Златна есен вече дойде,Февруарското коремче расте ли,расте...

  • 11 433
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен, коремчета! Цяла тема съм изпуснала, ама пустата му работа, няма как още малко остана!!

Гея, , молим се за теб всичко с теб и бебата да е наред!!! Hug

Маринче, ЧЕстит Рожден Ден!!!

Гледам за гадните хемороиди сте писали. Аз слава Богу, такива проблеми, поне за сега нямам! Цял живот съм била със запек, откак съм бременна, сутрин след кафенцето, съм по редовна и от часовник!!! newsm78

Сега, ще помоля раждалите мами за съвет!! Naughty В неделя изведнъж ми падна корема надолу. Сега целият корем е под пъпа и е супер остър и напред. обадих се на доки, а той ми вика, че сигурно бебока се е обърнал, понеже вървим едрички. каза ми, ако нямам болки, кървене и тем подобни, да не се притеснявам. Но аз си се притеснявам. На някой това случвало ли му се е!? Иначе бебока си ритка постоянно, но днес нещо и като че ли кръст ли, бъбреци ли ме наболяват, а може и от стоенето по цял ден да е, не знам вече!

Сега да ви пиша, относно и гадните стрии. Аз досега се мазах с какви ли не кремове и кремчета, от скъпи, по -скъпи. Пари не съм жалила. Верно е нямам и грам нова стрия, но реших да се доверя на мойта приятелка и пробвах бабината рецепта. Та купих си мас - бяла свинска, разтопих я на водна баня. Сложих й от аптеката глицеринче и си купих от РЕФАН наливен парфюм, ама само екстракта, със същите аромати, които ползвам като парфюми по принцип. Та те тази смес я изсипах в бурканче от друго мазило и да ви кажа стана перфектен крем за тяло. На цена - почти без пари. На аромат - каквото ти душа сака! На ефикастност против стрии - най- доброто!!! Ако ви стиска, пробвайте, няма да съжалявате!! Повече, обяснения на лични!!

Хайде сега чао и лек ден и много усмивки от мен!!! Hug

P.S. Може ли и някоя мама да ми каже, кога точно влизаме в 7 месец. Нещо не мога да се оправя от толкова таблици и информация; Аз последна менструация  - 1 -ви ден  - 09 май 2008. Предполагаем термин - 16 февруари, но след последната консултация, доки каза че всъщност след 20 януари съм била потенциална родилка. Е, сега в кой месец съм - 6ти или 7ми

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 16:30 от bibi_iv

# 76
  • Мнения: 356
Момичета,сега прочетох във вестника че Ники Кънчев е станал баща на близначки.Дългогодишната му приятелка Даниела родила в петък.Да ли е истнина?Много ще се радвам ако е така!!!!!!
bibi_iv,не мога да ти дам съвет,но искам  да ти кажа,че моя корем от както забременях си е под пъпа.Въобще не се качи.Дано е вярно предположението на док,че бебо си е сменил позата.Чувала съм,че това било предшественик на раждане,но не ми се вярва да е така-много е рано!!!!!

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Здравейте отново!
Маринчеnewsm59 newsm18 Да си жива и здрава! А февруари - най-сладкото бебче! (знам, че за всички ни това е най-хубавото пожелание, нищо че се повтаряме Wink )
Честито и на всички именници! Да ви е живо и здраво името! Аз мога да издам *hope, Виктория е тя, та да й честитите специално  Grinning
Вики, да си жива и здрава и всички ни да зарадваш след 3 месеца с най-прекрасния бебок!!!  Hug  bouquet

Васи_к, стискам палци за Марков! Дано всичко е ОК! Вярвам, че ще е така! А ти после да не забравиш да пишеш,ей! Че ще те мислим всички...

Viev_3003, пази се, бе, жено!  Grinning Аз засега само се блъскам тук-там, не мога да си свикна на габаритите  Joy

Foxy, много ме е страх с тия таксита мен! Аз ще си се карам сама докато мога (ама вече ми опира почти корема във волана, а краката ми по-дълги не стават, уви!, та ще видим докога ще е  Mr. Green ), а след това ще моля или баща ми или мъжо, ако си е тук, защото тия таксиджии са луди за връзване повечето! Ако все пак ми се наложи, ще си избирам по-възрастни и улегнали господа, че аман от Шумахеровци! #Cussing out

Толо, как е твоята мадамка, разрита ли се с дългите крачета?

Отивам да клюкарствам с една приятелка, ммммммм, блазе ми Wink)

Доскоро!

# 78
  • Мнения: 2 829
bibi_iv, на мен корема изобщо не ми се смъкна-така си родих с корема под ребрата. Но това, което ми описваш не ми звучи съвсем безобидно, според мен потърси поне още едно лекарско мнение. И ако пак ти кажат че е нормално-наистина спри да се притесняваш. Но непременно сподели с лекаря и че имаш някакви допълнителни усещания, това дето те наболява! Дано всичко да е наред!

# 79
  • Мнения: 805
bibi_iv
За смъкването на корема - и на мен онзи ден ми се смъкна и да, мисля че бебето се е обърнало с главата надолу. При мен поне е така. И преди с Изабела така го усетих и така беше. Сега ме рита някак близо под гърдите. Няма страшно - на мен преди пак така рано ми се обърна, а преносих...
За месеците - виж как ме уцели, и моя първи ден на менструацията ми беше 9.май. Аз някак си съм възприела метода - съответното число от месеца(когато ти е термина) да е начало на новия месец. За мен - 10-ти, т.е. тъкмо съм го започнала седмия месец.
Като ти гледам линийката - според нея и ти си го започнала.

# 80
  • Мнения: 1 134
Маринче, да си жива и здрава и много щастлива!  bouquet

Честито и на именниците!   bouquet

Толо, видях те сутринта в двора - една такава спокойна, слънчева и безметежна с малкия сладур.  Heart Eyes Обаче, не бях сигурна дали си ти, освен това в бременнският ми мозък кънтеше само ника ти, и ми беше неудобно да се развикам като някой форумен маниак... Laughing
Мария е четвърта група, но главно баща й я води и взима до скоро. Сега вече като съм в болнични ще се включвам и аз, и можем да пием по кафе някой път. Hug

Надявам се всичко с Гея да е наред и да няма повече проблеми до края.

# 81
  • София
  • Мнения: 117
Маринче Честит рожден ден  baloni!!!
Честит имен ден на *hope!!!
За паданията и припаданията аз миналата седмица си се возих в претъпкан трамвай и ми стана лошо започнах да се подпирам по облегалките и звъннах на милото да идва да ме прибира,че май пак припадам. Добре, че все още виждах и успях да сляза та се осеферих малко.

# 82
  • Мнения: 242
dessi06,дрешките,които си накупила за бебко са върха!!! Тъкмо гледах снимките и просто не можах да се сдържа да не кажа нищо Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 560
HeYkpoTuMa , а ти виждала ли си я на живо въпросната "Джема Травъл"? Добра ли е наистина?
Да, виждала съм я на живо. Не съм я пробвала. Изглежда много красива. Как да няма напълно легнало положение, след като коша за новородено е абсолютно хоризонтален?!

# 84
  • Мнения: 239
Ех момичета, ще ме убиете ....... от два дни само чета, чета и не мога да стигна до писане. Накрая в главата ми става такава каша, че забравям на кой какво съм мислила да пиша  Confused
А някак не ми е комфортно първо да пиша, а после да се връщам да чета ...

Стискам палци Гея  и бебчето й да се подобряват бързо и скоро да ги "видим" сред нас  newsm10

Поздравления на днешата рожденичка! Маринче  bdbaloni да си здрава, усмихната и щастлива, и през февруари ...... ти си знаеш  newsm51

Аз днес бях на лекцията на сп. "9 месеца" по темата с необходимите покупки за бебето. Ще си систематизирам записките и в следващия пост ще напиша най-важното.

Ох, и друго щях да пиша, ама ........  newsm78

До по-късно  Hug

# 85
  • Мнения: 95
Фокси,мерси много! Simple Smile
Момичета към 19часа ще звънна до Гея,сега отиваме да поръчваме мебелите на бебко ,дали ще си ги хареса???
Пазете се!

# 86
  • Мнения: 17
mother-of-pearlS давай инфо от училището за бременни , снимков, неснимков , какъвто и да е материал ще е добре дошъл за новобранците като нас Simple Smile   bouquet
 Маринче да си жива и здрава и просто да те уведомим, че току що преведохме на твоя сметка 365 дни пълни със здраве, любов и късмет. Да си ги харчиш с много радост, а останалата част от подарака си го чакай февруари - да е най-прекрасния вързоп   surpriseuu  hbday

# 87
  • Мнения: 56
Маринче, newsm59 да си жива  и здрава, много щастлива, винаги усмихната, обичана, и след няколко месеца най-прекрасния подарък да е за теб  bouquet
Деси, чакаме инфо за Гея, стискам палци всичко да е наред  по-бързо да я изпишат Praynig
bibi_iv, моят юнак също е с главата надолу, но корема не ми е смъкнат, май наистина е по-добре да потърсиш второ мнение, както те е посъветвала yanast newsm78
Абе момичета, внимавайте как ходите, ще се претрепете #Crazy То от тия хормони толкова отнесени сме станали, че направо не е истина Shocked

# 88
  • Мнения: 89
MamaZ,направо ти се чудя как си ме познала,а даже си се сетила и ника ми... Hug Идеята за кафе е много добра!
bibi_iv,v.pluemper-имаме една и съща дата на последната менструация(9 май),а  различни термини...чудя се защо.bibi_iv,мисля че все пак трябва да те види някой..На мен също предния път така и не ми се смъкна корема,а бебето се обърна с главата надолу чак в 37 г.с.

Marin4e, newsm59

# 89
  • Мнения: 80
4erveno6iika-за "Джема Травъл"? става въпрос(имах предвид спорна а не спортна), но целият комплект струваше 1000лв.-т.е,+кош.за новородено, столче и нещо др.целият комплект, но  сигурно се продава и отделно незнам,  смятам тази или  др.сед.да отидем до чиполино да разгледаме дали няма нещо ново и ще пиша.
Дано новините за Гея и бебка да са добри и днес.
Честит имен ден на *hope!!!
.
Няма да коментирам отношението на таксиметровите и изобщо хората, е разбира се има и много добри изключения-още в началото един таксиметров като разбра че съм бременна(защото искаше да запали в колата цигара и предложи и на мен, а аз му отказах, защ.чакам бебе)той веднага се отказа да пуши и ми пожела да ми е живо и здраво, но за нещастие не всички хора са такива.

Лека вечер   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт