Ползвате ли миялна машина и каква марка?

  • 84 068
  • 269
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 42
Цитат
Ние имаме Gorenje, много съм доволна, нищо не мия на ръце, само тавите, които не се побират. Сервизът им, обаче е под всякаква критика. Препоръчвам ти да си вземеш голяма за да можеш да слагаш и тави и скари
Така е за съжаление.Хладилникът ми в къщата , която ползваме само лятно време е на Gorenje.Миналата година се случи да се развали посред люта зима.Бяхме там за кратко и се оказа , че вместо да изстудява ,той загрява - все едно е фурна ShockedВ гаранция е и се обърнах към сервиза.Обещаха да изпратят някой да я погледне веднага.На следващия ден следобед все още никой не беше дошъл.Вдигнах телефона да попитам какво става и някаква наперена кака ми заяви , че щом са казали ще дойдат , след което демонстративно ми затвори телефона.Звъннах отново , предопредих я , че ако пак си позволи подобно отношение това ще и коства работата и я помолих да провери кога все пак ще дойде техник , тъй като седя в къщата само заради тях от вече 2 дни.Мацката взе горно до ,изстреля нещо от сорта на "ти каква си ма , за каква се мислиш , ти  ли ше  ме плашиш с уволнение , ти знай ли кой е еди кой си..." и т.н. ,  след което пак ми затвори изтрещявайки телефонната слушалка.Взех си дълбоко въздух , погледнах телефоните от гаранцията и набрах директно софийските номера.Оказа се , че централата им не е в София , а във Варна.Във Варна явно бяха приключили работния ден , а аз нямах никакво намерение да остана да им чакам техниците още един ден , още по-малко да оставя някой да се държи така унизително с мен по телефона безнаказано.Звъннах в сервиза им в Пловдив и успях да намеря все още работещи служители.От там всех телефона на секретарката на шефа на фирмата и в 6.30 успях лично да разговарям с него.След като му обясних защо го безпокоя , човекът се извини от името на служителката си и обеща до 30 мин. да изпрати техник у дома.В 7 часа. техникът дойде.Оказа , се че е изгорял електромоторът.След седмица го смениха ,понеже се наложи да поръчат нов и съм убедена , че експедитивността им се дължеше на това , че обезпокоих "когото трябва".Няколко месеца след това се развали миялната на (май ми се пада етърва) половинката на девер ми.Техниците идваха няколко пъти без да могат да установят повредата.Решиха си проблема като извикаха друг техник -часник.За 10 мин. работа било,ама който го може , го може Simple Smile

# 61
Аз имам Candy и останах с впечатлението, че в началото, когато изкарвах съдовете излизаха сухи, а сега не. Може ли да има някакъв проблем и при вас как е ?

# 62
  • Мнения: 15 379
Аз имам Candy и останах с впечатлението, че в началото, когато изкарвах съдовете излизаха сухи, а сега не. Може ли да има някакъв проблем и при вас как е ?
Ако не си добавила гланц е естествено да излизат по-мокри. Но не е фатално, ако ги оставиш за 30-тина минути в машината, при отворена врата, изсъхват така. Peace

# 63
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Искам да попитам ако и вие сте имали същия проблем?! Миялната ми прави съдовете матови.. измити са, но стои един слой върху стъклени съдове чаши и т.н. Слагам и препарат за изплакване и всичко което е необходимо, но пак не ги прави кристално чисти и се налага да се бършат допълнително... ако на някой му се е случвало моля да сподели решение на проблема... Блягодаря!

Аз го имах този проблем докато използвах гланц на Медикс. От както го смених не съм имала подобен проблем.
Нашата съдомиялна е Медея. Имаме я от 1 г и 10 м - не е мръднала. Мие добре, загоряло не мие, както обяснявате за другите марки. Единственият недостатък е че е шумна. Майка имат Бош и направо не разбираш, че има съдомиялна в стаята. Медеята я пускам като си лягаме или като излизам, иначе два часа и отгоре бучи.

# 64
Искам да попитам ако и вие сте имали същия проблем?! Миялната ми прави съдовете матови.. измити са, но стои един слой върху стъклени съдове чаши и т.н. Слагам и препарат за изплакване и всичко което е необходимо, но пак не ги прави кристално чисти и се налага да се бършат допълнително... ако на някой му се е случвало моля да сподели решение на проблема... Блягодаря!

Аз го имах този проблем докато използвах гланц на Медикс. От както го смених не съм имала подобен проблем.
Нашата съдомиялна е Медея. Имаме я от 1 г и 10 м - не е мръднала. Мие добре, загоряло не мие, както обяснявате за другите марки. Единственият недостатък е че е шумна. Майка имат Бош и направо не разбираш, че има съдомиялна в стаята. Медеята я пускам като си лягаме или като излизам, иначе два часа и отгоре бучи.

Мойта също е Мидея 8 комплекта и съм много доволна ...всичко мие без проблем ... гланц не ползвам само изплакваща течност... и таблетки за измиване... и двете са ми Калгонит... незнам дали е оттова че не слагам и гланц, но много приятелки ми казват че съдовете им са перфектни само от таблетките без да слагат други екстри (гланц, изплакваща течност и т.н) Незнам дали не е от машината и затова питах дали няма и друг със същия проблем! Мерси

# 65
  • Мнения: 15 379
Изплакващата течност е всъщност т.нар. гланц. Подобрява съхненето и придава блясък на стъклото. Ако таблетите, които ползваш са Калгонит, просто няма нужда да слагаш и гланц - те го съдържат.

# 66
  • София
  • Мнения: 186
АЕG -това  е марката  Peace
моята  е  малка  за 6 комплекта,върши ми чудесна  работа,
Calgonit All in 1 от него съм най-доволна

# 67
  • Мнения: X
Аз съм страшно доволна от моята и я препоръчвам горещо. Не е за 12 комплекта, като големите, а е за 9. По-тясна е, иначе е същата височина. Тиха, мие страхотно и като вместимост ни устройва напълно. Ние сме 4-членно семейство, така че всеки ден успяваме да я напълним. Когато е по-празна, я включвам на по-кратка програма - резултатът винаги е превъзходен.
Ето я: http://bosch.expo2000.bg/category.php?cat=p2_c3&pid=5

# 68
  • Мнения: 594
Моята е Краун за 8 комплекта. Противно на повечето мнения във форума, аз съм невероятно доволна от нея вече втора година - съдовете ми се измиват и излизат сухи. какво повече да и искам?  Peace

# 69
  • Мнения: 3 219
Беко ААА клас за 12 комплекта, доволна съм много.

# 70
  • Мнения: 178
Моята е Краун за 8 комплекта. Противно на повечето мнения във форума, аз съм невероятно доволна от нея вече втора година - съдовете ми се измиват и излизат сухи. какво повече да и искам?  Peace
И аз съм намислила да купувам Crawn, само че за 12 комплекта. Дано излеза читава. Има ли други отзиви за такава миялна?

# 71
  • Anywhere
  • Мнения: 1 100
Имам малка Мидея и като гледам мненията май само аз съм доволна! Мие добре с комбинирани таблетки 5 в 1, мога да събера и тенджери и тави, защото ползвам по малки! А стъклените съдове стават супер, според мен качеството на измиването зависи най-вече от препаратите!

# 72
  • Мнения: 1
Ползваме миална машина Аристон за 12 комплекта,много сме доволни,таблетките на сомат и калгонит са добри,някой път вземам и препарат който е на прах но чесно казано не мие така хубаво както с таблетка.

# 73
  • София
  • Мнения: 11 741
Позлвам голяма миялна машина на Горенье.Доволна съм,все още е в гаранция.Не смея да помисля,ако се рзвали предвид това,което прочетох за сервиза им.

# 74
  • Мнения: 543
Ползваме малката Мидеа, много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт