Вие питате, ние отговаряме или обратното.

  • 6 706
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 517
Миии...щото си благороден и отстъпваш път на младите  Mr. Green Примерно. И защото не е интересно все един и същ да печели.
За Плейбой например титлата ти вече е пожизнена, тъй че...

# 121
  • Мнения: 677
Нещо си в грешка. Нямам никакво намерение да се отказвам от нищо. А и не съм се номинирал аз, където и да е. И плейбоя е една от многото ми номинации.

# 122
  • Мнения: 1 517
Ама аз не съм казала, че ще се отказваш, само питам не ти ли се ще да се откажеш от някоя номинация поне. Не че имам зор де. Тъй ми дойде, тъй питах.

# 123
  • Мнения: 677
Отказах се от три: Мод, Банда и Липса. Смятам, че е достатъчно.

# 124
  • Мнения: 274
Май трябваше от повече да се откажеш. Засега нещата не вървят никак добре за теб.  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 677
Май трябваше от повече да се откажеш. Засега нещата не вървят никак добре за теб.  Mr. Green

Понеже няма да спечеля, та да се откажа ли? М, верно, че сега е модно. Нищо де, нали трябва нещо да ви радва и да ви кара да слагате зелените емотикони.

# 126
  • Мнения: 2 792
Май трябваше от повече да се откажеш. Засега нещата не вървят никак добре за теб.  Mr. Green
Ех, Марадона липсва ти стил, губиш ме като глас за сега, май ще се доверя на старото, но златното.

# 127
  • Мнения: 274
Дреме ми на ....

# 128
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Кифле, не му липсва стил...търпение му липсва понякога.
Ама аз си те харесвам Сел- давай!

# 129
  • Мнения: 3 405
В темата за разискване на номинациите ли съм? Питам.

# 130
  • Мнения: 677
В темата за разискване на номинациите ли съм? Питам.

Не.

# 131
  • Мнения: 995
Коя и къде е темата "Без токчета и грим..."?
Това чаткащите от КМ ли са?
Много искам да ида сред свои, след двумесечната ми неравна борба в търсене на съвършената обувка на 3см. токче Mr. Green

# 132
  • Мнения: 1 629
Коя и къде е темата "Без токчета и грим..."?

тази

# 133
  • Мнения: 2 792
  Катюша на това стил ли му викаш ?
  Каруцарска му работа.

# 134
  • Мнения: 995

Благодарна съм за жеста!

Общи условия

Активация на акаунт