Кои са последните неща които ви направиха щастливи?

  • 6 713
  • 162
  •   1
Отговори
# 60
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 314
Снощи злоупотребих с пица и бира  Grinning

Радвай се, че не си била с мене! Щях да те надмина newsm62 newsm62

Като ви чета, дами, ми става много хубаво и приятно. Пожелавам ви винаги да сте щастливи smile3525 smile3525 smile3525

# 61
  • Мнения: 1
Малкият годеж,който направихме в неделя на дъщеря ми.Сватовете много ми харесаха,а и имам романтичен зет.

# 62
  • Мнения: 1 629
щастието продължава да ме намира, последно под формата на водка с вишна, как пък не го знаех това как ме ощастливява.

# 63
  • Мнения: 4 187
Топъл чай с лимон, дъщеря ми ми прочете "книжка", тел. звънна- казаха ми нещо мило.

# 64
Днес ходих на гости на приятелка , а после се разходих .Това ми донесе приятни емоции.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 430
видях бебока на видеозон и ми се насълзиха очите от щастие.Тепърва започвах да осъзнавам,че ще ставам родител

# 66
  • София
  • Мнения: 932
На ден ми се случват много неща които ме правят щастлива, въпреки трудностите като цяло. Е вярно е , че почти всичко е свързано със дъщеря ми (както всички майки на малки деца, предполагам), но  все пак ако се абстрахирам от това, последното нещо което ме накара да се почувствам щастлива е признание и помощ от мъжа ми и дарение за децата по домовете и въобще за децата в нужда, правя го често , наистина само с дрехи , обувки, вещи и т.н. - а не с пари но го правя от сърце и съм щастлива от това.

# 67
  • Мнения: 2 478
Всеки допир на сина ми,всяка негова усмивка ме правят щастлива.Не мога да конкретизирам точен момент,защото от както съм мама,не помня да не съм се чувствала щастлива Grinning


видях бебока на видеозон и ми се насълзиха очите от щастие.Тепърва започвах да осъзнавам,че ще ставам родител

Madam Stasita,това беше един от най-щастливите мигове в живота ми.Никога няма да го забравя Hug

# 68
  • Мнения: 71
"Обичам те много! Колко те обичам...." казано тихо, нежно, отчаяно и с ..невероятен акцент  Rolling Eyes . Зарадва ме и изтръгна сърцето ми едновременно с това.

# 69
  • Мнения: 242
...последното нещо което ме накара да се почувствам щастлива е признание и помощ от мъжа ми и дарение за децата по домовете и въобще за децата в нужда, правя го често , наистина само с дрехи , обувки, вещи и т.н. - а не с пари но го правя от сърце и съм щастлива от това.


Възхищавам ти се! Други думи нямам  Hug  bouquet

# 70
  • Мнения: 641
Това което ме направи щастлива тази сутрин като се събудих са ритничетата по корема ми от моята неродена дъщеря която чакам да се роди в началото на март.
А материалното което ме направи щастлива е,че най накрая си купихме плазма.
А това което ме прави всеки ден щастлива е да знам,че семейството ми е здраво и също така съм щастлива когато ги виждам как се усмихват.

# 71
  • София
  • Мнения: 395
В неделя украсихме къщата с Коледна украса и светлини.Освен моите две деца и аз и тате бяхме в коледно настроение.Няма нищо по-хубаво от семейните празници.А освен Коледа на 24.12.ще имам и рожденик.Организацията за детското парти също ми доставя удоволствие и ме кара да се усмихвам

# 72
  • Мнения: 260
един и-мейл който получих ме направи много щастлива Embarassed

# 73
  • Мнения: 11 747
Ходих на 3Д кино за първи път - много ме изкефи, дори ме ощастливи  Crazy Grinning

# 74
  • Мнения: 4 841
Луната с двете звезди снощи - със сина ми стояхме посред едно поляна, гледахме небето и си говорехме едни такива вааааааажни неща за вселената, вечността, безкрая, красивите неща... Невероятно топъл момент - само на около 100 метра от нас минават натоварени булеварди и живота кипи с пълна сила, а имах чувството, че сме някъде на края на света, само ние двамата и Космосът...

Общи условия

Активация на акаунт