Среща на БУРГАСки бременлийки-АПРИЛки 2009

  • 10 046
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
До тук:
Дея+ щерка и
renka79
ksd_g + сина и
madlena
des-bes -ще чакаме потвърждение
radost_mk
Didka_132
Desi_D +сина и
vivita1 + сина и
Velvet_s

Мисля,че май дата сме си избрали,но нека го направим така ,че  момичетата които ще са на КОледният Базар също да присъстват  Grinning ,не знам дали ще ви е удобно към 16-17 ч. и искам да питам всички ли са за зимната градина на х-л "България"?Ако някой има др. предложения да пускаме анкета  Hug
madlena ,ще дойдем ние на КОледният базар определено  Hug

Моята щерка ще е искренно щастлива с толкова много батковци покрай нея  Mr. Green

# 16
# 17
  • Мнения: 4 362

щО на дискриминация ти намирисва?Аз не се чувствам дискриминирана като се правят Бургаски срещи  Rolling Eyes
щом искаш да дойдеш,заповядай  Peace

# 18
  • Мнения: 2 577
сори, грешката е моя  Embarassed изтрещях вече... Гледам среща бургаска и ....
не прочетох нещо с правилно и останах в първия момент с убеждение, че за бременни и априлки е срещата, хич не обърнах внимание на годината...  ooooh!  ама се усетих и редактирах първо, после  се засилих да изтривам направо поста, но си ме хванала

съжалявам още веднъж че се намесих  Embarassed ама нали ми се ходи и на мен  Wink

# 19
  • Мнения: 4 362
Amelia,няма проблем  Hug
МОмичета,малко остана,да се организираме несщо вече,да се запази маса,че може да е заето тогава  Rolling Eyes 

# 20
  • Мнения: 249
Деичка, аз съм си тук нон-стоп, ако е окончателно да е за Зимната градина на България, т.е. там, където е детския кът, мога да отида да запазя. Точно до играчките има едни сепаренца, на които се побират повечко хора, но ако искате да обсъдим на вас с децата къде ще ви е най удобно като разположение, за да ги гледате. Приемам предложения и ако се уточним, ще мина да запазя. И също по кое време на деня да е?

# 21
  • Мнения: 4 362
Ренка,аз знам че мога на 100 % да разчитам на теб,но ме притеснява факта,че накрая можем си останем двете със щерка ми  Tired Никой не пише нищо,ще пусна нова анкета за часът,със сигурност ще е в Зимната градина на България,т.е където е детският кът

# 22
  • Мнения: 182
Здравейте момичета!
И на мен ми се иска да доида на срещата ама деня не ми е удобен защото няма кои да гледа детето нашия татко ще има новогодишен банкет!а пък аз не я искам с мен точно на това място защото това значи да не мога да седна от нея!
Ще следя как се развиват нещата и пак ще пиша!

# 23
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
Момичета аз не съм майка но искам да стана такава, до сега ликувах проблемно забременяване и доктора каза че съм оки и сега се възстановявам още от направената ми лапароскопия, ако някой от вас ми каже че е минал през това ще ми бъде приятно да се запознаем и аз ще мога да дойда на срещата за 20.12. на мен тогава ми е удобно, защото мъжът ми има рож. ден на 13 и правя парти изненада за него.Ако няма да притеснявам някого с това че аз нямам все още деца, нека пише, иначе ще ми бъде приятно да се запозная с всички, имам племенник на 2 месеца и друг на 6 години , така че от части съм запозната как се отглеждат деца, но все пак не са си мои, за жалост.

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте,дами Grinning
Виждам,че се събираме хубава групичка вече. Гласувах за час 16-17,но по принцип нямам претенции. Може и 18 ч.,че да доидат мамите от базара. Wink
Няма страшно Дея и аз идвам (за 13). Grinning Нямам търпение да се видим вече. Hug
Добре дошла и на пепелянката! Ще ни е приятно да се запознаем,ако можеш идвай Wink

# 25
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
Здравей Didka_132 smile3535


благодаря ти мила за поканата, newsm51 ще дойда тогава пък каквото ще да става  smile3533 smile3534  но аз от сега си знам че ще е така bigdance2 и така   ura dance newsm18 Tada но ще бъде много забавно и запомнящо се събитие  bg newsm81 lalalala и да носите всички  smile3509 photo че после да показваме как сме вилнеели и купонясвали  cheers  261uu

# 26
  • Мнения: 4 362
pepeliankata,заповядай на срещата   Grinning

До тук сме избрали датата 13.12,часът 16-17 ч.
Потвърдили са:
Дея+щерка и
Didka_132
renka79

Моля другите момичета да се включат ,до края на седмицата да знаем кои ще сме,за да може да се резервира все пак  Peace

# 27
  • Мнения: 249
Здравей, Пепепянка, аз забременях след Лапароскопия, ще се радвам да ти помогна с каквото мога  Peace Ще се видим на срещата  Hug

# 28
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
renka79, благодаря ти мила за подкрепата която желаеш да ми окажеш,  Hugnewsm20надявам се скоро и аз да стана една мама  preggo

Дея значи за 13.12 ли остава значи срещата последно ,  smile3506а не за 20 така ли?Ако е за 13 ще съм за малко защото моя има мъж има тогава рожден ден и сме поканили гости у нас , но ще видя как ще мога да съчетая двете неща. newsm12

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте,
бих искала и аз да дойда на срещата Simple Smile
На мен май ми е по-удобно за 13, заради наближаващите празници след това, но всъщност ... все ще измисля нещо, ако кажете на 20, да бъде тогава.
Поздрави на всички  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт