момичета и мен не ме подмина нещастието

  • 6 184
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Мила, пожелавам ти страшно много сили, страшно много любов с любимия за да може по-бързо и по-леко да се съвземете.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Миличка Иринии, всяка дума ще е слаба в този момент. Защо Бог ни изправя пред такива жестоки изпитания? Толкова съжалявам, мила...Дано по-бързо се съвземеш от болката...с теб сме, мила! И се моля Praynig скоро пак да забременееш и всичко да мине успешно! кураж, скъпа! Имного, много целувки и прегръдки Hug

# 17
  • Мнения: 9 093
Колко е тъжно да прочета такава тема рано сутрин Confused Ирини,само ще кажа че времето ще те излекува,но трябва да гледаш напред и да не потъваш в черни мисли! Естествено че скоро ще си мама,естествено че сватбата ти ще е прекрасна,естествено че животът ти ще продължи и ще бъдеш щастлива!Това не е краят на света! Просто нека мине малко време...и знай,помни,че сме винаги тук и когато имаш нужда-винаги сме насреща newsm51

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Искрено ти съчувствам  smile3518
Но колкото и да не ти се вярва сега, всяко зло е за добро  newsm17
И макар и сега да не ти се мисли за сватба, бъди сигурна, че тя ще ти помогне да не мислиш много за случилото се и да го преодолееш по-лесно. Стискам ти палци!
 Two Hearts

# 19
  • Мнения: 4 362
Много съжалявам мила,но гледай напред,всичко се преодолява бъди щастлива,всяко зло е за добро.

# 20
  • Мнения: 1 441
Божееее, защо правиш така.......................Sad
Ирини страшно много ти съчувствам. Идея си нямам как се чувстваш, мога само да предполагам, но даже само от предположенията ми е дастатъчно гадно.
Стисни зъби, всичко ще се нареди - варвай в това!

# 21
  • Мнения: 4 428
Каквото и да кажа ще е недостатъчно, просто нямам думи. СЪЖАЛЯВАМ, СКЪПА! newsm45 newsm45 newsm45

# 22
  • Мнения: 402
Ирини толкова съжалявам-това е непоносима болка за теб-дори не мога да си представя как се чувстваш!Знам обаче че си силен и добър човек и ще успееш да стъпиш на крака отново!Прегръщам те силно и знай,че всички сме с теб в този момент и те подкрепяме! Praynig

# 23
  • Варна
  • Мнения: 730
Мила Иринии, какво да кажа - адски много съжалявам и силно те прегръщам. Знам, че няма сила, която да те успокои в момента, но ГЛЕДАЙ НАПРЕД И СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ ЩЕ БЪДЕ ВСИЧКО НАРЕД! Не се отдавай на черни мисли, въпреки, че е тежко. Моля те само да не се отчайваш! Сега мисли за красивият сватбен ден, дайте си после малко почивка и съм сигурна, че съвсем скоро отново ще ни зарадваш с двете чертички. И този път всичко ще е както трябва, а вие ще сте най-щастливите бъдещи родители на света.
Знай, че ние с момичета сме тук и винаги когато имаш нужда, ще бъдем до теб.
Целувам те и те прегръщам.

# 24
  • Мнения: 147
Мила Ирини страшно много ти съчувствам.Разплаках се много пъти съм си задавала въпроса защо живота ни предоставя такива изпитания? И чии грехове трабва да изкупваме? Каквото и да ти напиша мъката и болката са големи.Сигурна съм че ще съумееш да се съвземеш надявам се твоята половинка да е до теб.За нас от форума можеш да си сигурна.Късмет миличка.Силно те прегръщам.

# 25
  • Мнения: 264
миличка ирини,  представям си болката ти... помни, че ние, момичетата от форума сме с теб и те подкрепяме морално!  Hug може би така е било писано... може би така е било по-дбре... никой не знае, но  ти изпращаме много положителна енергия и прегръдки! и помни : всяко зло - за добро!

# 26
  • Мнения: 2 825
Мили4ка, съжалявам много , просто не мога да повярвам 4е про4етох това. Просто нямам думи , а и те са безсилни в момента. Прегръщам те   Hug бъди силна  Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 27
Миличка много съжалявам за случилото се....... Sad
Знам, че сега нищо не може да замени болката, която изпитваш. Бъди силна. Всяко зло за добро. Отдай се на приготовленията за сватбата и се радвай на любовта на любимия ти.
На моя приятелка се случи същото точно преди сватбата. Превъзмогна го и беше най-щастливата булка. Няколко месеца след това забременя отново.

# 28
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ужасно съжалявам! Hug

# 29
  • Мнения: 1 930
Ужасно съжалявам, миличка...
Незнам какъв съвет да ти дам......
Бъди силна..... newsm17

Общи условия

Активация на акаунт