Za ili protiv antibiotik KLACID/spe6no/

  • 8 817
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
антибиотикът е много добър не се притеснявай,всяко лекарство ако едно лекува на друго пречи така че давай не бой се
Peace Peace
При нас помага.
Peace И при сина ми.
То почти няма вече АБ,който да му влияе... Tired(този е един от малкото)

# 16
  • Мнения: 135
Много благодаря на всички Hug

# 17
  • Мнения: 224
Аз също съм го давала. Нямаше странични реакции. Доколкото знам се води за добър и качествен, поне док така каза.

# 18
  • Мнения: 4 784
Антибиотикът е много добър. Аз съм го пила няколко пъти. Доста бързо и ефективно действа. Разбира се, това се случва при правилно предписание от страна на доктора, според състоянието, симптомите и дозировката.
Успех с лечението!

# 19
  • Мнения: 698
Не разбрах за какво е изписан антибиотикът. Няма значение.
Но винаги питай дали има друг вариант. Веднъж ни изписаха този антибиотик. Аз помолих лекарката за друго решение. Тя каза " Може и с хомеопатия, но повечето майки искат децата им да се оправят бързо." и ми даде хомеопатично и вит.С. Детето се оправи.  Simple Smile

# 20
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Всички АБ имат странични реакции Confused При едни могат да се проявят, при други - не. Всичко си е строго индивидуално. Щом обаче лекар ти го е предписал, значи няма за какво да се притесняваш. Все пак джипито ви е много по-добре запознато с детето и начините му на боледуване отколкото която и да е от нас.

Вики е пила "Клацид". За съжаление при нас не помогна Confused

Стана ми интересен и въпроса с цената, защото аз съм го купувала за около 15 лева, а някой по-нагоре спомена 40 Rolling Eyes

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Лятото го пи сина ми след изписване от болница при прекаран вирусен бронхиолит. Казаха за профилктика ooooh!, пи го 15 дни и така му гъбяса устата. Едва се се оправи 3 седмици афти, тръгнаха и по лицето. Измъчи се детето. Не знам дали е било точно от АБ, но не бих повторила.
Купих го 25 лв.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
С Клацид борихме Пневмония у дома. Свърши добра работа. Без проява на странични ефекти. Знам само, че не е добър избор при ангини.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Аз също съм го давала на дъщеря ми, когато беше много малка.
Помня, че това е единственият антибиотик, който й помогна още на вторият прием.
Много съм доволна.

# 24
Здравейте, момичета!

Пия Клацид от 4 дена вече, развих бронхит и ми изписаха него. Проблемът сега е, че в листовката на препарата не е включено като реакция - предизвикването на менструация. Възможно ли е такова нещо? Утре съм на консултация при личната и ще питам, но до тогава какво ли не ми мина през главата.... и ще се побъркам...  Cry Cry Cry

# 25
  • София
  • Мнения: 8 283
Вместо да питаш във форума За и Против смени лекаря щом му нямаш доверие.

# 26
Имам й доверие, разбира се, но за пръв път се случва такова нещо. Течението не е така, както като ми идва по принцип.

# 27
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Аз съм давала Клацид. На нас ни помогна, няма никакви странични ефекти.
Добър е Peace

Общи условия

Активация на акаунт