ДЕКЕМВРИ близо е вече, чакаме те мъничко човече!

  • 16 143
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
По въпроса с майсторите, и ние тази седмица сме на такава вълна. Вчера ни вграждаха кухня близо 8 часа, утре ще монтират климатик в стаята и може да познаете какво остава след майсторите. Целият апартамент е в боклуци, на мен не ми дават да ставам от леглото и ще полудея. Добре, че мъжа ми спаси положението- взе си болничен за 5 дни и сега той милия чисти, подрежда и оправя. Дано да запомня кое къде е сложил Laughing Така е като ще ставаме 3ма!

# 16
  • Мнения: 19
Хайде и аз в новата темичка Hug
Поли, Николина-Пиколина беше дала идея за нова темичка. Ето я, можеш да я включиш в идеите на първа страничка: Скоро ще съм щастлива мама, до декември време не остана.
И аз също бях написала една: Огън – служба не остана, през ДЕКЕМВРИ ще сме с нова длъжност - мама.

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 17:34 от Karacheviyska

# 17
  • Мнения: 19
Хайде и аз в новата темичка Hug
Поли, Николина-Пиколина беше дала идея за нова темичка. Ето я, можеш да я включиш в идеите на първа страничка: Скоро ще съм щастлива мама, до декември време не остана.
И аз също бях написала една: Огън – служба не остана, през ДЕКЕМВРИ ще сме с нова длъжност - мама.

# 18
  • Мнения: 19
Извинявайте, нещо се обърках. Blush

# 19
  • Мнения: 2 592
Здравейте и от мен в новата темичка Hug

Поли, наистина е много красиво оформена темичката  newsm51

abel, не се ядосвай, и без това за жалост нищо не може да се направи, пази бебчо. За съжаление това се случва много често с майсторите  ooooh!
Нали майка ти живее наблизо - тя ще помогне на мъжа ти после да изчистят преди ти и малкия юнак да се приберете. Всичко ще е наред  Peace

За водите - видяхме с Еми в Токуда на живо момиче с изтекли води. Доста се виждаше, защото панталонът й беше тъмен, но не черен. От тогава все едни картини са пред очите ми, как примерно съм навън и ми се случва и на мен  Cry
За това ходя само с черен или много много тъмен панталон, пък дано не ми се случва  Praynig

Хайде, само с хубави новини да пълним новата тема  newsm68

# 20
  • София
  • Мнения: 308
Абел, тези хора 18 дена една корда ли ще сменят. #2gunfire Те за толкова време ще ви направят нови щори #2gunfire Направо си плачат за един голям скандал, бих казала. Вие не сте виновни, че са си оставили ръцете на щорите, ами и трябва да ги чакате и то в най-неподходящия момент.
Зиги не се притеснявай за водите, те няма да са наистина няколко литра, пак и ако са много една превръзка няма да ги спре Peace

Лека и спокойна вечер на всички! Hug

# 21
  • Мнения: 1 152
Мили момичета, съчувствам ви за ремонтите и главоболията с майсторите! Аз за това така настоявах нищо да не остава ненаправено за беба, и за това ще покажа на моят мъж да види, че съм била съвсем права като натисках всичко да е с време!  Crossing Arms Все ми натяква, защо съм поръчала пердета за детска стая като на първо време нямало да се ползва! А после с бебе на ръце ли ще харесвам пердета?!?!

abel все пак им кажи, ако се освободи по-ранна дата да ти се обадят и кажи коя е фирмата, за да се знае!

# 22
  • Мнения: 65
Karacheviyska сега четох старата темичка ,че нямах време преди това и видях, че сте дали нови заглавия.Но нали бързах да пусна нова да не ни заключат, сега ще ги напиша в предложенията  Wink.Следващата  тема ще е озаглавена  с някой от тези предложения. Simple Smile

# 23
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 Какво сте се ошашкали с тия води. И да стане на улицата, няма да умрете от срам. Бременни сме, съвсем си е в реда на нещата. А ми се е изсмял някой, а съм го навряла в кучи г*з  #Crazy То остава и за това да ни коментират хората.
 А тия са много безочливи хора, за една щора да ви мотаят така цяла седмица. На ръка ли ще я правят. Аман от нелоялни фирми.   #Cussing out
 

# 24
  • София
  • Мнения: 438
Мда, определено иначе бих им вдигнала скандал, но като се ядосах и веднага започнаха контракциите - та реших да не се занимавам с тях повече, че бебето ми е по-важно...
Ядосах се, че няма да мога да си оправя креватчето, а и когато аз съм пипнала съм по-спокойна че нещата са наред , пък и вместо да се видя с половинката вечерта, той ще се занимава с глупости...

Сасано - и аз като теб исках всичко да е готово предварително. Само щорите оставихме уж за на края, че да не се прашат от другите дейности, но аз си мислех, че 2 месеца предварително си е добър срок. Сега гледам, на 11.10 са ни взели мерките... Но здраве да е Wink
Фирмата е Rollplast - всичките ни щори са от тях, мислех си, че са коректни, но повече на никого няма да ги препоръчам!  Naughty Crossing Arms

Иначе за водите - не се притеснявайте толкова Simple Smile
Аз живея до болница Вита точно, тя има и родилно отделение. Та лятото като се прибирахме една вечер и видях една двойка - мъж и жена, а на жената и бяха изтекли водите, панталона и беше мокър... Та да ви кажа, стана ми едно такова мило (колкото и да е странно) - че скоро ще си имат бебенце Simple Smile И през ум не ми мина, че е нещо гадно или подобно...
Ако се случи - мисля, че всеки нормален човек ще ни влезе в положението и ще разбере какво се случва  Laughing Или поне се надявам Wink Пък и ми се струва, че тогава ще се притесняваме за други неща, а не как изглеждаме   Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 781
Абел, довери се на половинката. нека потича. Просто и да се ядосваш няма смисъл. Вредиш на себе си. Безотговорни хора има на всякъде. Не са свикнали да поемат отговорност. Поискай им обезщетение.

# 26
  • Мнения: 386
Честита темичка!

Да се отчета и аз от днешната ЖК- бебо е станал 2600гр. Всичко друго е наред. Записвам се и аз с пиенето на Магнерот. Скараха ми се , че съм качила 4кг. за 3 седмици  Embarassed то си е множко де, но аз не ям прекаленно много... Crossing Arms  Важното е, че всичко с малкия синковец е добре!

Да добавя, че съм напълно "против"  тия бабешки измишлиотини със сол и т.н.

# 27
  • София
  • Мнения: 222
здравейте мили момичета! от днес сме си вече у дома!
от все сърце благодаря на всички ви за подкрепата и хубавите пожелания!
честитя и на Бамби хубавата новина и пожелавам в най-скоро време да се гушкат с мама!

ето и виртуалния дебют на Цветина:
http://www.dek2008.snimka.bg/album.php?album_id=307490

когато имам повече време ще пиша подробности.....

# 28
  • София
  • Мнения: 438
здравейте мили момичета! от днес сме си вече у дома!
от все сърце благодаря на всички ви за подкрепата и хубавите пожелания!
честитя и на Бамби хубавата новина и пожелавам в най-скоро време да се гушкат с мама!

ето и виртуалния дебют на Цветина:
http://www.dek2008.snimka.bg/album.php?album_id=307490

когато имам повече време ще пиша подробности.....

Еееей, каква е сладичка, пу-пу!...  Hug
Да ви е жива и здрава и много да се слушкате! Simple Smile

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Еййййййййй просълзих се! Прекрасна е малката пу-пу!

Общи условия

Активация на акаунт