Във Швейцария за зима се говори, пистите очакват малките скиори!

  • 15 923
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 641
монечка това имах предвид с един от предните си постове за Банско и изобщо Рила. Така са я осякли, че ако сте ходили преди сега няма да я познаете. Рила беше вододойна зона и изсякоха всички дървета точно там. както казах това не е курорт, незнам какво е. непонятно ми е как се разреши да се изреже всичко. горе на скакавици и 7 езера и ужасяващо. неискам да ходя и аз повече там и изобщо искаме час по скоро да се махнем от БГ. не съм вярвала че някога така ще го искам.

# 31
  • Мнения: 264
Здравейте момичета. Вече в София, беше страхотно но за кратко, хубавите работи свършват бързо. Но решихме да отидем пак ако можем през следващите 2 седмици. Та като стана въпрос за следващите седмици, моето идване се отлага, защото мъжо няма да е там и няма какво да правя сама. Но вие ще направите снимки и ще ви се раздвам от разстояние.  Hug Hug

# 32
  • Мнения: 264
Момичета разлюля ни тая вечер много яко в София. Заметресение 4 по рихтер имаше. Малката полудя за първи път в съзнателният й живот преживява нещо такова. Няма такъв ужас, разхождала съм се с колата половин час, че не искаше да се прибира от страх да няма пак...........

# 33
  • Мнения: 141
Monechka, прегръдки Ви пращам!
Дано да не се люлее земята повече.
Съвет не мога да дам, но Ви мисля.
Дано се успокоите.
Пиши утре!

# 34
  • Мнения: 264
Vanilla Sky Hug Hug http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1252602 Предполагам че сте прочели вече но това е веднага след труса.
А телефоните спряха още преди това и 10 минути нямаше никаква връзка. Утре по -подробно ще пиша айде лека че и аз взех да давам на заето вече. А малката тъкмо се е укротила, само се надявам да не сънува кошмари  Praynig Praynig

# 35
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Монеч, как сте с малката?  Hug Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 264
Привет,
Амейче малко ни е подгонил страха сутринта пак ни люля този път малко по-леко. Но взеха да стават много на често ми се струва. Хубавото в случая беше, че малката спеше и не разбра. Дано да спрът вече тия трусове.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=305055

# 37
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Четох, че се очакват още вторични трусове през тази седмица... но щели да са много слаби и само в сеизм.център щели да бъдат усетени.

МониHug Hug за малката госпожица, да не се страхува!

# 38
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
какво правим, момичета? среща ще има ли на 23? ако да, давайте да се ра3берем нещо...в неделя ка3ват, че ще вали,  освен Киндер сити друго не ми идва на ум....само на Елфи ще й е малко далече...3а другите мисля, че няма да е проблем...ако имате други предложения - ка3вайте.....

# 39
  • Мнения: 141
Grüezi mitenand!

Аз за срещата да кажа - вече заявих желание.
Ще дойда с дъщеря ми.
Предложения нямам и претенции нямам.   Wink
Ще се радвам да се видя / запозная с всички Ви.
За Монечка вече знам, но съм сигурна, че като дойде насам, ще се организираме специално.

Хайде, отчитайте се бързо, за да не посочвам поименно!  Grinning

Хубаво настроение на всички,    bouquet
въпреки сивото време!

# 40
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ааааааа ето къде сте били , Laughingаз се чудя защо сестра ми ми казва че не можела да  hahahaпише в темата  ooooh!
Веднага  ще и пратя новата тема   Hug
Приятен ден на всички   bouquet

# 41
  • Мнения: 456
А къде е Киндер Сити?  newsm78

# 42
  • Мнения: 233
 Laughing Аз съм около 95% сигурна, че ще дойда на срещата. Но, няма да мога дълго да стоя, че мъжа ми ще пътува в неделя вечер и ще е хубаво да съм си вкъщи.

Vanilla Sky, радвам се, че се включи отново в темата Wink  Hug

И аз незнам къде е Киндер Сити. Стига да може с влака да се стигне до там, няма проблеми да дойдем Wink

# 43
  • Мнения: 229
Здравейте,
отварям нова тема, защото не намерих подобна.
Има ли майки  с ревливи бебета, които да живеят в Швейцария.
Моят син вследствие на тих рефлукс и съответното лечение, се превърна в едно много ревящо човече, което трудно се успокоява, но няма начин, трябва да се излиза и навън. Лошото е че времето тук вече става супер гадно и дъждовно ..а и нямам приятелки тук майки. За кротки разходки по няколко часа из Швейцария не сме подходящи, за кафета също .. но за кратки разходки и бъбренка сме насреща. Търсим си сродни душиии. Много сме самотни самички по цял ден в апартамента  Sad

# 44
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Киндер  сити е тук   http://www.kindercity.ch/?id=218 , стига с  S9 ili S 15 от гарата в Цюрих, посока Раперсвил, сли3а се на Волкесвил и от там е пеша 3а 10 мин....има и автобус...ако някой идва с влака мога да го чакам на гарата и да отидем 3аедно.....

Общи условия

Активация на акаунт