Размисли и страсти! Да поговорим за мързела.

  • 3 999
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
Василисе, ела да те науча на мързел  Mr. Green

А аз съм на двете крайности - като Богданка  Mr. Green Понякога през почивните дни с кран ме можеш ме вдигнеш, а друг път вършея из къщи.

Но най-лошо е, когато мързел ме сполети към края на работливия ми ентусиазъм... Например: половината саксии цветя, наторени и поляти, другата половина за ... утре?  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 381
Офф! толкова ме мързи че чак ме мързи да ви чета постовете  Tired
така че за мързела мога да кажа че четох в една реклама че мързела е вроден талант, в този случай аз съм мнооого талантлива  Flutter

# 17
  • София
  • Мнения: 53
Мързелът е двигател на прогреса! smile3524
Имаше един научнофантастичен разказ, за една развита цивилизация, която се чудела дали да колонизира една планета. Изпратили екип, който да наблюдава. Гледали те , гледали няколко хиляди години и установили, че хората там са прекалено работливи и за това време не са мръднали на йота от първобитния строй. И писали доклад: "Не стават" Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 400
не понасям мързеливи хора
Е, че защо? Нали знаеш - блаженни са мързеливите, че тяхно е царството земно Crazy.

Всъщност ....човек ражда ли се мързелив или се развива във времето като такъв? newsm78

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Абе  май се ражда. Пък после разни родители и учители го развалят Mr. Green. Я виж бебетата, по цял ден лежат. Joy

# 20
  • Мнения: 1 400
Абе  май се ражда. Пък после разни родители и учители го развалят Mr. Green. Я виж бебетата, по цял ден лежат. Joy
Лежат я. Мързи ги и до тоалетна даже да отидат Crossing Arms Mr. Green

Все си мисля - работохолиците винаги ли са били такива или в един момент са се видоизменили newsm78
Брей...как пък не ме домързя да мисля ooooh!

# 21
  • Мнения: 957
Ооооо, много хубаво нещо е мързелът! И е най-ефикасната рецепта за дебелеене...
Дали има значение колко често се практикува? Има. Щото колкото по-дълго го практикуваш, толкова по-дълбоко пускаш корени и толкова по се услажда да мързелуваш, а ставането става все по непосилно и трудно... Чудя им се на работохолиците newsm78

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219


Все си мисля - работохолиците винаги ли са били такива или в един момент са се видоизменили newsm78
Брей...как пък не ме домързя да мисля ooooh!

Ами след като вече установихме, че мързеливите са гениите и правят изобретенията, си мисля, че работохолиците са създадени от Майката Природа специално с цел да тестват изобретенията. Нали не си представяте Мадам Х примерно сама да се труди да си доказва полезноста на изобретението. Че и да го рекламира, произвежда и разпространява.  Naughty
Има си нужда и от тях, трябва да им го признаем  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 400
Има си нужда и от тях, трябва да им го признаем  bouquet
Ох! Вярно, че е така бе!  ooooh!
Как не те домърза да се сетиш?   bouquet

# 24
  • Мнения: 788
Мен в момента ме мързи да  мисля, неделя е все пак, но никога не ме е мързяло да се смея, то и смехо иска усилие...и истински се забавлявам на родените ви от мързел мнения  Laughing Благодарско на създателката на тази велика тема  bouquet, как не те домързя, ама то човек от мързел, кво ли не му хрумва Laughing лелееее колко съм написала...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Казах ти че ми става нещо днес. Ама ти си виновна, пък Crossing Arms Пусна ми фитила и виж какво станА!
Ей да знаете това анти-мързела е заразен Mr. Green. Внимавайте !

# 26
  • Мнения: 516
Мързелът е естествено състояние за човека. Затова следвайте повика на природата!  Grinning

# 27
  • Мнения: 5 940
Мързел дълго време, тълкуван като липса на движение, чисто физическо преместване в пространството, би ме подлудил.

# 28
  • Мнения: 5 393
Аз редувам няколко часа мързел с няколко часа активна дейност. Когато мога да си го позволя разбира се- има дни, в които мързелуването е само далечен и недостижим блян.....

# 29
  • Мнения: 1 400
Е, то не може без чисто физическото преместване в пространството! Какъв мързел ще е ако не сменяш честичко диванчето с ...удобно фотьойлче?!? Flutter

Аз редувам няколко часа мързел с няколко часа активна дейност. Когато мога да си го позволя разбира се- има дни, в които мързелуването е само далечен и недостижим блян.....
Тогава е най-лошо. Когато мързелът е мираж... Confused

Общи условия

Активация на акаунт