Размисли и страсти! Да поговорим за мързела.

  • 4 010
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 674
От нашите близки комшии

Понеделник - отмор после уикенда.
Вторник - подготовка за работа.
Сряда - работа.
Четвъртък - отмор после сряда.
Петък - подготовка за уикенда.

И възмУтен - Е па, сека среда ли че радиме.

# 46
  • Мнения: 12 674
И пак от чуждестранния опит.

Арабин и латиноамериканец.

- Ние казваме маняна.
- А пък ние - Иншаллах. То е същото, но не толкова конкретно и обвързващо.

# 47
  • Мнения: 1 884
А пък мен така си ме мързи, по принцип Mr. Green

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 16:10 от Kölsches Mädel

# 48
  • Мнения: 167
Ние с моята колежка сме стигнали до следните изводи защо ни мързи да работим. През пролетта ни хваща пролетната умора и тъкмо ни мине и лятото става горещо и идва ред на летния мързел. После есента страдаме от есенна депресия, защото лятото си е отишло, а през зимата ни поваля Зимния сън. Joy Joy Joy

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Умници сте вие Hug
А аз просто казвам, че само два пъти в годината ме хваща мързела. Но пък по 6 месеца ме държи Joy.

# 50
  • Мнения: X
Няма значение, мързи ме да пиша.... Tired
 Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 2 623
Няма значение, мързи ме да пиша.... Tired
 Laughing

мен и да чета Whistling

# 52
Не бих казала че се раждат мързеливи. По скоро стават след това.Зависи от околните.

# 53
  • Мнения: 824
Няма значение, мързи ме да пиша.... Tired
 Laughing

Взе ми думите от клавиатурата.
Бих написала само НЗММДП, а който не го мързи да мисли и да ме рабира... . Wink

# 54
  • Мнения: 641
Оф и аз съм една мързелана. smile3507
Сега пък като съм и бременна направо ме мързи да гледам,само пред компютъра стоя.

# 55
  • Мнения: 1 400
Не бих казала че се раждат мързеливи. По скоро стават след това.Зависи от околните.
Аааа, не! Stop
Това го доказахме вече - такива се раждат всички хора. После ги развалят родители и учители с разните му там.....възпитания, дисциплини и прочее.

Питай Pesheck ако не вярваш на едно магаре. bowuu

# 56
Аз съм символ на мързела.Ако решите да правите паметник,може да ползвате моя образ

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Вейдър, може да не е прочело момичето, все пак за мързела е темата. Laughing

Опа, сега прочетох, май е сериозна.

не понасям мързеливи хора

# 58
  • Мнения: 38
май си попаднах в темичката newsm03.Ами откъде да започна от малка ми казват,че съм мързел,а майка специално се чудеше как така съм имала отлични оценки,когато не ме виждала да чета smile3529.Обаче странното е,че напоследък си търся мързела ма не мога да се намързелувам имам си бебешони,което е свръх-активно и се влача отзаде му.Мързи ме най-много и го мразя да мия чинии или в събота,когато всеки почива в 7 сутринта преди да съм си измила гурлите от очите като майка ми да се разчистя и то така да чистя,че чак мазилката да търкам с белина Shocked

# 59
  • Мнения: 835
Мен пък не ме мързи!!!! smile3533

Не ме мързи да клюкарствам, да ходя по магазините, да седя по кафетата, изобщо да се мотлясвам.Изобщо не ме мързи!!!

Общи условия

Активация на акаунт