ЯНУАРЧЕТАТА скачат и беснеят и на мама пупата люлеят

  • 15 834
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 8
Запис и от мен. Лорини, живо и здраво да ти е братчето. Честито и на всички празнуващи.
Доника, напълно съм съгласна с теб за присъствието на таткото при раждането  Stop не благодаря.
Ралче, и аз съм на същия хал и гледам да не мисля ВЪОБЩЕ.
Бръм, като се замисля, права си, то раждането ще е срещата ми с бебо. Трябва да съм по-спокойна. И за негово добро е.
Лелеее, момичета, ама аз печа кекс. Дано не съм го изгорила. Айде за сега от мен

# 17
  • Мнения: 375
Честита нова темичка!Само хубави новини и положителни емоции! Hug Hug Hug
И аз утре съм на преглед да видим мойте юнаци колко са пораснали дано всичко е наред Praynig
Бебка,ти ориентира ли се къде ще раждаш и при кой?
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 122
записвам се да не ви изтърва    Peace

# 19
  • Мнения: 61
Ама я ме добавете и мене в тоя голям голям списък - 18 януари, момченце.

NB: за зачервено гърло и последващата хрема не са пият антибиотици.  Хремата без лекарства продължава една седмица, а с лекарства 7 дена.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 180
Пу за мен  Joy Хайде да видим на първа страница или първа на втора ще съм Wink

# 21
  • Мнения: 656
Момичета, аз само да вметна, че заслугата за темата е изцяло на Лорини, така че благодарностите - към нея  Wink  Аз само копирах, за да не ни заключат...  Hug

А св. Мина е покровителят на семейството, да  bowuu

# 22
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен  Hug

Ралче, не се шашкай - няма по-прекрасно изживяване от това да видиш едно малко човече, което допреди няколко минути си усещала вътре в теб  Heart Eyes и ще видиш, че тогава никаква болка няма значение  Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 120
Привет и от мен Hug,

Ама сте бързииииии, колко много сте изписали. Браво Лорини!-само хубави неща да пишем в новата темичка  bouquet

# 24
  • Мнения: 429
Ха сега един въпрос (че аз чета,чета и после забравям). Има ли мама, която ще ражда в Окръжна болница, София? newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 645
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА!Тумбачета ама много сте бързички аз докато се отчета от прегледа днес вие в новата тема пък и 2-рата страничка HugХайде и аз с хубавите новини ,аз и бебка сме качили само 0,5кг. newsm78по скоро съм ги метнала на бебка Laughing,с главичката на долу е и дупето и е под ребрата ми,и на мен ми изкачат едни подутинки ту-отляво ту-отдясно,бебка се мести и ми се гъзи LaughingНаписаха ми и последния болничен от 14дни и после излизам по майчинство!Биляна внимавай,и аз снощи така се хлъзнах в банята,ама слава богу не паднах,само се завалих.Колкото за присъствието на таткото аз нямам никакво желание да е с мен.Лека вечер и приятни сънища Hug

# 26
  • Мнения: 8
Бърборанче, аз ще раждам в Окръжна болница, защо?

# 27
  • Мнения: 36
Да се запиша макар на 2 стр.  Grinning

# 28
  • Мнения: 857
Колко много сте изписали  Simple Smile. Искам да благодаря, че сте ме включили в списъка. Аз утре съм на лекар, за да видя как вървят нещата. Колкото повече наближава и мен ме хваща страх  Sad. Ами това е за днес. Лека вечер.

# 29
  • Мнения: 3 861
Eдин бърз запис...Много съм изморена, утре ще пиша, беба е добре...аз съм малко болна, гърлото ме боли, кашлям, вчера имах и температура...омръзна ми вече, просто нямам сили... Tired

Общи условия

Активация на акаунт