Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 57

  • 28 925
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 634
Прегледах ,всичкоИискам да ви поздравя,Ванчето Тандури ,Бъни и Бамбинка малинка.Похвала за всички . smile3501
Време е за порция сметана.
Не съм много доволна от работата си ,но бях опъната на истензии с много пити ,но по важно е ,че клиентите са доволни.

# 61
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ето какво се получи накрая  Rolling Eyes :


тази и следващите  Confused  Mr. Green

Албена, твоите рози са уникални  Shocked

# 62
  • София
  • Мнения: 2 658
blueeye, тортата ти е разкошна. Хареса ли ти и на вкус, защото и аз съм решила да я правя по някакъв повод, но ще си купя кокосово мляко.
Bambinkamalinka, супер билярдна маса си направила.
Албена, много са ти хубави тортите, а панделката е страхотна.

# 63
  • Мнения: 1 965
Албенче, Албенче.... Точно се заричам, че няма да се мъча със шприцове и ти току подадеш някоя торта.... и започва пак да ме чопли да опитам. Е, много си добра!!! Дълбок поклон!!! Peace
Карамелка, тоя метод с желатина Албенка ме подпали. Пробвах с фарситура, но нещо не се получи. Трябва до кипване да се загрее, за да стане течна, и в момента в който започна да я наливам върху сметаната и се втвърдява и не става. Мисля да пробвам да я разредя с някакъв сок. newsm78. А гадината - много лесно. По краищата слагах първо тъмното, и после светлото. Те са течни и топли и самички се преливат. Тъм където не искат, помагам им с лъжичка.
blueeye® - Съжалявам че и ти разказваш такива приказки. Дано поне да има вкусен и щастлив край...... Ха, докато се изкажа и ти си я публикувала. Това е някакъв нов метод.... първо пускаме разрез..... изяждаме половината торта, после я украсяваме.... и тогава я показваме. Харесва ми тая последователност...

# 64
  • София
  • Мнения: 2 113
Бамбинкамалинка, много добре се е получила тортата-билярд, честит ти именик със закъснение! Какви трудности имаше с шоколадовия фондан?

Blueeye, доста добре изглежда разрезът, нищо, че кремът е минал и през иглено ухо:))) Как ти се стори блатът? Създаде ли ти ядове, вкусен ли го намираш, просто ми е любопитно и друго мнение по тези (както ги нарича Рая, хамерикански) вкусове:)? Ей, че е хубава с розитееее, ама да ти завиди човек на ентусиазма - разрязана вече торта, но тя си я украсява...Супер! Какво тесто са розите?

Албенче, много нежни и изпипани торти, панделката ми събра погледа...

# 65
  • Мнения: 4 358
Ей момичета тука празно не остава Hug.
Тандури честито ти малко сладко кученце.Много миличко като играчка е Heart Eyes. да го гушкаш, да го гушкаш.
Синеочка много ми хареса тортата.Разрявана така ме изкушава.И аз съм си записала рецептата.Струва ми се доста сочна и вкусна така като я гледам.
Белите розички са станали много красиви.От шоколад ли са newsm78 или от нещо друго си ги моделирала.
Бамбинка Малинка да ти е живо и здраво момчето.Не знаех че и ти имаш именник.Много хубава торта си му спретнала Peace
Албенка Албенка - ти съжаление към нас нямаш.Мажа цапам със тази сметана, отказвам се ама и аз като Ванчето като видя твоя торта и пак се паля да пробвам ooooh!.Страхотни са ти тортите Peace

# 66
  • Мнения: 1 122
blueeye® нещо много изкушаващо си направила. Браво.

Bambinkamalinka синът ти сигурно е бил много щастлив. Много е хубав билярда.

Албенааааа направо  #Crazy Кажи моля те с какъв накрайник правиш долния бордюр на тортите. Praynig

Някой питаше за айсинг за украсяване в/у коледни сладки. Онзи ден моята дъщеря изяви желание да си направи сладки и аз после се сетих, че имам айсинг купен от МЕТРО, та реших да пробвам да украся с него и става. Ето тук има снимки: http://steisi.multiply.com/photos/album/15#6

# 67
  • Мнения: 634
blueeye,украсиласия много стилно,много ми хареса. newsm10
Тандури,поздравления за "гадинката" в къще сме луди по тях.В моят дом е цял зоо парк .От вън имаме куче на име Снупи,вътре се разхожда 7 килограмов котарак на име Гарфилд,мини заек в клетка казва се Хъпси и 80 литров аквариум.  bouquet
Стаси,нямам накраиник,а резвам остото на фунииката,ще снимам и ще ви покажа за да видиш нагледно.
Ванче,Бъни не е нищо сложно трябва практика ,но ако искате ще направя клип само за розите,но ще го пратя на Пепи за да го качи във форума ,защото аз не зная как,стига тя да няма против.Радвам се ,че мога да ви бъда полезна. newsm03

# 68
  • Мнения: 818

Някой питаше за айсинг за украсяване в/у коледни сладки. Онзи ден моята дъщеря изяви желание да си направи сладки и аз после се сетих, че имам айсинг купен от МЕТРО, та реших да пробвам да украся с него и става. Ето тук има снимки: http://steisi.multiply.com/photos/album/15#6
stasi,засьхва ли добре този айсинг от Метро или стои мек.Иска ми се да засьхва та затова питах кое от двете меринге или сух белтьк евентуално да избера?

Момичета,благодаря ви положителните оценки за билярда.Аз имах сьмнения,но синьт ми я хареса.Поне е нещо различно,че той само коли на тортите си иска.Добре,че още не иска и истински... #Crazy

# 69
  • Мнения: 1 491
Bambinkamalinka чак ми се доигра билярд ... Толкова реалистичен, браво   bouquet
blueeye хубава работа, що като беше цяла тортата нямаше рози? ...  Joy  Много добре ти се е получила   bouquet  Този Ред Велвет що има кокосово мляко? Аз правих по една рецепта дето няма такова ... Как ти хареса на вкус?
Албена както винаги показваш класни сметанови торти   bouquet  Панделката на тортата-сърце от какво е? Истинска ли е или може би от шоколад?
Ванче душко, тъй и тъй пиша, да ти кажа за момента енджектора е нот авейлъбъл, ама като стигна да поръчвам ако го има ще ти заръчам  Peace
Стаси невероятни помощнички имаш   bouquet Да са ти живи и здрави
Tandoori този е голям сладурчо   bouquet  Остава сега Крумчо да слушка и да не прави много бели....

И на края, ето една неделна тортичка от мен  Mr. Green  Торта-мозайка на benmdry2, покритието е маршмелоу бонбоните с кокос от Кауфланд дето Ванчето ги каза, но без кокоса   Sunglasses



и още няколко:      и колко остана след като си отрязахме всички....

# 70
  • Мнения: 1 485
Bambinkamalinka, не съм Стаси,но аз ще ти кажа,че не засъхва,стои лепкав,и ако само ги долепиш-край!
Според мен не е подходящ за меденки,а по скоро за торти за писане.Лично не съм доволна Naughty
А иначе тортата ти е супер!Да ти е жив и здрав именяка(на патерици Embarassed)
Албена,не мога да се нагледам на красотите ти! #Crazy
Шприца определено ти е силата!!!И да те попитам в този ред на мисли- на клипа,който Пепи е качила
със сметана ли работиш?
violetblue,много интересна неделна тортичка! Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 830
Ей го на Барбито, след като цял ден се борих със снимка.бг, си направих нов акаунт на друго място.
http://elenachakarova.multiply.com/photos/album/1/Cakes#7

# 72
  • Мнения: 1 122
Fior не съм съгласна с теб. Naughty Точно поради тази причина пробвах айсинга за да видя дали ще изсъхне. Правих го вечерта, а на сутринта айсинга беше изсъхнал много добре. Аз и затова писах тук, ако не беше изсъхнал нямаше да го препоръчвам. Peace

Елспет браво за Барбито.  bouquet

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 18:23 от stasi76

# 73
  • Мнения: 1 485
Fior не съм съгласна с теб. Naughty Точно поради тази причина пробвах айсинга за да видя дали ще изсъхне. Правих го вечерта, а на сутринта айсинга беше изсъхнал много добре. Аз и затова писах тук, ако не беше изсъхнал нямаше да го препоръчвам. Peace
Просто изразих моето мнение на недоволство Peace
тук може да се види
Елспет,Барбито е много хубаво! Hug

# 74
  • Мнения: 22
Здравейте, мили момичета!
Четох, разглеждах галериите с вашите торти и накрая взех, че се вдъхнових и реших и аз да се пробвам. Макар че изобщо не мога да се меря с майсторки като вас. Извинете, че не изброявам поименно, но мога да пропусна някоя. За мен всяка една от вас е талантлива и неповторима!  bouquet
Ще се престраша се да покажа скромните ми творения. Първата ми торта е за едно бебенце: линк тук.
А тази е по случай рождения ден на една приятелка: линк тук. Заимствах я от един американски сайт. Оригиналът беше с бели перлички, но аз не успях да намеря и сложих сребърни. Покритието е марципан Варна. При покриване на тортата някак си се нацепи. Може би го разточих прекалено тънко. Добре, че в ресторанта беше достатъчно тъмно и никой не видя  Wink.
Последната ми торта е по случай едно Хелуинско парти, но ще я покажа утре може би.
Още веднъж ви благодаря за всичко полезно, което споделяте тук. И искрено ви се възхищавам  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт