Да преправим старите мебели!

  • 421 281
  • 1 449
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 390
ellpi , запълни прояденото и очуканото по плота с кит за дърво, изравни, изшкури, боядисай и т.н.,  и ето ти нова маса. Не е сложно, нито трудно.

# 346
  • Мнения: 360
Това е добра идея. Може би ще  пробвам, че имам мерак, а и не ми се иска да я хвърлям масата.
Благодаря ти!   bouquet

# 347
  • Мнения: 8 999
Fussii, направо ме срази. Страхотни неща.
Аз имах желание да преправя една маса, обаче много е амортизирана, целият й плот е прояден, очукан, а да правя и нов плот май сложничко ще ми дойде. Ама не я хвърлям още. Ще си помисля.

Ох, продай ми я! Тъкмо няма да се моря аз саморъчно да "прояждам" и "очуквам" плота.

# 348
  • Мнения: 360
Да ти я продам  Shocked нее! Ако реша да не се занимавам твоя е, ама нека си помисля още малко. Пък и тя е много зле, ама има хляб в нея, де.

# 349
  • Мнения: 2 641
байбиби, много ти благодаря.
Fussii браво !

# 350
  • Мнения: 1 849
Аз имах желание да преправя една маса, обаче много е амортизирана, целият й плот е прояден, очукан, а да правя и нов плот май сложничко ще ми дойде. Ама не я хвърлям още. Ще си помисля.
Можеш да наредиш отгоре теракотени плочки, като ги залепиш. Става интересно.

# 351
  • Мнения: 505
Аз имах желание да преправя една маса, обаче много е амортизирана, целият й плот е прояден, очукан, а да правя и нов плот май сложничко ще ми дойде. Ама не я хвърлям още. Ще си помисля.
Можеш да наредиш отгоре теракотени плочки, като ги залепиш. Става интересно.

baibibi прочита това, хваща се за сърцето и извиква НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!  Mr. Green

Аз съм виждала видео с парчета от различни плочки, както по големина така и па цвят, когато се нареди стана интересно.

# 352
  • Мнения: 1 632
baibibi прочита това, хваща се за сърцето и извиква НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!  Mr. Green
Laughing
Аз съм виждала видео с парчета от различни плочки, както по големина така и па цвят, когато се нареди стана интересно.
И аз съм виждала! Peace
Наистина е интересно!

# 353
  • Мнения: 1 849
Аз съм виждала видео с парчета от различни плочки, както по големина така и па цвят, когато се нареди стана интересно.
Тоест Хапя да направиш нещо като мозайка!  Peace Аз съм виждала изпълнено само в един цвят (но плочката беше пръскана) и шахматно - например синьо и бяло. Също стои красиво. Ако е дюс на ръба може да сложиш фриз от теракотените.

# 354
  • Мнения: 360
Няма ли да стане много тежка масата? И после сигурно трябва да се фугира. Аз съм гледала преди време по Деби Травис нещо такова и стана супер готино, но имаше някаква смес от гипс или не знам, върху което се лепеше. Голямо мислене му ударих  ooooh!

# 355
  • Мнения: 505
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=1543
тук в първия пост има линк към видеото за правене на такъв тип масичка.

# 356
  • Мнения: 8 999
[
baibibi прочита това, хваща се за сърцето и извиква НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!  Mr. Green


Ето това се нарича задълбочен и научно обоснован психологически профил.
Не само ще се хвана за сърцето, ами ще си го изтръгна с голи ръце! Може би сте чели някъде напред в темата за моите премеждия с античния тезгях и как свекър ми ми "услужи" като го направи чисто нов. Тъжна, но поучителна история.

# 357
  • Мнения: 5 315
Страхотна тема.

Имам голям мерак да боядисам в бяло шкафчета от ПДЧ.

Един въпрос относно инструменти за боядисване  Blush. Какво да избера - четка или валяк? Притеснява ме, че от четки остават власинки.

Дивиана, много е красиво, поздравления  Hug!

# 358
  • Мнения: 18 542
Аз ползвах валяче за гардебора - става бързо и равномерно и не остават следи.

# 359
  • Мнения: 5 315
Видях едни миниатюрни велурени валячета, дали са подходящи? Имаше от дунапрен и от нещо много мъхесто.

Общи условия

Активация на акаунт