
Момичета поздравявам ви с тази песен:
http://vbox7.com/play:676bbfad
Ще се скъсате от смях!


Яни днес наистина се завря в пералнята и викаше Уууууоооуууу. Беше очарована от ехото и въртящият се барабан.
Вече си представям как мръсното пране ще се вади навън и бебата ще се вре вътре
Другото ни "умение" пак от вчера е, че трака със зъби.
Почуква и потърква долните два с горните два и се чува един звук, сякаш хрупа бонбони лукчета.
Като го чух за първи път и разбера каква е работата си заврях в устата й два пръста да търся какво е налапала.
Много ме е страх да не набара ОТНОВО някое забравено кубче с отрова за хлебарки. Уж съм почистила всичките, но все се оглеждам. 
И дано бързо се оправяме 
.




, но предполагам че говориш само за био (или селски) плодове. Когато не успея на се снабдя с екологично чисти плодове предпочитам да купувам сокчета на Хип Био, отколкото да купувам от пазара плодове. 
за първи път се престраших да отида във френско
но съм доволна, даже и фризьорът ми беше готин