КОЛЕДНА ПРИКАЗКА - Благотворителни базари на ДБМ 2008г.

  • 5 096
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Момичета, момичета, какви красоти сте сътворили! ooooh! newsm10 smile3501 newsm81  madnoel Hands Clap Толкова коледно ми стана, толкова хубаво като ги разгледах!Всички сте чудесни, но ето нещата , които ми направиха най - силно впечатление:
Ianina - много оригинални картички, според мен развиват мисълта чрез геометрия Grinning Много ми харесаха!shoshkata , бутилката с розата и птицата е номер едно!Здравка 79, много ми харесаха бродираните ти джуджета, възхитих се на търпението ти, изпипана работа!vst 80, поставките за хранене са божественярски!gudzy, ти си моя фаворит Mr. Green бутилчиците и рамките ти са великолепни,kaluza, играчките от филц са  Hug, frants, хрумването със звездите е много интересно, майка му на тити - великолепен пачуърк,ICE 89, е нямам думи!Снежкото е прекрасен, а също и котето, много си добра Peaceкак ми се ще и аз да ги умея тези неща! :roll:antom, тези малки кутийчици са вълшебни #Crazy, kabzimalka ,великолепни снежинки, и ангелчето много ми хареса....GALI-S тези плодове ще ги изяяяямммм Crazy Crazy CrazyСтрахотни са!Дидка@, ще дойда на базара ако не за друго то поне заради охлювите , костенурките и калинките  Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesПрекрасни са , много са готини.madlena , кутийката с мечето е божествена, addi камбанките ти ей сега ще зазвънят, толкова са нежни, че сякаш не са плетени , а са правени от кристал! #CrazyАз тази година мислех да правя нещичко за коледния базар, но не сколасах поради същата причина за която говори мамата на двете тролчета Laughing Laughing LaughingНо много ми се иска да участвам като купувач, бихте ли казали на кои дати и къде ще се проведат базарите?

# 16
  • Canada
  • Мнения: 1 773
бихте ли казали на кои дати и къде ще се проведат базарите?
Има ги в първия постинг, написани с големи червени букви:
София-13 и 14 декември - МОЛ София, на бул.Стамболийски
Горна Оряховица -13 и 14 декември - на центъра
Велико Търново - 20 и 21 декември- МОЛ-В.Търново
Пловдив -20 и 21 декември
Видин -11 и 12 декември
Русе -11,12,13,14 и 15 декември - площад Свобода 6
Бургас -13 и 14 декември-пл.Тройката

# 17
  • Мнения: 120
 Embarassed Laughingне знам да се смея ли , да плача ли от своята глупост...
Аз на 13 декември имам рожден ден, и ще взема да си подаря нещо от Коледния базар! Wink

# 18
  • Мнения: 116
E Rocкmama2 не бъди самокритична, благодарим ти че си отделила време и си разгледала нещата, мнението ти е важно за нас   bouquet

# 19
  • Мнения: 120
ramatahata, много благодаря за поканата!заслужаваше си !дано повече хора видят каква красота творите с ръцете си!
Много ми хареса златистата звезда, така и не разбрах от какво е направена Thinking
А вазата с червените цветя е направо олицетворение на лятото, представям си я как стои на отворения прозорец, на който се повява снежно бяло перде, пълна с макове например....Ммм, размечтах се!
А идеята за кубче - календарче е  Sunglassesстрахотна!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
Всичко е много хубаво,но аз се влюбих в тези украси
http://nikoleto.multiply.com/photos/album/32/koleda_2008_ukrasa
Ако може от тях да има повечко Laughing
Вазите,венците също много ми харесаха Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 116
Публикувана от: Rockmama2 
Вмъкни Цитат

Много ми хареса златистата звезда, така и не разбрах от какво е направена
А вазата с червените цветя е направо олицетворение на лятото, представям си я как стои на отворения прозорец, на който се повява снежно бяло перде, пълна с макове например....Ммм, размечтах се!
А идеята за кубче - календарче е  страхотна!

Звездата е от самозалепващо фолио и е модел от оригами. Такова е и кубчето, модела го откраднах от форума Оригами,  благодарско на тях. А на вазата рисувах коледна звезда,  smile3533 ама незнам ко се е получило.
Още веднъж ти благодаря за отзивите и покани твои приятели да си кажат мнението.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Моля те дай малко инфо как ги правиш (облаците) и от какво  Praynig

В резюме:
- материали
* кутии от торти "Неделя" - само тяхната вътрешност е златна
* панделка за цветя - за целта съм се снабдила с 2 огромни ролки - златна и сребърна
* луксозна хартия за визитки, с която ме снабдява Летящата крава и е най-трудно откриващия се  материал.
- изработка
* Луксозната хартия се изрязва като облак
* С шаблон се рисуват звезди, които също се изрязват
* Изрязват се кръгчета от златните кутии, които се залепват
на гърба на облака, така че на лицето да се виждат звезди
* Опаковачната лента се разрязва на тънки ивици с различна дължина
* Лентите се залепват в долната опакова част на облака
* Изрязват се звезди, колкото ленти сте залепили
* Залепват се за самите ленти

Когато се закачи на стената е приказно  Hug

# 23
  • Мнения: 116
Благодаря ти за подробното описание, дали може да си изпросим някои за Русенския базар  Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
Благодаря ти за подробното описание, дали може да си изпросим някои за Русенския базар  Praynig

Принципно не е невъзможно, но само ако някой с кола ги закара.
Иначе, пречупят ли се лентите, ще стане грозно  Naughty

# 25
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз да си кажа и тука, че ако някой по трасето Горна Оряховица - Варна иска да ни помогне за предстоящите два базара тука- в Търново и Г.Оряховица  Hug може да ми пише и като си ходим до Варна да минем да вземем сувенирите, давам и адреса си , можете да ми ги пращате по пощата за моя сметка...просто нахвърлям предложения   Flutter премесени с призив за помощ за базарите ни  Heart Eyes
 newsm78 не е ли по-добре да се закове темата, че май  Crossing Arms току отива назад в страниците
Аз вчера си понакупих разни помощни нещица от магазинчето на мартеничковият сайт във Варна и запратям ръкави  Mr. Green
 Rolling Eyes първо писах, сега отивам да изчета и разгледам вашите творения и описания

# 26
# 27
  • Мнения: 120
gudzy, много е хубаво!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Я,таз тема що съм я пропуснала newsm78
МаМаКуин Светкавицата ,Облаците наистина са много оригинални Peace ramatahata Имам една идейка... Winkднес няколко пъти ти звънях...ама от друг номер и късно стоплих що не ми вдигаш

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
МаМаКуин Светкавицата ,Облаците наистина са много оригинални Peace

Благодаря ти  Hug
Днес Летящата ме снабди с най-важния материал  Hug
От утре отварям манифактурата за коледни чудеса  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт