Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 88 920
  • 2 172
  •   1
Отговори
# 15
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Фаворити са ми Ники, Яна и Спас.

# 16
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
гласувах за николай

# 17
  • Мнения: 4 785
Мдааа аз накрая след обстойни обяснения схванах замисъла  Mr. Green Наистина този който отиде при Николай не играе за оставане в играта, ами ако го победи има право да си избере къде да бъде - на Острова или обратно при племето. Щото от една страна докато са на Острова са били защитени от Съвет т.е. от изгонване, но така не са и в коалициите. Та тъй - тоя дето е бил на Острова - Николай демек, не се е върнал в племето, ами си е оцелявал сам /образно казано.... защото не е баш зарязан на произвола, тъй че... тука не казвам точно за Николай, а за който и да беше там, пак щяха да му създадат тези условия, ние да си гледаме как спи на плажа, ама.../. Та по този начин не е отишъл на Съвет, защото ако Ники беше отишъл - то да си беше тръгнал веднага...

Пуу едвам го асимилирах тоя Остров, честно  - ама е много стратегическа точка, макар че по чуждите Сървайвъри няма такова нещо.


Мен щеше да ми е по интересен сблъсък Али-Николай, или Спас-Николай, отколкото Галя-Николай, ама ше го преживеем. За Али-Николай вече е късно, щеше да е интересно!  Flutter

# 18
  • Мнения: 1 735
Еее, то много тъпо така бе! Работата пак клони към интригите и това явно продуцентите го желаят.
Колко по-яко щеше да е, изгонените да минават през Ники и ако го надвият да заемат мястото му на острова на изгнанника.
А така какво? Просто ще му пращат разни хора за дуел, които после ако се върнат в Балбоа ще раздуят, че Ники е още в играта и така мистиката ще изчезне. Ще се почнат пак сплетните и интригите, а на мен ми се гледаше много повече чиста игра, вместо всички тия малоумщини, ала Биг Брадър. Не знам защо си мислят, че това се търси. Усещам как тия сценарии се изтъркаха яко и на хората отдавна не им е интересно да гледат толкова заплетени неща, в които при това няма нищо истинско.
И сега да не се окаже, че ще се разцепят на 2: едните на острова, а другите в Балбоа.И тогава какво? Как ще си заминат тези, които са решили да останат при Ники, след като племенен съвет не може да ги застигне там?

# 19
  • Мнения: 1 775
И сега да не се окаже, че ще се разцепят на 2: едните на острова, а другите в Балбоа.И тогава какво? Как ще си заминат тези, които са решили да останат при Ники, след като племенен съвет не може да ги застигне там?
Как така решили да останат при Ники? На острова ще има винаги само по един човек, с изключение на времето, когато има дуел. Загубилия отива обратно в племето, т.е. Николай ако загуби, се връща обратно в племето. Ако спечели - другия се връща в племето.

# 20
  • Мнения: 5 251
Моите фаворити са Николай и Яна, гласувах за тях Wink
Много ми хареса снощи на лайфа как Милошев "затвори" устата на Али. Това момче от самото начало ме дразни, радвам се, че напусна  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 045
Острова на изгнаника продължава да ми е тъмна Индия.  ooooh!Има леки проблясъци покрай вашите обяснения...
Нямам фаворит, ако някой ми стане , то той все отпада.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 891
Ако Ники падне,трябва да се върне при племето.
Ако победилият го също пожелае да се върне при племето,островът остава празен,така ли?
И по какви правила някой ще отиде пак там?  newsm78

# 23
  • Мнения: X
 Peace и аз тук. Фаворити-Яна, Здравко и Ники

# 24
# 25
  • Мнения: 25
Фаворити-Николай ,Яна и Здравко.Не понасям Галя сигурно защото ,не съм като нея,но ме кефир.  Жени като нея печелят без да дават и винаги получават това което искат.

# 26
  • Мнения: 2 757
И аз се учудих, че Али беше на лайфа. Като го изгониха Владо не каза, че Али напуска Сървайвър завинаги, а че напуска племето

# 27
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
е, съвсем ме затапихте с тоз остров. нищо не разбрах. Mr. Green

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Гласувах за Николай, Спас и Гери - малката.
Яна е много подготвена, но ми стана антипатична. Гери културистката губи зъби, пък тя горката останала два пъти без горнище, ужас просто.
Здравко ми е много симпатичен, но няма шанс. Физически нещо сдава багажа.

Пък аз си мислех, че Али се е отказал от двубой с Николай на острова и затова го видяхме на Лайфа.

# 29
  • Мнения: 4 785
На мен Яна също ми стана антипатична с тъпите си изказвания, а това за горнището.... ooooh! И то казано на фона на разговор за 4-ти паднал ЗЪБ ?!?! Да си хваща пътя по-бързо и да си лекува манията за доказване вкъщи!

Общи условия

Активация на акаунт