпроса като цяло е много спорен!
А твоята елха от българските ли е, т.к. мисля, че спомена, че е от 10 години? Grinning
Може и да има българско производство, което е по-добро от Китайското със сигурност, но по магазините най-често срещаните си остават Made in China!

# 385
  • Мнения: 4 586
Никоя майка и децата й не са достатъчно заслужили,
да бъде отсечено дърво в тяхна чест.


В моя чест е посадено дърво.
Но в моя чест и на децата ми никоя пластмаса не е заслужила.
Е, като е посадено, това ти дава картбланш всяка година да отсичат в твоя чест?

# 386
  • Мнения: 12 683
Е, като е посадено, това ти дава картбланш всяка година да отсичат в твоя чест?

Не, казах вече. Но мразя пластмаса. Няма да си купувам истинкско. Но няма да си купувам пластмаса. И цветя ат пластмаса няма да си купувам.

И как реши че в твоя чест може да умират агънцета, яренца, прасенца, а в моя една елха не може.

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 18:48 от Мадам Х

# 387
  • Мнения: 4 380
Никоя майка и децата й не са достатъчно заслужили,
да бъде отсечено дърво в тяхна чест.

ivaaa  дадох линк по-напред в темата за българската фирма, която ги произвежда по канадска технология. Не мога да обърна внимание на всеки потребител, току що включил се в темата.
В темата съм от началото и, но за сега само чета. Въпроса като цяло е много спорен!
А твоята елха от българските ли е, т.к. мисля, че спомена, че е от 10 години? Grinning
Може и да има българско производство, което е по-добро от Китайското със сигурност, но по магазините най-често срещаните си остават Made in China!

Разликата между едните и другите е, че китайското производство трови Китай, българското- България. Разликата не е съществена, т.к. все си е нашата планета, но все пак...Българските отрови са по-близко до нас, а пластмасата- по-трудна за рециклиране отколкото в Китай.
Няма технологии които да предпазват от токсични и канцерогенни замърсявания с производството на пластмаса.

# 388
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Моята е българска!! От цеха в Раковски! Подпомагам българското!!Правят ги по канадска технология! Даже изнасят и за китайският пазар!!!! Peace

# 389
  • Мнения: 4 586
xenia е компетентна по абсолютно всички въпроси, възникнари у форума - дизайн, органична химия, екология, педагогика, и шофира като тираджия.
Нещо като универсалните автомобилни гуми - за сняг, лед, мокър, сух и хлъзгъв път. 
 

Общи условия

Активация на акаунт